INDYWIDUALNY MENTORING Support

10 % rabatu na każdą sesję

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

POPULARNE ROZWIĄZANIA

MENTORING KARIERY

Mentoring kariery to szycie na miarę Twojej zawodowej przyszłości, zgodnie z tym co dla Ciebie jest najlepsze. Pozwoli Ci jak nigdy dotąd poznać swoje możliwości zawodowe i opierający się na nich potencjał. W ten sposób stworzysz realny i skuteczny plan na rozwój Twojej kariery w aktualnym słowa znaczeniu. Tradycyjne podejście do zarządzania swoją ścieżką zawodową najczęściej kończy się rozczarowaniem, wypaleniem, falstartem decyzyjnym i robieniem w życiu tego co jest często niezgodne z nami. Ty masz szansę nie popełnić tych błędów! Kariery oparte na na rzetelnej analizie potencjału i modelowaniu jej zgodnie z realnymi uwarunkowaniami na rynku pracy, pozwalają postawić mocne fundamenty pod jej trwałość i długoterminową satysfakcję.  Przede wszystkim zyskujesz pewność, że Twoja przyszłość zawodowa nie będzie dziełem przypadku Gdy odkryjesz najważniejsze reguły, jakimi powinieneś się kierować w swoich wyborach zawodowych wtedy podejmiesz trafne decyzje. Przestaniesz martwić się – co dalej?, a zaczniesz cieszyć się wizją przyszłości. Zaczniesz też szybko zauważać, jak wielu okazji do zmian zawodowych dotychczas nie dostrzegałeś. Zwłaszcza gdy świadomie pojawisz się na rynku pracy i zdobędziesz swój wymarzony cel lub nawet gdy postawisz pierwszy skuteczny krok na tej drodze. Nie trać czasu Zapraszam!

MENTORING ZMIANY

Mentoring od wieków był tym, co najszybciej doprowadza nas do celu kiedy nie wiemy jak tam dojść i osiągnąć oczekiwane rezultaty, a nawet wyraźnie przekroczyć nasze oczekiwania wobec nich. Ta metoda pracy rozwojowej udowodniła już wielokrotnie swoją największą skuteczność wśród wielu znanych nam dzisiaj nawet z pierwszych miejsc. Forbesa. Dlaczego? Dlatego, że w bardzo praktyczny sposób skupia się na Tobie, Twoich potrzebach. Celuje skutecznie w Twoje wątpliwości i w Twoje cele. Wykorzystuje Twoje rzeczywiste i realne pokłady potencjału, szybko docierając do jego najważniejszych elementów. Odkrywa je i wzmacnia. Dawkę motywacji dostajesz tu i teraz.
Relacja oparta na wykorzystaniu bogatego doświadczenia Mentora zaangażowanego w rozwiązanie i Twoja gotowość do czerpania z niego, skraca wszystkie ścieżki i pozwala bardzo szybko obserwować zmiany, nawet te, których się nigdy nie spodziewałeś uzyskać. Praca z mentorem nad wybranym problemem, wymagającym dobrze zaplanowanej zmiany, tworzy swoiste laboratorium, w którym możesz zmieniać proporcje, eksperymentować, prototypować i analizować rozwiązania. Od tej pory Twoje strategie działania są tak dobre i skuteczne, jak nigdy dotąd, a Ty sam stajesz się Mentorem dla innych, bo już wiesz, co to znaczy  i ile jest warte w praktyce. Nie wahaj się Zapraszam!

FORMY REALIZACJI

Sesje mentoringowe, zawsze są procesem, którego: ramy, reguły, czas,  forma, dynamika, priorytety realizowane są zawsze w oparciu o wspólnie zaprojektowany plan. Kazdy przypadek jest inny i na nim się skupiamy. Ważna jest dla nas przeszłość i przyszłość. Ta pierwsza jest  bezcenną „czarną skrzynką” Twoich  doświadczeń, a ta druga jest mapą nawigacyjną o właściwych współrzędnych, które chcemy w teraźniejszości zaprojektować.  Wspólnie przechodzimy przez most od „było do będzie”, eliminując ryzyka i pokonując mielizny, ucząc się tu i teraz krok po kroku i budując siłę i moc działania w przyszłości!

