Biznesowy MENTORING Support

10 % rabatu na sesję mentoringową

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

POPULARNE ROZWIĄZANIA

MENTORING KARIERY

Mentoring kariery to szycie na miarę Twojej zawodowej przyszłości, zgodnie z tym co dla Ciebie jest najlepsze. Pozwoli Ci jak nigdy dotąd poznać swoje możliwości zawodowe i opierający się na nich potencjał. W ten sposób stworzysz realny i skuteczny plan na rozwój Twojej kariery w aktualnym słowa znaczeniu. Tradycyjne podejście do zarządzania swoją ścieżką zawodową najczęściej kończy się rozczarowaniem, wypaleniem, falstartem decyzyjnym i robieniem w życiu tego co jest często niezgodne z nami. Ty masz szansę nie popełnić tych błędów! Kariery oparte na na rzetelnej analizie potencjału i modelowaniu jej zgodnie z realnymi uwarunkowaniami na rynku pracy, pozwalają postawić mocne fundamenty pod jej trwałość i długoterminową satysfakcję.  Przede wszystkim zyskujesz pewność, że Twoja przyszłość zawodowa nie będzie dziełem przypadku Gdy odkryjesz najważniejsze reguły, jakimi powinieneś się kierować w swoich wyborach zawodowych wtedy podejmiesz trafne decyzje. Przestaniesz martwić się – co dalej?, a zaczniesz cieszyć się wizją przyszłości. Zaczniesz też szybko zauważać, jak wielu okazji do zmian zawodowych dotychczas nie dostrzegałeś. Zwłaszcza gdy świadomie pojawisz się na rynku pracy i zdobędziesz swój wymarzony cel lub nawet gdy postawisz pierwszy skuteczny krok na tej drodze. Nie trać czasu Zapraszam!

MENTORING ROZWOJU POTENCJAŁU ZESPOŁOWEGO

Kto nie problemów w zarządzaniu ludźmi?! Nie ma nikogo takiego. Nawet jeśli czasem masz wrażenie, że ocean: demotywacji, wypalenia, konfliktów, braku współpracy, fatalnej komunikacji, kryzysu efektywności, Twój zespół ma już za sobą, zawsze jakiś czynnik  zewnętrzny lub wewnętrzny demoluje pozornie uzyskany spokój i stabilność. Czasem bywa tak, że niska odporność na takie wstrząsy, które wytrącają z równowagi, Twoich podwładnych, bierze się z kruchych fundamentów jego powstania i rozwoju. Kruchość i brak stabilności są tylko efektem, do którego doprowadziły nieumiejętnie dobrane strategie, czasem, a może zawsze brak konsekwencji i wiele innych. Jak uczynić Twój zespół mniej kruchym, a może antykruchym wobec sztormów zmian? Na to i wiele innych pytań możesz odpowiedzieć sobie z Mentorem. Bo jak bardzo chcesz i potrafisz się sam zmęczyć i wypalić emocjonalnie?, Jak długo chcesz zwlekać z rzeczywistą zmianą stanu rzeczy? Wpompujesz w nich jeszcze  10 szkoleń – i nic z tego nie będzie?! A wiesz dlaczego?, bo przyklejasz tylko plasterek na coraz większą ranę. Działasz jak strażak, ale nie ugasisz w ten sposób wszystkich pożarów. Natomiast mają szanse spłonąć zarówno Twoje cele i ambicje , jak i bezcenne potencjały zawodowe i społeczne Twoich ludzi. Oni być może wciąż jeszcze ufają Tobie, a Ty zaufaj Mentorowi.

MENTORING ZMIANY

Mentoring od wieków był tym, co najszybciej doprowadza nas do celu kiedy nie wiemy jak tam dojść i osiągnąć oczekiwane rezultaty, a nawet wyraźnie przekroczyć nasze oczekiwania wobec nich. Ta metoda pracy rozwojowej udowodniła już wielokrotnie swoją największą skuteczność wśród wielu znanych nam dzisiaj nawet z pierwszych miejsc. Forbesa. Dlaczego? Dlatego, że w bardzo praktyczny sposób skupia się na Tobie, Twoich potrzebach. Celuje skutecznie w Twoje wątpliwości i w Twoje cele. Wykorzystuje Twoje rzeczywiste i realne pokłady potencjału, szybko docierając do jego najważniejszych elementów. Odkrywa je i wzmacnia. Dawkę motywacji dostajesz tu i teraz.
Relacja oparta na wykorzystaniu bogatego doświadczenia Mentora zaangażowanego w rozwiązanie i Twoja gotowość do czerpania z niego, skraca wszystkie ścieżki i pozwala bardzo szybko obserwować zmiany, nawet te, których się nigdy nie spodziewałeś uzyskać. Praca z mentorem nad wybranym problemem, wymagającym dobrze zaplanowanej zmiany, tworzy swoiste laboratorium, w którym możesz zmieniać proporcje, eksperymentować, prototypować i analizować rozwiązania. Od tej pory Twoje strategie działania są tak dobre i skuteczne, jak nigdy dotąd, a Ty sam stajesz się Mentorem dla innych, bo już wiesz, co to znaczy  i ile jest warte w praktyce. Nie wahaj się Zapraszam!

