INDYWIDUALNY MENTORING Support

10 % rabatu na każdą sesję z kodem rabatowym

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

POPULARNE ROZWIĄZANIA

MENTORING KARIERY

Mentoring kariery to szycie na miarę Twojej zawodowej przyszłości, zgodnie z tym co dla Ciebie jest najlepsze. Pozwoli Ci jak nigdy dotąd poznać swoje możliwości zawodowe i opierający się na nich potencjał. W ten sposób stworzysz realny i skuteczny plan na rozwój Twojej kariery w aktualnym słowa znaczeniu. Tradycyjne podejście do zarządzania swoją ścieżką zawodową najczęściej kończy się rozczarowaniem, wypaleniem, falstartem decyzyjnym i robieniem w życiu tego co jest często niezgodne z nami. Ty masz szansę nie popełnić tych błędów! Kariery oparte na na rzetelnej analizie potencjału i modelowaniu jej zgodnie z realnymi uwarunkowaniami na rynku pracy, pozwalają postawić mocne fundamenty pod jej trwałość i długoterminową satysfakcję.  Przede wszystkim zyskujesz pewność, że Twoja przyszłość zawodowa nie będzie dziełem przypadku Gdy odkryjesz najważniejsze reguły, jakimi powinieneś się kierować w swoich wyborach zawodowych wtedy podejmiesz trafne decyzje. Przestaniesz martwić się – co dalej?, a zaczniesz cieszyć się wizją przyszłości. Zaczniesz też szybko zauważać, jak wielu okazji do zmian zawodowych dotychczas nie dostrzegałeś. Zwłaszcza gdy świadomie pojawisz się na rynku pracy i zdobędziesz swój wymarzony cel lub nawet gdy postawisz pierwszy skuteczny krok na tej drodze. Nie trać czasu Zapraszam!

MENTORING ZMIANY

Mentoring od wieków był tym, co najszybciej doprowadza nas do celu kiedy nie wiemy jak tam dojść i osiągnąć oczekiwane rezultaty, a nawet wyraźnie przekroczyć nasze oczekiwania wobec nich. Ta metoda pracy rozwojowej udowodniła już wielokrotnie swoją największą skuteczność wśród wielu znanych nam dzisiaj nawet z pierwszych miejsc. Forbesa. Dlaczego? Dlatego, że w bardzo praktyczny sposób skupia się na Tobie, Twoich potrzebach. Celuje skutecznie w Twoje wątpliwości i w Twoje cele. Wykorzystuje Twoje rzeczywiste i realne pokłady potencjału, szybko docierając do jego najważniejszych elementów. Odkrywa je i wzmacnia. Dawkę motywacji dostajesz tu i teraz.
Relacja oparta na wykorzystaniu bogatego doświadczenia Mentora zaangażowanego w rozwiązanie i Twoja gotowość do czerpania z niego, skraca wszystkie ścieżki i pozwala bardzo szybko obserwować zmiany, nawet te, których się nigdy nie spodziewałeś uzyskać. Praca z mentorem nad wybranym problemem, wymagającym dobrze zaplanowanej zmiany, tworzy swoiste laboratorium, w którym możesz zmieniać proporcje, eksperymentować, prototypować i analizować rozwiązania. Od tej pory Twoje strategie działania są tak dobre i skuteczne, jak nigdy dotąd, a Ty sam stajesz się Mentorem dla innych, bo już wiesz, co to znaczy  i ile jest warte w praktyce. Nie wahaj się Zapraszam!

FORMY REALIZACJI

Sesje mentoringowe, zawsze są procesem, którego: ramy, reguły, czas,  forma, dynamika, priorytety realizowane są zawsze w oparciu o wspólnie zaprojektowany plan. Kazdy przypadek jest inny i na nim się skupiamy. Ważna jest dla nas przeszłość i przyszłość. Ta pierwsza jest  bezcenną „czarną skrzynką” Twoich  doświadczeń, a ta druga jest mapą nawigacyjną o właściwych współrzędnych, które chcemy w teraźniejszości zaprojektować.  Wspólnie przechodzimy przez most od „było do będzie”, eliminując ryzyka i pokonując mielizny, ucząc się tu i teraz krok po kroku i budując siłę i moc działania w przyszłości!