POPRZEDZONE WNIKLIWĄ DIAGNOZĄ

 PROTOTYPOWANE OPCJE ROZWIĄZAŃ

OPARTE NA POGŁĘBIONEJ ANALIZIE

z możliwością MONITOROWANIA W TRAKCIE PILOTAŻU ZMIAN

OSADZONE NA CHECKLIŚCIE KRYTERIÓW EFEKTYWNOŚCI

WYBIERZ OFERTĘ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE I ZACZNIJMY OD ZARAZ

LUB  NAJBARDZIEJ

G

POPULARNE PAKIETY

G

WYSOKI POZIOM WIEDZY O SOBIE  TWORZY SZANSĘ DO INTENSYWNEGO ROZWOJU!

JEŻELI JESTEŚ NA NIEGO GOTOWY

ZAPLANUJ  PRACĘ NAD SWOIM ROZWOJEM Z SUPER KORZYSTNYM PAKIETEM!

PROGRAM ROZWOJOWY
KURS NA SUKCES

PROGRAM ROZWOJOWY
ANTYKRUCHY TY

NA CZYM TO POLEGA?

PROGRAM ROZWOJOWY KURS NA SUKCES TO:

1. POGŁĘBIONA WIELOWYMIAROWA ANALIZA TWOJEGO POTENCJAŁU TWOJEGO przypadku – proces wart rynkowo co najmniej 2000 zł.
2. 6 sesji mentoringowych ( 6 x 1,5 h) – łączny koszt – 1500 zł.
3. 6 szytych na miarę TWOICH potrzeb – zadań rozwojowych, powiązanych tematycznie z każdą z sesji z omówieniem rezultatów – warte co najmniej 2400 zł.
4. INDYWIDUALNA MAPA szans i ograniczeń rozwojowych, oparta na aktualnych zasobach oraz zakładanych celach na przyszłość w konfrontacji z czynnikami otoczenia rozwojowego rynku pracy – koszt rynkowy opracowania Twojej mapy 2500 zł.
5. INDYWIDUALNA ZAWODOWY PLAN ROZWOJOWY (ZPR) – z omówieniem – to kolejne 1700 zł.
6. Dedykowana Checklista kryteriów oceny efektywności rozwoju w przyszłości, zgodna z ZPR – 300 zł.
7.2 Workbooki z transformującymi ćwiczeniami do pracy rozwojowej (wartość 250 zł)
WARTOŚĆ PROGRAMU: 10.650 ZŁ
CENA TWOJEGO PAKIETU DZIŚ 3777 ZŁ

czas realizacji usługi max.do 3 – m-cy

15 % zniżki na wszystkie usługi mentora do realizacji w ciągu 6 miesięcy od momentu zakończenia realizacji pakietu ANTYKRUCHY TY
10 % zniżki na wszystkie produkty mentora do realizacji w ciągu 6 miesięcy od momentu zakończenia realizacji pakietu KURS NA SUKCES

Jak to robimy?

Po zakupie pakietu  KURS NA SUKCES kontaktuję się z Tobą na podany adres email

1. ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji usługi/pakietu,
2. w pierwszej bezpłatnej rozmowie opisujesz mi krótko swoją bieżącą sytuację,
3. planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem Twojego przypadku, jakim już dysponujemy,
4. układamy kalendarz naszej pracy na kolejne kluczowe etapy
5. realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
6. Wszystkie narzędzia, opracowania, otrzymujesz w formie dokumentu pdf, na wskazany  adres email,

CO ZYSKASZ ?