MENTORING MODELU I STYLU ZARZĄDZANIA

Zarządzasz firmą lub zespołem, dużą lub małą organizacją i prawie wszystko co do tej pory było skuteczne, skutecznym być przestało!? No proszę nie dziw się i nie szukaj przyczyny tam gdzie jej nie ma! Przestań stosować stare style przywództwa i zarządzania, bo już nie działają. Game chenger, chyba tak byśmy to nazwali. Ty masz nowe cele lub ich modyfikację, czesto głęboką, bo wszystko wokół szybko i nieprzewidywalnie się zmienia. Zatem nie możesz stosować nieefektywnych, nieaktualnych, niedopasowanych  reguł, modeli rozwoju Twojego biznesu. Czas na rewizję i weryfikację. Nie podejmuj zmian na starym oparogramowaniu umysłu. Zmień perspektywę! Przemyśl to raz jeszcze bez emocji. Przyjrzyj się dobrze temu, co było do tej pory oczywiste. Nic dziś nie jest oczywiste! To nic, że jesteś świetny w inwestycjach. I co z tego, że masz mnóstwo środków na rozwój, a rynek Ci sprzyja! Kiedy nie masz własciwych ludzi, ich właściwego poziomu motywacji, odpowiedzialności, zaangażowania, gotowości do pełnienia różnych nowych ról w firmie, to tak jakbyś niczego nie miał.  Zaproś chłodne oko Mentora, aby pomógł Ci spojrzeć z dystanu na Twoje dzieło, często dzieło życia. Jego doświadczenie, bo to go wyróżnia, będzie dobrą nawigacją w przyszłość, a kiedy ustawimy nowe współrzędne na kompasie zmian, popłyniesz dalej do portów swoich marzeń i aspiracji biznesowych.

FORMY REALIZACJI

Sesje mentoringowe, zawsze są procesem, którego: ramy, reguły, czas,  forma, dynamika, priorytety realizowane są zawsze w oparciu o wspólnie zaprojektowany plan. Kazdy przypadek jest inny i na nim się skupiamy. Ważna jest dla nas przeszłość i przyszłość. Ta pierwsza jest  bezcenną „czarną skrzynką” Twoich  doświadczeń, a ta druga jest mapą nawigacyjną o właściwych współrzędnych, które chcemy w teraźniejszości zaprojektować.  Wspólnie przechodzimy przez most od „było do będzie”, eliminując ryzyka i pokonując mielizny, ucząc się tu i teraz krok po kroku i budując siłę i moc działania w przyszłości!

POPRZEDZONE WNIKLIWĄ DIAGNOZĄ

 PROTOTYPOWANE OPCJE ROZWIĄZAŃ

OPARTE NA POGŁĘBIONEJ ANALIZIE

Z MOŻLIWOŚCIĄ MONITOROWANIA W TRAKCIE PILOTAŻU ZMIAN

OSADZONE NA CHECKLIŚCIE KRYTERIÓW EFEKTYWNOŚCI

NIE CZEKAJ!
WYBIERZ OFERTĘ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE I ZACZNIJMY OD ZARAZ

Z MOICH WIELOLETNICH DOŚWIADCZEŃ: MENEDŻERSKICH, ROZWOJOWYCH CZY DIAGNOSTYCZNYCH, WYNIKA ŻE

%

DECYZJI O WYBORZE I ROZWOJU KARIERY ZAWODOWEJ TO PRZYPADEK

%

CASE STUDY ROZWOJOWYCH NIGDY NIE BYŁO OPARTE NA DIAGNOZIE

%

MENEDŻERÓW, Z KTÓRYMI PRACOWAŁAM WOLAŁO ZAUFAĆ INTUICJI W ROZWOJU ZESPOŁÓW I REALIZACJI CELÓW

TY NIE MUSISZ !

