o mnie

...przemierzam od lat, intensywną i bardzo twórczą drogę osobistego i zawodowego doświadczenia, która mnie ukształtowała i nieustannie uwodzi w tej podróży do nowych odkryć i inspiracji.

...na każdym jej etapie czekali na mnie wyjątkowi ludzie, których obecność każdego dnia wzbogaca moje życie. To pracy z nimi zawdzięczam własny rozwój. To dla nich tworzę i kreuję przestrzenie nowych doświadczeń.

Możesz mnie również posłuchać przy wsparciu AI

01. Strateg

Moją największą pasją w pracy zawodowej było dla mnie zawsze rozgryzanie najbardziej wymagających i złożonych problemów głównie w zarządzaniu organizacjami. To wtedy mój strategiczny gen  najsilniej rozpoznaje nową przestrzeń do skutecznego działania, a ryzyka i ograniczenia traktując jak najlepsze wyzwania w rozwoju moich klientów i siebie również. Wszystkie najcenniejsze szlify w moim życiu są efektem projektowania z pasją złożonych zmian i doskonalenie ich rezultatów. To wyjątkowa podróż.

02. trener szkoleń

Jest coś unikalnego w byciu nauczycielem i nieważne jak to ostatecznie nazwiemy, zależnie od mód i trendów. Posiadasz wpływ, ale i odpowiedzialność za to czym i w jaki sposób potrafisz  dzielić się z innymi. Bo dzielenie się, to chyba jest właśnie to, co cenię i kocham najbardziej. Najważniejsze dla mnie jest to, że dzielenie się z innymi nie ogranicza dziś nic, poza gotowością do tego procesu po drugiej stronie. Żyjemy bowiem w wymagających czasach, które będą potrzebowały również najlepszych nauczycieli w każdej dziedzinie, bo wiele mamy się do nauczenia się

03. mentor

Towarzyszę wielu ludziom w odkrywaniu siebie i lepszym rozumieniu tego, co kieruje ich wyborami, co ich porusza, wzywa i motywuje do działania w tym, a nie nie innym obszarze, w tej a nie innej dziedzinie. Poprzez troskliwe i świadome dotarcie do indywidualnej mapy zasobów talentów, ale i ich słabszych stron, których świadomość okazuje się najczęściej jeszcze nierozpoznanym….darem. Wyznaczamy najlepszą drogę. Drogę do tych celów podróży w przyszłość, na której odnajdują poczucie  sensu, satysfakcję i spełnienie. Drogę, na której rozwidleniach samodzielnie rozpoznają  najlepszy kierunek.

 

04. poławiacz pereł 🙂

Nie mam większej przyjemności w dziedzinie, jaką jest łączenie ludzi z miejscami realizacji ich marzeń i celów zawodowych, niż wyłowienie lub odsłonięcie jakże często nieświadomych talentów oraz potencjałów czy aspiracji człowieka, jakimi dysponuje.  Kiedy wszystko staje się jasne i otwierają się przestrzenie, które wydawały się być dotąd niedostępne lub ograniczone… moje „perły” zaskakują swoim nie wydobytym dotychczas blaskiem i pokazują, jak wielką rolę w naszym życiu odgrywa samoświadomość. I to jej budowaniu u innych ludzi poświęcam wiele pracy i czasu z radością, jaką ona niesie.

a ponadto aktywnie tworzę i publikuję w mediach

%

czasu mojej drogi zawodowej to rozwój ludzi i organizacji

%

czasu spędzonego w firmach to doskonalenie zespołów i ich liderów

%

pewności z tych doświadczeń wskazuje na potrzeby rozwoju

JAK WYNIKA Z MOICH WIELOLETNICH DOŚWIADCZEŃ 

%

decyzji o przyszłości jest przypadkowa!

%

wyborów ścieżki kariery kończy się rozczarowaniem

%

moich klientów/Mentee nie zna swojego potencjału

%

tylko tyle błędów w przyszłości, da się poprawić bez dużych kosztów

SŁUCHAJ MOICH PODCASTÓW

NAPISZ DO MNIE

nie odkładaj ważnych spraw na potem

+48 600 217 774

kontakt@careers-compass.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.