Próbowałaś różnych dróg rozwoju, zainwestowałeś już mnóstwo czasu i nadziei, że idziesz właściwą drogą do wymarzonych celów kariery, rozwoju osobistego oraz społecznego, ale to wciąż nie działa u Ciebie? Czujesz jakąś blokadę, która trzyma Cię w miejscu, i nie pozwala przebić przez własny sufit rozwojowy?

No to wyobraź sobie, że

a. Podążasz ścieżką rozwojową, która jest zgodna z Twoim potencjałem bez ciągłej presji i stresu.
b. Masz poczucie przewidywalności i stabilności rozwojowej.
c. Czujesz się nie tylko spełniona/y zawodowo, ale działasz w zgodzie z Twoimi wartościami.
d. Pracujesz na doskonaleniem swoich kompetencji w sposób świadomy i efektywny.
e. Twój rozwój zawodowy wspiera Twoje życie osobiste i pozwala na realizację marzeń.
f. Otrzymujesz lepszą nową pracę lub szansę na satysfakcjonujące wyzwania tam gdzie jesteś.
g. Twoja wartość rynkowa rośnie, tak jak liczba szans, które się otwierają przed Tobą.
f. Odczuwasz spokój, że idziesz właściwą drogą, nie marnując życiowej energii i nie gubiąc szans i możliwości zawodowych rozwojowych.

ponadto:

15 % zniżki na dowolnie wybrany kurs online, który znajduje się w mojej ofercie ze specjalnym kodem rabatowym. Do realizacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia procesu rozwojowego obejmującego zakres pakietu PRO.

10% zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyńcze usługi ( diagnoza poencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zechcesz dalej rozwijać się ze mną.

10% kolejnej sumującej się zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyńcze usługi ( diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zakupu na pakiety; PRO i SUPERPRO oraz DIAGNOZĘ POTENCJAŁU zakupi ktoś z Twojego polecenia. Zniżka uruchamia się po zakończeniu transakcji osoby polecanej.

ILE W SIEBIE INWESTUJESZ ?

WARTOŚĆ RYNKOWA PROGRAMU: 10.650 ZŁ
CENA TWOJEGO PAKIETU DZIŚ 3797 ZŁ, a to oznacza, że realizujesz profesjonalny indywidualny pakiet usług rozwojowych za ok. 35 % jego wartości rynkowej z mentorem o kosmicznym doświadczeniu zawodowym!

Co Ty na to? Fajnie co?

NA CZYM TO POLEGA ?

PROGRAM ROZWOJOWY ANTYKRUCHY TY …TO:

1. POGŁĘBIONA WIELOWYMIAROWA ANALIZA TWOJEGO przypadku, skoncentrowana na FILARACH ANTYKRUCHOŚCI – proces wart rynkowo nie mniej niż – 3000 zł.
2. DIAGNOZA POTENCJAŁU – OSOBISTEGO I ZAWODOWEGO – RAPORT INDYWIDULANY Z OMÓWIENIEM + nagranie video – wartość rynkowa 1800 zł.

3. INDYWIDUALNA MAPA NAWIGACYJNA – ROZWÓJ ANTYKRUCHYCH KOMPETENCJI SPOŁECZNYCH – wartość opracowania 1500 zł
4. INDYWIDUALNA MAPA NAWIGACYJNA – ROZWÓJ ANTYKRUCHYCH KOMPETENCJI ZAWODOWYCH 1800 zł.
5. 6 sesji mentoringowych osadzonych na głównych filarach TWOJEGO rozwoju, ( 6 x 1,5 h) – łączny koszt – 1500 ZŁ
6. 6 szytych na miarę TWOICH potrzeb – zadań rozwojowych, powiązanych tematycznie z każdą z sesji z omówieniem rezultatów – warte co najmniej 2400 zł.
7. Indywidualna mapa szans i ograniczeń rozwojowych, oparta na założeniach świata VUCA z omówieniem + nagranie video koszt rynkowy opracowania Twojej mapy 3500 zł.
8. sesja indywidualna pracy z blokującymi przekonaniami + nagranie video1x 2h to kolejne 700 zł.
9. 4 Workbooki z transformującymi ćwiczeniami do pracy rozwojowej – o wartoścj  500 zł