Jeśli zaproponują ci miejsce w statku kosmicznym, nie pytaj, co to za miejsce. Po prostu wsiadaj. – Sheryl Sandberg

I ZAPLANUJ  PRACĘ NAD ROZWOJEM SIEBIE I/LUB SWOJEGO ZESPOŁU
Z SUPER KORZYSTNYM
PROGRAMEM!

Oddaję Ci do dyspozycji 2 ultra precyzyjne programy rozwojowe, które wychodzą naprzeciw obecnym wyzwaniom w zarządzaniu celami i ludźmi, w świecie niepewności, złożoności, zmienności i wieloznaczności, zwanym światem VUCA. Nic już nie będzie takie samo. Dziś rola menedżerska to nie tylko przywilej, to wyzwania dla liderów, jakich nie znajdziemy w najlepszych case study. Elastyczność i adaptacyjność, szybkość rozpoznawania ryzyk i kreatywność w ich zabezpieczaniu. Przywództwo, które jak nigdy dotąd zyskuje na wartości, bez którego wizje pozostaną tylko marzeniem.

W jednym rozwijasz się sam, ze świadomością swojego wpływu na powierzone obszary odpowiedzialności. W drugim uczysz się z zespołem, świadomie, konsekwentnie i skutecznie pokonywać kolejne bitwy w wojnie o utrzymanie wpływów. Możesz czekać na odwrót trendów, oczywiście, że możesz, ale uwierz mi one zaczną szybko przyśpieszać. Przemyśl to i zaczynamy zgodnie z Twoją decyzją !

protagonista idei świata VUCA, doradca biznesowy, diagnosta, trener, autor programów- Anna Gierasimowicz

 

NA CZYM TO POLEGA?


PROGRAM ROZWOJOWY
ANTYKRUCHY MENEDŻER TO:

wielowątkowy, szyty na miarę potrzeb menedżera lub kandydata na stanowisko menedżerskie proces rozwojowy, który zawiera różnorodne, dedykowane instrumenty podniesienia Twojego potencjału przywódczego, Twojej skuteczności menedżerskiej, efektywności, autorytetu,  budujące Twoją ANTYKRUCHOŚĆ do osiągania celów w świecie:  zmienności, niepewności, złożoności, zwanego światem VUCA:

zaczynamy oczywiście od:

START – wywiad sytuacyjny  – STOP KLATKA ROZWOJOWA – TY  i twoja ścieżka zawodowa i sytuacja dzisiaj – sesja 1,5 h – to mój bonus dla Ciebie i wspólna inwestycja w przyszłe rezultaty programu.

a zaraz potem realizujemy:

a.Pogłębioną analizę Twojego przypadku menedżerskiego/sukcesji, awansu, zwiększenia poziomu odpowiedzialności i roli w organizacji- proces wart rynkowo 3200 zł.  (Mapa nawigacyjna w oparciu o różne metody i narzędzia analityczne)

b.Diagnozę ANTYKRUCHEGO potencjału menedżerskiego  omówieniem –  wartość rynkowa 2500 zł

c. 6 podstawowych sesji mentoringowych wokół wybranych Antykruchych problemów menedżerskich ( 6x 1,5 h) –
łączny koszt – 6000 zł.

( dodatkowe sesje podlegają negocjacji ceny)
d. 6 case study zarządzania z praktyki menedżerskiej, powiązane tematycznie z każdą sesją /z omówieniem
rezultatu/ – (dodatkowe 6 x 2h.) – warte co najmniej 9000 zł.

e. 4 „szyte na miarę” WYZWANIA ROZWOJU SPOŁECZNEGO ANTYKRUCHEGO MENEDŻERA  z pilotażem wdrożenia w praktyce – wartość rynkowa 6000 zł.

e. ANTYKRUCHY PLAN ROZWOJU KOMPETENCJI MENEDŻERSKICH to kolejne 3000 zł.

Całkowita wartość rynkowa Twojego PROGRAMU ANTYKRUCHY MENEDŻER wynosi 29.700 zł, brutto, a  obowiązującą na dziś cenę PROGRAMU znasz!

 *czas realizacji usługi max 8 m-cy od daty zakupu programu


CO TY NA TO? … SKONSULTUJ SIĘ ZE MNĄ JEŚLI JESZCZE MASZ WĄTPLIWOŚCI poprzez formularz kontaktowy.