POPRZEDZONE WNIKLIWĄ DIAGNOZĄ

 PROTOTYPOWANE OPCJE ROZWIĄZAŃ

OPARTE NA POGŁĘBIONEJ ANALIZIE

z możliwością MONITOROWANIA W TRAKCIE PILOTAŻU ZMIAN

OSADZONE NA CHECKLIŚCIE KRYTERIÓW EFEKTYWNOŚCI

UMÓW SIĘ ZE MNĄ NA DARMOWĄ ROZMOWĘ WSTĘPNĄ

Oni już wiedzą co zyskali

Zmiana pracy nie musi być przerażająca.
Odkryj jak przejść na nowy etap w swojej karierze!

Anna, to ekspert zarądzania karierą, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb. Mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość. Każde spotkanie  to niezwykła motywacja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na rozwoju. Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwym specjalistą dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Paula Mihajlev

CO Analyst - Customer Care with German at 3M, 3M Wrocław

Pani Ania to ekspert w swojej dziedzinie. Doskonale zna panujące na rynku trendy.
Inspiruje do działania nie tylko słowem, ale także swoimi działaniami. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i adaptuje do rzeczywistości. Nie skłamię, jeśli powiem, że antykruchość do Jej drugie imię.

Anna Kostrzewa

Recruitment Assistant for Capability Network , Accenture Warszawa

Jako osoba nastawiona na rozwój zawodowy w tych niełatwych czasach, postanowiłam zaczerpnąć wiedzy i wsparcia fachowca. Dzięki poleceniom, trafiłam „pod skrzydła” Pani Anny Gierasimowicz. Pani Ania jest energiczną, konkretną ale przy tym sympatyczną i życzliwą osobą. Stawia na samodzielną pracę oraz samodzielnie myślenie swoich klientów, nie narzuca swojego zdania ale czuwa i zachęca do dalszej pracy nad sobą. Pani Anna jest bardzo wnikliwa, wyciąga trafne wnioski „w punkt” wie, jak nakierunkować swojego klienta, by „popłynął we właściwym kierunku”. Dzięki szczegółowym testom predyspozycji zawodowych i osobowości, które przeprowadziła u mnie Pani Anna (oraz wnioskom), mogłam zdefiniować swój profil zawodowy, który jest istotną wskazówką przy wyborze ścieżki kariery. Polecam współpracę z Panią Anną wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy poszukują swojej drogi zawodowej, zgodnie ze swoją osobowością i predyspozycjami.

Magdalena Wiśniewska

Senior Analyst/data analitycs/project management, 3M Wrocław

Bardzo się cieszę, że kończąc studia miałem przyjemność być podopiecznym Pani Ani. Nasza współpraca zaprowadziła mnie na totalnie inne wody kariery niż przypuszczałem. Te spotkania dodały mi odwagi oraz pomogły w określeniu i rozwijaniu predyspozycji. Poznałem siebie, zacząłem walczyć o marzenia i dziś osiągam sukcesy zawodowe. Pani Ania to połączenie wiedzy eksperckiej, klasy i zaangażowania 🙂
Uwaga! Ta współpraca może odmienić Twoje życie. Chcesz być spełniony zawodowo? Nie czekaj. Zaufaj najlepszej Poławiaczce pereł.

Mateusz Morawski

Lider zespołu SEO w Agencja SEO/SEM, Artefakt Wrocław

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących rozwoju zawodowego i zarządzania karierą, które były prowadzone przez Panią Anię. Uważam, że jest ona świetnym ekspertem w doradztwie kariery. Podczas warsztatów miałem okazję zapoznać się z przydatnymi narzędziami, które niejednokrotnie pomogły mi w podejmowaniu kluczowych decyzji i wyborze ścieżki kariery. Oprócz świetnego zaplecza dydaktycznego, Pani Ania reprezentuje  wiedzę opartą na najnowszych trendach rynku pracy.

