kariera/wypalenie & rozwój & życiowe przełomy

o mnie

...przemierzam od lat, intensywną i bardzo twórczą drogę osobistego i zawodowego doświadczenia, która mnie ukształtowała i nieustannie uwodzi w tej podróży do nowych odkryć i inspiracji.

...na każdym jej etapie czekali na mnie wyjątkowi ludzie, których obecność każdego dnia wzbogaca moje życie. To pracy z nimi zawdzięczam własny rozwój. To dla nich tworzę i kreuję przestrzenie nowych doświadczeń.

Możesz mnie również posłuchać przy wsparciu AI
reskilling anna gierasimowicz

TWOJE WYBORY

kariera & rozwój

ZAOSZCZĘDZISZ MNÓSTWO CZASU NA FALSTARTY!

Wszystko, co się dzieje w Twoim życiu wykorzystuje bezwględnie dostępny czas. A Ty masz wrażenie, że wykorzystałeś już zbyt dużo czasu na zmiany, które nie przyniosły satysfakcjonujących rezultatów. Tak się dzieje, kiedy popełnimy kilka typowych falstartów. Wiesz o czym mówię? To te wszystkie sytuacje, kiedy zainwestowałeś swoje zaufanie, zaangażowanie w miejsca i cele, które naprawdę nie były Twoje! Twoje?- czyli jakie? Takie, które nie były. wzgodzie z Tobą i Twoim potencjałem! JEDNAK MOŻESZ TO ZMIENIĆ I WYKORZYSTAĆ EFEKTYWNIE DOSTĘPNY CZAS… i OCZYWIŚCIE WŁASNY POTENCJAŁ, bo tylko w zgodzie z nim warto sięgać po nowe! Decyzja zawsze należy do Ciebie!

PODEJMIESZ NAJLEPSZE DLA SIEBIE DECYZJE!

Masz wrażenie, że stoisz na rozdrożu i nie wiesz, jaką podjąć decyzję, mając wrażenie, że tylko Ty masz z tym jakiś problem? Uwierz mi, nie jesteś ani pierwszy, ani jedyny. Poza tym masz prawo mieć watpliwości. Powiem więcej, jeśli je posiadasz, to dobrze świadczy o Tobie. Każdy kto ich nie ma, ma szanse na spore problemy z powodu nadmiernej pewności. Nooo chyba, że jesteć super szczęściarzem, ale tych nie znam zbyt wielu. Po co ryzykować? Nie zwlekaj!
NAUCZYSZ SIĘ PODEJMOWAĆ NAJLEPSZE DECYZJE W OPARCIU O SWOJĄ HISTORIĘ I INDYWIDUALNY POTENCJAŁ!

WYZNACZYSZ REALNE I EFEKTYWNE CELE ZAWODOWE!

Od dłuższego czasu podejmujesz wiele działań, które mają Cię zbliżyć do wymarzonego celu, a on jednak dziwnie się oddala ? Tak bywa, ale tak być nie musi. Sprawdźmy, co to powoduje i wynaczmy nowe współrzędne na Twoim kompasie rozwoju w każdej ważnej dla Ciebie dziedzinie. NAUCZYSZ SIĘ WYZNACZAĆ REALNE CELE I DOBRZE SIĘ DO NICH PRZYGOTOWAĆ!

WYJDZIESZ NA ZAWSZE Z PUŁAPKI STREFY KOMFORTU!

Tkwisz zbyt długo w tzw. strefie komfortu z obawy przed nieznanym, nowym, może nawet niebezpIEcznym i niekomfortowym. Ja to rozumiem, ale to poza tą strefą znajdują się rzeczy i cele, o których marzysz. WYJDZIEMY STAMTĄD RAZEM, A POTEM JUŻ BĘDZIESZ UMIEĆ TO ROBIĆ ZAWSZE BEZ OBAW!

NAUCZYSZ SIĘ LEKKO I PRZYJEMNIE ZARZĄDZAĆ ZMIANĄ!

Masz pomysł na zmianę, ale nie wiesz jak to zrobić krok po kroku, aby nie żałować ? Tak, dobry plan potrafi nam uratować wiele ryzyk i usunąć wiele przeszkód. Otworzę Twoją głowę na nowe możliwości i pokażę Ci, jak naprawdę wiele możesz! NAUCZYSZ SIĘ PLANOWAĆ LEKKO I SKUTECZNIE, A TWÓJ PLAN BĘDZIE TWOIM PRZYJACIELEM NIE SKOMPLIKOWANĄ ZAGADKĄ!