—————————————————————————————————

*ZANIM, DOKONASZ ZAKUPU:

po pierwsze ZACZNIJMY OD  ROZMOWY
– NAPISZ, ZADZWOŃ –
POROZMAWIAJMY, ROZWIEJMY WĄTPLIWOŚCI

**KIEDY PODEJMIESZ DECYZJĘ O ZAKUPIE PROGRAMU: 

 1. ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji usługi/programu,
 2. planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem Twojego przypadku,
 3. układamy kalendarz naszej pracy na kolejne etapy – czas realizacji
 4. realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
 5. wypracowane w programie dokumenty, diagnozy, na wskazany  adres email lub inną, wybraną i skuteczną formą transferu danych cyfrowych.

CO ZYSKASZ?

między innymi:

 • Przewagę na rynku pracy, w procesach awansu i ścieżek kariery!
 • Czas rozwojowy, który straciłbyś na uczenie się starych rzeczy w stary sposób, które już niczego nie wnoszą do zarządzania!
 • Świadomość potencjału społecznego, menedżerskiego i przywódczego na miarę świata VUCA.
 • Trening umiejętności menedżerskich, przywódczych, społecznych w programie szytym na miarę aktualnych  i przyszłych wyzwań zawodowych.
 • Znaczący wzrost poziomu adaptacji w środowisku biznesowym w zderzeniu z wyzwaniami świata VUCA.
 • Świadomość
 • Samoświadomość drogi rozwojowej i jej kluczowych kamieni milowych!

ponadto otrzymujesz:

15% zniżki na każdy kolejny produkt rozwojowy w mojej ofercie dla  Ciebie lub Twojego zespołu.

10% kolejnej zniżki na każdy program rozwojowy i pojedyncze usługi ( diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) ze specjalnym kodem rabatowym, jeżeli zakupu programu ANTYKRUCHY MENEDŻER dokona  ktoś z Twojego polecenia. (osoba fizyczna/podmiot biznesowy. Zniżka uruchamia się po zakończeniu transakcji osoby z polecenia/podmiotu z polecenia.

ILE W SIEBIE INWESTUJESZ ?

9.997 zł 
tzn., że ok 70 % wartości programu dostajesz w prezencie ode mnie, jeśli kupisz go w tej promocji !

Co Ty na to?  Taka okazja szybko się nie powtórzy, a programy indywidualne szyte na miarę potrzeb nie mają swojej ceny. Są po prostu bezcenne! 

Pomyśl ile już wydałeś na swoje studia i szkolenia  i zadaj sobie pytanie, jaki miałeś zwrot z tej inwestycji w praktyce? Czy jesteś gotowy na zmierzenie się z nowymi wyzwaniami w skuteczny sposób?!

A teraz pomyśl kim będziesz po realizacji takiego programu, gdy nie tylko będziesz mieć na niego bezpośredni wpływ, ale będzie celował precyzyjnie w Twoje potrzeby i wyzwania, jakie  niesie złożona przyszłość? Wartości dodanych nie zliczę. TY decydujesz!

NA CZYM TO POLEGA?


PROGRAM ROZWOJOWY
ANTYKRUCHY ZESPÓŁ TO:

szyty na miarę potrzeb konkretnego zespołu, wieloaspektowy proces rozwojowy, który zawiera różnorodne, dedykowane instrumenty podniesienia jego skuteczności, efektywności, innowacyjności i zaangażowania, budujące jego ANTYKRUCHOŚĆ do osiągania celów w świecie;  zmienności, niepewności, złożoności, zwanego światem VUCA:


zaczynamy oczywiście od:

START – wywiad sytuacyjny  – STOP KLATKA ROZWOJOWA – kondycja rozwoju i efektywności Twojego zespołu na dziś, analiza wstępna celów zespołowych – sesja 1,5 h – to mój bonus dla Ciebie i wspólna inwestycja w przyszłe rezultaty programu.

a zaraz potem realizujemy:

a. Pogłębioną, wielowymiarową i ANTYKRUCHĄ analizę potencjału społeczno -zawodowego Twojego zespołu, który działa wspólnie na jednorodnych celach –  wartość  8550 zł. to kwota diagnozy 5-osobowego zespołu. Koszt diagnozy ulega zmianie zależnie od liczby członków zespołu, jako jedyny zmienny element jego wartości. Większe zespoły objęte, diagnozą wymagają dodatkowych ustaleń kosztów realizacji tej części usługi. 