Patryk Wróbel

GPU Software Development Engineer, Elegant Themes

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej.  Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i niezawodny kompas zmiany. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge Global Pespectives teacher, Cambridge Global

Jeśli zgubisz trajektorię, Ania jest ekspertem, z którym poczujesz się bezpiecznie. Nie tylko dlatego, że jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale dlatego że świetnie odnajduje się w Twojej sytuacji i wie co należy zrobić, żeby wrócić na swoje tory i żeby właściwie się obsługiwać własnym kompasem, w dodatku zna trendy rynkowe dzięki którym będziesz na bieżąco ze swoją firmą. Anna Gierasimowicz to jest Twój i mój najlepszy wybór – wlaściwa osoba na właściwym miejscu.

Kordian Lubiewski

Menadżer projektu i sprzedaży/Project and sales manager, Calmtec Steel Opole

SIĘGNIJ DO inspirującej WIEDZY

z nadzieją, graniczącą z pewnością wierzę, że potrzebujemy wciąż dzielić się wiedzą. Bez niej przez stulecia ludzie nie byliby zdolni do wzrostu, rozwoju i postępu. Wiedza bez doświadczeń byłaby niczym, ale doświadczenie bez wiedzy, dzięki której możesz to doświadczenie doskonalić również.  Zatem zgodnie ze swoimi przekonaniami staram się każdy z tych elementów wzmacniać i doceniać, a także dzielić się z Tobą. To dla Ciebie chętnie piszę.

CO TO ZNACZY BYĆ ANTYKRUCHYM?

Antykruchość w praktyceCzym jest Antykruchość w praktyce i dlaczego coraz trudniej ją osiągnąć?Czym jest Antykruchość w praktyce?   Antykruchość - Anty-fragility!  - fonetycznie brzmi jak paradoks, mega kontrast. I takim jest w praktyce.I spróbuję Cię o tym...

CZYM JEST ANTYKRUCHOŚĆ?

Kruchość vs AntykruchośćDlaczego warto dążyć do bycia Antykruchym i czym jest Antykruchość w praktyce?Czym jest antykruchość? Zanim do tego dojdziemy, zadecydowałam, że pokrótce powiem Ci dlaczego tak mnie fascynuje nie od dziś Antykruchość - Anty-fragility! Zaczęło...

Jak napisać skuteczne CV i wygrać z konkurencją na rynku pracy? Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy kandydaci natychmiast zatrzymują uwagę rekrutera, podczas gdy inni giną w morzu aplikacji? Odpowiedź tkwi w umiejętnościach stworzenia CV, które wyróżnia...

BARIERY W ZMIANIE ZAWODOWEJ NIE TYLKO POKOLENIA 50+

"Jeśli czekasz na odpowiedni moment, to on nigdy nie nadejdzie. Zacznij teraz." - Karen LambZmiana zawodowa może być wyjątkowo trudna dla osób w wieku 50+ ze względu na różne barier wejścia. Oto tylko kilka głównych przyczyn tych trudności:   Konieczność...

GDZIE MIESZKA PRAWDZIWA MOTYWACJA?

Brendon Burchard Motywacja umiera nie dlatego, że umarły marzenia.Umiera dlatego, że nigdy nie podjęliśmy - albo nie podtrzymaliśmy - autentycznego wysiłku.   Motywacja – to jedno z tych magicznych słów, które wiele osób poszukuje, ale nie zawsze potrafią je...

JAK OBUDZIĆ POTENCJAŁ POKOLENIA FLEXI?

"Każde pokolenie ma własny czas. Każde pokolenie chce zmienić świat Każde pokolenie odejdzie w cień... A nasze nie" Kombi - PokoleniePokolenie 50+ to grupa ludzi, która ma tak wielki apetyt na życie, że z pewnością trudno ich zdefiniować jako "starszych". To...

JAK TRENDY TECHNOLOGICZNE, WYMUSZĄ ROZWÓJ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI ?

W jakiś sposób trendy technologiczne wpłyną na rozwój kompetencji przyszłości   Świat wokół nas dynamicznie się zmienia. I można na ten fakt spojrzeć z wielu perspektyw. Nie każda z nich niesie ze sobą tylko łagodne skutki. Długa lista zmian w wielu dziedzinach...

SŁUCHAJ MOICH PODCASTÓW

NAPISZ DO MNIE

nie odkładaj ważnych spraw na potem

+48 600 217 774

kontakt@careers-compass.pl

kontakt@annagierasimowicz.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.