WARTOŚĆ PROGRAMU: 16.700 ZŁ
CENA TWOJEGO PAKIETU DZIŚ:
to 6 977 ZŁ

czas realizacji usługi max. do 6 – m-cy

PONADTO  ZYSKUJESZ:

Moje eksperckie PISEMNE REKOMENDACJE dla Twojego obecnego lub przyszłego pracodawcy

20 % zniżki na wszystkie usługi i szkolenia mentora do realizacji w ciągu 6 miesięcy od momentu zakończenia realizacji pakietu ANTYKRUCHY TY
10 % zniżki na wszystkie produkty mentora do realizacji w ciągu 6 miesięcy od momentu zakończenia realizacji pakietu ANTYKRUCHY TY

Jak to robimy ?
Po finalizacji zakupu pakietu  ANTYKRUCHY TY kontaktuję się z Tobą na podany adres email

1. ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji usługi/pakietu,
2. w pierwszej bezpłatnej rozmowie opisujesz mi krótko swoją bieżącą sytuację,
3. planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem Twojego przypadku, jakim już dysponujemy,
4. układamy kalendarz naszej pracy na kolejne kluczowe etapy
5. realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
6. Wszystkie narzędzia, opracowania, otrzymujesz w formie dokumentu pdf, na wskazany  adres email,

CO ZYSKASZ ?

Masz za sobą sporo wysiłku rozwojowego i nagle masz świadomość, że trzeba to zrobić zupełnie inaczej, bo świat zaczął stawiać nowe zaskakująco inne niż dotychczas wyzwania? Szukasz odpowiedzi na pytania, których do tej pory sobie nie stawiałeś w swojej karierze? Chcesz zmienić wszystko i dać sobie nowe szanse na miarę nowej rzeczywistości? etc.

No to wyobraź sobie, że

a. Jesteś w pełni gotowy na rozwój zawodowy i społeczny w świecie zmienności, niepewności, złożoności i wieloznaczności czyli w tzw. świecie VUCA.
b. Nadal działasz w zgodzie z Twoimi wartościami, ale jesteś gotowy na wstrząsy i zmiany jakie wywołują czynniki zewnętrzne otoczenia!
c. Potrafisz odnaleźć lub rozwinąć w sobie nowe pokłady potencjału i postawić akcenty rozwojowe w innym miejscu!
d. Praca nad doskonaleniem TWOICH kompetencji nabrała charakteru świadomego i zgodnego z trendami i wyzwaniami procesu zorientowanego na wysoki poziom adaptacji w zmieniającym się świecie.
e. Twoja świadomość osobistego i zawodowego potencjału, pozwala Ci dobrze i skutecznie nim zarządzać, osiągając kolejne cele.
f. W sposób świadomy dokonujesz wyborów rozwojowych. Zwiększyły się TWOJE szanse na rozwój zawodowy w obszarach, które dotychczas uznawane były przez Ciebie jako niedostępne.
g. Zmiany są dla Ciebie szansą nie ryzykiem. Poziom autorefleksji wzmacnia Twoje motywacje i dążenia oparte na właściwych przekonaniach na swój własny temat.
h. Otwierają się przed Tobą nowe  drogi, potrafisz je ocenić i wybrać najlepsze współrzędne do podróży nimi.
i. Znajdujesz się na pozycji, z której możesz tak wiele, jak nigdy dotąd, Twoja wartość rośnie wykładniczo, dzięki podejmowanym decyzjom.
j. Odczuwasz spokój, że idziesz właściwą drogą, otwierasz świadomie kolejne drzwi do zawodowych możliwości.

ponadto:

15 % zniżki na dowolnie wybrany kurs online, który znajduje się w mojej ofercie ze specjalnym kodem rabatowym. Do realizacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia procesu rozwojowego obejmującego zakres pakietu PRO.

10% zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyńcze usługi ( diagnoza poencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zechcesz dalej rozwijać się ze mną.

10% kolejnej sumującej się zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyńcze usługi  specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zakupu na pakiety; KURS NA SUKCES lub DIAGNOZĘ POTENCJAŁU z sesjami mentoringowymi, zakupi ktoś z Twojego polecenia. Zniżka uruchamia się po zakończeniu transakcji osoby polecanej.

ILE W SIEBIE INWESTUJESZ ?

WARTOŚĆ RYNKOWA PROGRAMU: 16.700 ZŁ
CENA TWOJEGO PAKIETU DZIŚ: 6 977 ZŁ , a to oznacza, że realizujesz profesjonalny pakiet usług rozwojowych za ok. 40 % jego wartości rynkowej, z mentorem o kosmicznym doświadczeniu zawodowym , w sposób w jaki uczy się i rozwija jeszcze niewielu

SIĘGNIJ DO inspirującej WIEDZY

z nadzieją, graniczącą z pewnością wierzę, że potrzebujemy wciąż dzielić się wiedzą. Bez niej przez stulecia ludzie nie byliby zdolni do wzrostu, rozwoju i postępu. Wiedza bez doświadczeń byłaby niczym, ale doświadczenie bez wiedzy, dzięki której możesz to doświadczenie doskonalić również.  Zatem zgodnie ze swoimi przekonaniami staram się każdy z tych elementów wzmacniać i doceniać, a także dzielić się z Tobą. To dla Ciebie chętnie piszę.

CO TO ZNACZY BYĆ ANTYKRUCHYM?

Antykruchość w praktyceCzym jest Antykruchość w praktyce i dlaczego coraz trudniej ją osiągnąć?Czym jest Antykruchość w praktyce?   Antykruchość - Anty-fragility!  - fonetycznie brzmi jak paradoks, mega kontrast. I takim jest w praktyce.I spróbuję Cię o tym...

CZYM JEST ANTYKRUCHOŚĆ?

Kruchość vs AntykruchośćDlaczego warto dążyć do bycia Antykruchym i czym jest Antykruchość w praktyce?Czym jest antykruchość? Zanim do tego dojdziemy, zadecydowałam, że pokrótce powiem Ci dlaczego tak mnie fascynuje nie od dziś Antykruchość - Anty-fragility! Zaczęło...

CZTERY ZASADY ANTYKRUCHOŚCI VUCA PRIME

VUCA  PRIME4 zasady antykruchości  Vuca Prime rzeczywistość, w której wiele się uczysz, a jeszcze więcej musisz się oduczyć.Zaciekawił Cię ten tytuł? Chyba właśnie dlatego tu jesteś na blogu, który piszę właśnie po to, abyś jak najszybciej podjął właściwe decyzje...

I CO DALEJ PO MATURZE? – jak wybrać drogę kształcenia?

I CO DALEJ PO MATURZE?wybór drogi rozwojowej    Jakie studia wybrać?, Jak pokierować swoją ścieżką kształcenia? Czy iść na studia?... czy nie iść na studia? Wokół słyszę dywagacje, polemiki, mieszankę wątpliwości, brawury, lekceważenia, buntu przeciwko...

CZYM JEST ŚWIATA VUCA?

PRZEMYŚL REGUŁY ŚWIATA VUCA...i nie udawaj, że to nie istnieje... Vuca" za Wikipedią VUCA jest akronimem po raz pierwszy zastosowanym w 1987 roku w odniesieniu do teorii przywództwa Warrena Bennisa i Burta Nanusa w celu opisania lub refleksji nad zmiennością,...

SŁUCHAJ MOICH PODCASTÓW

NAPISZ DO MNIE

nie odkładaj ważnych spraw na potem

+48 600 217 774

kontakt@careers-compass.pl

kontakt@annagierasimowicz.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.