b. ANTYKRUCHE Rekomendacje rozwojowe/kadrowe w oparciu o wyniki diagnozy zespołu, do wyboru: plan szkoleń lub plan zmian kadrowych w kontekście celów zespołu na przyszłość. – wartość rynkowa 5000 zł.

c, Diagnozę Twojego ANTYKRUCHEGO potencjału menedżerskiego  omówieniem wartość 2500 zł.

d. 3 GRUPOWE SESJE ROZWOJOWE wokół wybranych Antykruchych problemów zespołowych ( 3x 3 h) –
łączny koszt – 9000 zł.

e. 3 INDYWIDUALNE MENEDŻERSKIE SESJE ROZWOJOWE wokół wybranych Antykruchych problemów zespołowych – kluczowe rekomendacje  ( 3x 1,5 h) – łączny koszt – 3000 zł.

( dodatkowe sesje podlegają negocjacji ceny)

f. 3 PRIORYTETOWE SZKOLENIA ZESPOŁU online, szyte na miarę potrzeb, powiązane tematycznie z ANTYKRUCHYMI WYZWANIAMI ZESPOŁU, wynikającymi z przeprowadzonej diagnozy
 – warte co najmniej 12000 zł.

e. ANTYKRUCHY PLAN ROZWOJU ANTYKRUCHEGO ZESPOŁU to kolejne 7000 zł.

Całkowita wartość rynkowa Twojego PROGRAMU ANTYKRUCHY ZESPÓŁ wynosi 47.050 zł, brutto, a  obowiązującą na dziś cenę PROGRAMU znasz!

*czas realizacji usługi max 6 m-cy od daty zakupu programu

CO TY NA TO? … SKONSULTUJ SIĘ ZE MNĄ JEŚLI JESZCZE MASZ WĄTPLIWOŚCI poprzez formularz kontaktowy.

—————————————————————————————————

*ZANIM, DOKONASZ ZAKUPU:

po pierwsze ZACZNIJMY OD  ROZMOWY
– NAPISZ, ZADZWOŃ –
POROZMAWIAJMY, ROZWIEJMY WĄTPLIWOŚCI

**KIEDY PODEJMIESZ DECYZJĘ O ZAKUPIE PROGRAMU: 

 1. ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji usługi/programu,
 2. planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem Twojego przypadku,
 3. układamy kalendarz naszej pracy na kolejne etapy – czas realizacji
 4. realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
 5. wypracowane w programie dokumenty, diagnozy, na wskazany  adres email lub inną, wybraną i skuteczną formą transferu danych cyfrowych.

CO ZYSKASZ?

między innymi:

 • Przewagę w skuteczności swojego antykruchego zespołu, gotowego do wyzwań w świecie VUCA.
 • Czas, który straciłbyś ze swoim zespołem na uczenie się  starych rzeczy w stary sposób i działanie na nieskutecznych taktykach, które już niczego nie wnoszą do wyników Twojej drużyny!
 • Autorytet menedżerski i przywódczy dzięki podejmowanym decyzjom rozwojowym.
 • Trening umiejętności zespołowych i przywódczych, w programie szytym na miarę aktualnych  i przyszłych wyzwań Twojej drużyny.
 • Znaczący wzrost poziomu adaptacji w środowisku biznesowym w zderzeniu z wyzwaniami świata VUCA.
 • Świadomość realnego potencjału Twojego zespołu na miarę wyzwań świata VUCA.
 • Skuteczność podjęcia decyzji kadrowych na rzecz wzrostu i rozwoju Twojego zespołu.

ponadto otrzymujesz:

20% zniżki na każdy kolejny produkt rozwojowy w mojej ofercie dla  Twojego zespołu.

10% kolejnej zniżki na każdy pakiet rozwojowy i pojedyncze usługi (diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) ze specjalnym kodem rabatowym, jeżeli zakupu programu ANTYKRUCHY ZESPÓŁ dokona  ktoś z Twojego polecenia. Zniżka uruchamia się po zakończeniu transakcji osoby z polecenia/podmiotu z polecenia.

ILE INWESTUJESZ w zespół ?

25. 597 zł 
tzn., że ok 45 % wartości programu dostajesz w prezencie ode mnie, jeśli kupisz go w tej promocji !

Co Ty na to? 