ODZYSKASZ KURS NA SUKCES PO ZAŁAMANIU KARIERY!

Przez wiele lat awanse na stanowiskach kierowniczych/menedżerskich zapewniały Ci sukces?!  Coś się wydarzyło zaskakującego? Coś runęło z hukiem, albo runie za chwilę! Nie wiesz, co robić dalej? Ale ja wiem! Zróbmy to razem! ODZYSKASZ SWOJĄ MOTYWACJĘ, KIERUNEK I NOWE WSPÓŁRZĘDNE DO DALSZEGO ROZWOJU TWOJEJ KARIERY!

RESKILLING, UPSKILLING,CROSS-KILLING !- SUPER!

Wszystko wokół się zmienia! I czujesz, że Ty też musisz dokonać zmian. Dotychczas cenione kompetencje i umiejętności zastąpią maszyny, roboty i sztuczna inteligencja, a Ty co będziesz wtedy robić!? Masz już pomysł? Nie?  Nie trać  czasu! Im szybciej zorientujesz się, czego możesz się nauczyć, aby nie zginąć bezpowrotnie. na rynku pracy tym, lepiej! Pomogę Ci to ustalić wrócisz na rynek pracy z innym kompletem umiejętności!  Ustalimy, co będzie tym najlepszym zbiorem umijetności i jak je zdobyć! OPRACUJESZ SUPER SKUTECZNY PLAN ROZWOJU NOWYCH, POSZUKIWANYCH KOMPETENCJI I WYPRZEDZISZ SWOJĄ KONKURENCJĘ!

PRACUJ NAD WYZWANIAMI ZE MNĄ

przełomy

Wiraże & Przełomy   ważne życiowe chwile

CHCESZ WRÓCIĆ NA RYNEK PRACY PO DŁUGIEJ NIEOBECNOŚCI!

Przebywałaś na urlopie macierzyńskim! Opiekowałeś się kimś bliskim! Sam byłaś/byłeś chory! Albo miałeś pauzę ze 100-tu innych powodów!  Jesteś zagubiony na dzisiejszym rynku pracy! Już sam nie wiesz co robić! Czujesz, że wiele się zmieniło! Czujesz, że nie chcesz wracać do „starego” miejsca i starych kompetencji! A wiesz, że to jest teraz całkiem fajna sytuacja! Nie wierzysz – rozumiem. Wielu moich klientów jest zaskoczonych! Ale ja nie, bo siedzę w tym po uszy!  Chcesz wszystko zmienić więc nie rób głupstw, tylko przepracuj to z kimś kto nie tylko zna rynek pracy, ale może Cię łagodnie przeprowadzić przez tą zmianę! Przy najmniejszych możliwych ryzykach i kosztach. Nie masz wystarczającego wsparcia wśród bliskich i przyjaciół! Brakuje Ci wiedzy o sobie i argumentów, które przeważyły by szalę Twoich decyzji?! ZRÓBMY TO RAZEM! Jako wieloletni  ekspert HR, doradca kariery, rekruter i trendwatcherka rynku pracy – wiem jak to zrobić! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA!

WRACASZ Z ZAGRANICY NA POLSKI RYNEK PRACY! - I CO DALEJ!?

Wracasz lub wróciłeś z zagranicy po kilku latach pracy…tam! Super! I co myślisz, że to zawsze otwiera drzwi w Polsce? BYWA, ŻE NIE!  BYWA, ŻE NIE OD RAZU! Ty jednak chcesz to zrobić! I świetnie! Dobra decyzja, ale musisz to zrobić ze snajperską precyzją. Błędy kosztują! Potrzebny jest skuteczny plan i przygotowanie do jego realizacji! Chcesz to zmienić więc nie rób głupstw, tylko przepracuj to z kimś kto nie tylko zna mechanizmy polskiego rynku pracy od podszewki, ale wie jak to zrobić szybko i celnie! Przeprowadzę Cię łagodnie, ale skutecznie przez tą zmianę! Przy najmniejszych możliwych ryzykach i kosztach.  ZRÓBMY TO RAZEM! Jako wieloletni ekspert HR, doradca kariery i trendwatcherka rynku pracy- wiem jak to zrobić! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA!