Taka okazja szybko się nie powtórzy, a programy indywidualne szyte na miarę potrzeb nie mają swojej ceny. Są po prostu bezcenne! 

Pomyśl ile już wydałeś na szkolenia swojego zespołu i pojedynczych jego członków i zadaj sobie pytanie, jaki miałeś zwrot z tej inwestycji ?
A teraz pomyśl jaki on będzie, kiedy nie tylko będziesz mieć na niego bezpośredni wpływ, ale będzie celował precyzyjnie w wyzwania jakie  niesie złożona przyszłość? Wartości dodanych nie zliczę. TY decydujesz !

SIĘGNIJ PO WIEDZĘ

Z nadzieją, graniczącą z pewnością wierzę, że wciąż potrzebujemy dzielić się wiedzą, której wartość kształtuje nasze życiowe i rozwojowe wybory. Bez niej przez stulecia ludzie nie byliby zdolni do wzrostu, rozwoju i postępu. Wiedza bez doświadczeń byłaby niczym, ale doświadczenie bez wiedzy, dzięki której możesz to doświadczenie doskonalić również.  Zatem zgodnie ze swoimi przekonaniami staram się każdy z tych elementów wzmacniać i doceniać, a także dzielić się z Tobą. To dla Ciebie chętnie piszę. Mam nadzieję, że równie chętnie Ty będziesz czytał to, co z pasją gromadzę dla Ciebie.

CO TO ZNACZY BYĆ ANTYKRUCHYM?

Antykruchość w praktyceCzym jest Antykruchość w praktyce i dlaczego coraz trudniej ją osiągnąć?Czym jest Antykruchość w praktyce?   Antykruchość - Anty-fragility!  - fonetycznie brzmi jak paradoks, mega kontrast. I takim jest w praktyce.I spróbuję Cię o tym...

CZYM JEST ANTYKRUCHOŚĆ?

Kruchość vs AntykruchośćDlaczego warto dążyć do bycia Antykruchym i czym jest Antykruchość w praktyce?Czym jest antykruchość? Zanim do tego dojdziemy, zadecydowałam, że pokrótce powiem Ci dlaczego tak mnie fascynuje nie od dziś Antykruchość - Anty-fragility! Zaczęło...

Jak napisać skuteczne CV i wygrać z konkurencją na rynku pracy? Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy kandydaci natychmiast zatrzymują uwagę rekrutera, podczas gdy inni giną w morzu aplikacji? Odpowiedź tkwi w umiejętnościach stworzenia CV, które wyróżnia...

BARIERY W ZMIANIE ZAWODOWEJ NIE TYLKO POKOLENIA 50+

"Jeśli czekasz na odpowiedni moment, to on nigdy nie nadejdzie. Zacznij teraz." - Karen LambZmiana zawodowa może być wyjątkowo trudna dla osób w wieku 50+ ze względu na różne barier wejścia. Oto tylko kilka głównych przyczyn tych trudności:   Konieczność...

GDZIE MIESZKA PRAWDZIWA MOTYWACJA?

Brendon Burchard Motywacja umiera nie dlatego, że umarły marzenia.Umiera dlatego, że nigdy nie podjęliśmy - albo nie podtrzymaliśmy - autentycznego wysiłku.   Motywacja – to jedno z tych magicznych słów, które wiele osób poszukuje, ale nie zawsze potrafią je...

JAK OBUDZIĆ POTENCJAŁ POKOLENIA FLEXI?

"Każde pokolenie ma własny czas. Każde pokolenie chce zmienić świat Każde pokolenie odejdzie w cień... A nasze nie" Kombi - PokoleniePokolenie 50+ to grupa ludzi, która ma tak wielki apetyt na życie, że z pewnością trudno ich zdefiniować jako "starszych". To...

JAK TRENDY TECHNOLOGICZNE, WYMUSZĄ ROZWÓJ KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI ?

W jakiś sposób trendy technologiczne wpłyną na rozwój kompetencji przyszłości   Świat wokół nas dynamicznie się zmienia. I można na ten fakt spojrzeć z wielu perspektyw. Nie każda z nich niesie ze sobą tylko łagodne skutki. Długa lista zmian w wielu dziedzinach...

SŁUCHAJ MOICH PODCASTÓW

NAPISZ DO MNIE

nie odkładaj ważnych spraw na potem

+48 600 217 774

kontakt@careers-compass.pl

kontakt@annagierasimowicz.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.