PRZERAŻA CIĘ PROCES E-REKRUTACJI PRZEZ BOTY, ROBOTY SPOŁECZNE , AI I ATS?

E-REKRUTACJA! … PRZEZ BOTY, ROBOTY SPOŁECZNE , AI I ATS… brrrr. Jednak to już działa, nawet o tym nie wiesz! Wysyłasz CV i nikt nie odpowiada? Dziwi Cię brak ofert pracy? Serio? To nie wiesz, jak bardzo zmieniły się procesy rekrutacji? Oj bardzo! Jeśli te wszystkie systemy zadecydują, że jesteś „OK”, to może trafisz przed oblicze człowieka w HR. A jeśli nie ?!, to nawet nie dowiesz się dlaczego! I jeśli się do tego nie przygotujesz w nowy sposób, to będziesz sobie długo czekać! I NIC! Potrzebujesz wejść w ten proces zgodnie z nowymi zasadami i się nie zagubić? Czas ma znaczenie.

Brakuje Ci wiedzy o rynku pracy, które zwiększą Twoje szanse na nim! ZRÓBMY TO RAZEM! Jako wieloletni  eksperti HR, rekruter, doradca i mentor kariery i trendwatcherka rynku pracy- wiem jak to zrobić! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA! Przygotuj się do E-rekrutacji!

WPADŁEŚ NA "CMENTARZYSKO PREZESÓW"? - SZUKASZ WYJŚCIA!

„Cmentarzysko prezesów” to potoczne określenie dla sytuacji, gdy wiele firm ma problemy finansowe i ich prezesowie lub zarządy zostają zdymisjonowani lub rezygnują z pracy. Określenie to odnosi się do faktu, że zwolnieni prezesi i członkowie zarządu często trafiają do grupy ludzi, którzy posiadają duże doświadczenie, ale nie mają obecnie pracy. Mimo że określenie „cmentarzysko prezesów” brzmi pesymistycznie, w rzeczywistości wiele osób na tym „cmentarzysku” odnajduje nowe możliwości i wyzwania, które prowadzą do rozwoju ich kariery i dalszych sukcesów. Nie wiesz jak to zrobić? ZRÓBMY TO RAZEM! Jako wieloletni Mentor ekspert HR, doradca kariery headhunter i trendwatcherka rynku pracy- wiem jak to zrobić! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA!

NIE ZNASZ SWOJEGO POTENCJAŁU ZAWODOWEGO I GO POMIJASZ

NIE WIESZ I NIE ZNASZ SIEBIE! – tak dobrze, aby czerpać z tego argumenty i przewagę na rynku pracy i w swoim rozwoju! Znam tak wiele historii osób, które błądzą bez dobrego kompasu. To normalne, nie czuj się osamotniony.  Czasem w naszym życiu nie było nikogo, kto pomaga nam to odkryć w nas i nauczyć nas tym dysponować.  Często bez tej wiedzy popełniamy wiele błędów na wielu polach w życiu. Chcesz to odkryć? Chcesz grać nowymi kartami potencjału w przyszłości?  ZRÓBMY TO RAZEM! Jako wieloletni diagnosta potencjału, ekspert HR, doradca kariery i trendwatcherka rynku pracy- wiem jak to zrobić! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA!

MUSISZ ZMIENIĆ KIERUNKU STUDIÓW NA TE ...Z PRZYSZŁOŚCIĄ!?

Źle wybrałeś kierunek studiów. BYWA!  Jesteś już na kolejnym etapie i czujesz, że to już jest ryzyko, a nie skuces!  Chcesz to zmienić więc nie rób głupstw, tylko przepracuj to z kimś kto nie tylko zna mechanizmy kształcenia i rynek pracy, ale może Cię łagodnie przeprowadzić przez tą zmianę! Przy najmniejszych możliwych ryzykach i kosztach. Nie masz wystarczajacego wsparcia wśród bliskich i przyjaciół! Brakuje Ci wiedzy o sobie i argumentów, które przeważyły by szalę Twoich decyzji?! ZRÓBMY TO RAZEM! Jako wieloletni Mentor Uniwersytetu Wrocławskiego, ekspert HR, doradca kariery i trendwatcherka rynku pracy- wiem jak to zrobić! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA!

NIE WIESZ, JAKI BEZPIECZNY KIERUNEK STUDIÓW WYBRAĆ?!

MASZ PROBLEM z wyborem kierunku  studiów, które zagwarantują Ci bezpieczną przyszłość? Masz wątpliwości, czy w ogóle studiować? Nie masz wsparcia wśród dorosłych lub oni oczekują od Ciebie wyborów, które czujesz, że nie są zgodne z tym, co jest dla Ciebie ważne? To normalne, to nie są łatwe decyzje!  Zwłaszcza teraz, kiedy wokół obserwujemy tak wiele zmian. Nie podejmuj tej decyzji emocjonalnie ani nie kopiuj decyzji innych ludzi. Nie chcesz popełnić błędu, który może Cię za kilka lat sporo kosztować, przepracuj to z kimś kto nie tylko zna mechanizmy kształcenia i rynek pracy, ale może Cię łagodnie przeprowadzić przez tą zmianę! Przy najmniejszych możliwych ryzykach i kosztach. Nie trać czasu! ZRÓBMY TO RAZEM! Jako wieloletni Mentor Uniwersytetu Wrocławskiego, ekspert HR, doradca kariery i trendwatcherka rynku pracy- wiem jak to zrobić! KORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA!

PRACUJ NAD WYZWANIAMI ZE MNĄ

WYPRACUJ ROZWIĄZANIE  ZE MNĄ

WYPALENIE ZAWODOWE

TO NIE ŻART

Nie wiesz gdzie się podziała Twoja energia życiowa, a każdy dzień staje się wyzwaniem dla ciała i emocji, które wołają od dawna o ratunek?
Twoje środowisko pracy wyssało z Ciebie wszystko, a Ty masz wrażenie, że każdego dnia toczysz walkę z samym sobą?
Nie masz odwagi, zrobić tego pierwszego kroku, choć wiesz, że jeśli tego nie zrobisz zapłacisz wysoką cenę braku tej decyzji?
Jesteś w takim stanie, że nie widzisz już wyjścia z sytuacji, a syndrom więźnia zawładnął całym Twoim życiem?
Nikt wokół Cię nie wspiera, a rodzina i przyjaciele uważają, że przesadzasz, pobłażliwie mówiąc - "Dasz radę"?
Nie czekaj zanim stanie się najgorsze i już nie będzie odwrotu. Jest tyle dróg, którymi możesz pójść, tylko ich nie dostrzegasz w tym stanie! Popracuj ze mną!

Chcesz umówić się na rozmowę…

zanim podejmiesz ostateczne decyzje >>>>

A jeśli znasz mnie i nie musisz przechodzić przez proces konsultacji wstępnej.
Lub masz pewność, że właśnie ze mną znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania, po prostu przejdź do zakupu sesji poniżej.

?

Jeśli jesteś zdecydowana/y na zakup indywidualnej sesji bez konsultacji wstępnej

Zrób to już teraz, przechodząc do strony szybkiej sprzedaży, dokonując tam należnej transakcji. System płatności poinformuje mnie o tym, a ty otrzymasz mail z pierwszymi wskazówkami do działania w celu rozpoczęcia procesu realizacji usługi. Dla klientów dokonujących zakupu sesji bez konsultacji wstępnej, czeka oferta promocyjna i dotyczy zarówno pojedynczych – 90 minutowych sesji, jak przygotowanych atrakcyjnych pakietów 4-ech /60 minutowych sesji online dla klientów indywidualnych.

Jeśli jesteś zdecydowana/y na zakup biznesowych sesji bez konsultacji wstępnej


Zrób to już teraz
, przechodząc do strony szybkiej sprzedaży, dokonując tam należnej transakcji. System płatności poinformuje mnie o tym, a ty otrzymasz mail z pierwszymi wskazówkami do działania w celu rozpoczęcia procesu realizacji usługi. Dla klientów biznesowych, dokonujących zakupu sesji bez konsultacji wstępnej, czeka oferta promocyjna i dotyczy zarówno pojedynczych – 90 minutowych sesji, jak przygotowanych atrakcyjnych pakietów
4-ech /90 minutowych sesji online dla klientów biznesowych.

SŁUCHAJ MOICH PODCASTÓW

NAPISZ DO MNIE

nie odkładaj ważnych spraw na potem

+48 600 217 774

kontakt@careers-compass.pl

kontakt@annagierasimowicz.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