Potrzebujesz przewodnika 
w drodze w przyszłość?

 

…każdy z nas potrzebuje na pewnych etapach życia przewodników, którzy przeprowadzą ich przez skomplikowane procesy decyzyjne…
Ja mogę być Twoim – zapraszam do wspólnej pracy nad Twoją przyszłością.

mam to czego nie znajdziesz na Tik Toku, serio, serio …

Hej …..wkrótce czekają Cię ważne i trudne wybory co dalej z Twoim życiem, studiami, pierwszą pracą?  Dookoła słyszysz mnóstwo sugestii i dobrych rad.  Wysyp proroctw i przepowiedni na kolejny rok. Kolejni eksperci będą się wypowiadać, co się sprawdzi w przyszłym roku, a co nie. Jakie są trendy i czemu Tik-Tok rządzi. Przyznam fajna rozrywka. Ale zero wartości i informacji, które naprawdę są Ci potrzebne do podjęcia jednych z najważniejszych decyzji życiowych.

realizując proces Twojego rozwoju   >

ODKRYJESZ MAPĘ SWOICH MOCNYCH STRON I TALENTÓW

To dzięki niej, stanie się jasne jaką drogą powinieneś pójść w przyszłość. Jakie wybrać ścieżki edukacji i doskonalenia umiejętności społecznych i zawodowych. Przestanie być już tajemnicą to, co jest dla Ciebie nasilniejszym motywatorem, a co z oczywistych powodów Cię zniechęca do działania i relacji społecznych. Ta mapa nie przypomina niczego, co do tej pory było  podstawą Twoich decyzji o przyszłości. Bez tej mapy nawigacyjnej błądzenie będzie naturalną konsekwencją Twojego wyboru. Oprzyj decyzje na właściwych danych!

NAUCZYSZ SIĘ DEFINIOWAĆ SWOJE DLACZEGO?

Jeśli nawet potrafisz określić CO chcesz robić, a nawet JAK chcesz to zrobić, to rzadko potrafisz określić DLACZEGO chcesz to zrobić. Właśnie zadajesz sobie pewnie pytanie czy to ważne? Właściwie najważniejsze i od tego musisz zacząć pracę nad swoimi planami na przyszłość. Twoje DLACZEGO musi być tak silne i świadome, aby przeprowadziło Cię zarówno przez pasmo szans, jak i rysyk i ograniczeń, jakie mogą stanąć na Twojej  drodze do celów. Takiego DLACZEGO możesz poszukać razem ze mną?, zanim zainwestujesz w swoje marzenia!

WYRUSZYSZ W DROGĘ DO OSOBISTEJ ANTYKRUCHOŚCI

Nie oglądaj się za siebie! Stare strategie rozwoju przechodzą do przeszłości! Jeśli nie podejdziesz do tego w nowy, świadomy sposób będziesz bez końca inwestował w nieskuteczne narzędzia rozwoju, nieaktualne na rynku pracy umiejętności, skazane na zapomnienie kierunki kształcenia, niemożliwe do spełnienia marzenia i cele. Stawaj się antykruchy, czyli odporny na wstrzasy i zmiany, kt.orych będzie w Twoim życiu coraz więcej.

Stawiam na praktykę! Powiem Ci dokładnie jak to zrobić i poprowadzę Cię do antykruchości najkrótszą drogą!

ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA NAJWAŻNIEJSZE TWOJE PYTANIA

Nie odnosisz wrażenia, że kiedy Ty idziesz szukać odpowiedzi na Twoje najważniejsze pytanie o przyszłość, nie tylko nie znajdujesz odpowiedzi, ale w tym samym czasie zmienia się nawet Twoje pytanie?! Dlaczego? Dlatego, że takie są wyzwania rzeczywistości, w której chcesz się rozwijać i realizować swoje plany.  Do swojego rozwoju musisz podejść inaczej niż dotychczas. Im więcej czasu zmarnujesz na trzymanie się starych przekonań i schematów działania tym później znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

JESTEŚ JESZCZE KRUCHY!

W świecie, w którym dominuje; zmienność, złożoność, niepewność i niejednoznaczność sytuacji, zdarzeń czy informacji, masz prawo czuć się kruchy. Kruchy czyli zagubiony, przekonany o niedostatecznych umiejętnościach, jakich oczekuje świat zewnętrzny. Możesz mieć poczucie, że Twoja przyszłość jest zbyt niepewna i wątpliwa. To jednak ważne, aby o tą przyszłość zadbać i ją zaprojektować na miarę dostępnych danych.

jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat koniecznie poczytaj tutaj

Zaskoczę Cię! Nikt nie zna przyszłości. Musisz sobie ją zbudować z małych, ale ważnych kroków. Z drobnych, ale jakże istotnych odpowiedzi!  Jak więc się na nią przygotować?
Jest jeden prosty sposób na to żebyś popełnił jak najmniej błędów na tej drodze
i dotarł do celu z sukcesem.

DLATEGO CZAS NA WAŻNE DECYZJE I WYBORY?

JAK WYNIKA Z MOICH WIELOLETNICH DOŚWIADCZEŃ 

%

decyzji o przyszłości jest przypadkowa!

%

wyborów ścieżki kariery kończy się rozczarowaniem

%

moich klientów/Mentee nie zna swojego potencjału

%

tylko tyle błędów w przyszłości, da się poprawić bez dużych kosztów

Wystarczy, że zabierzesz się do pracy ze mną. Znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania o przyszłość. Zbudujemy unikalny plan działania  dla Ciebie.To wszystko. A potem wprowadzisz go w życie i będziesz obserwować, jakie przynosi rezultaty,
najlepsze rezultaty dla Ciebie!

DOŁĄCZ DO MOJEJ WYJĄTKOWEJ DRUŻYNY

Paula Budzińska

Paula Budzińska

CO Analyst - Customer Care with German at 3M

“…Pani Ania to Mentorka, która nie działa według schematów i nie daje gotowych rozwiązań. To Mentorka, która zachęca do refleksji i odpowiedzi na nie zawsze łatwe pytania, dzięki czemu my jako Mentee otrzymujemy więcej niż moglibyśmy się spodziewać…”

Patryk Wróbel

Patryk Wróbel

Software Enigeer Intel Corporation

“…Pani Ania w bardzo przystępny sposób przekazuje ciekawą wiedzę. Spotkania odbywają się w miłej, pełnej uśmiechu atmosferze. Bardzo cenię sobie otrzymane rady, które wielokrotnie przydały mi się podczas kierowania moją karierą.  Zawsze plusuję u rekruterów, mówiąc o DNA motywacji czy kotwicach Scheina…”

Wiktoria Morawska

Wiktoria Morawska

Prezeska w Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich Uniwersytet Wrocławski

…”Nigdy nie wierzyłam w „diagnostykę potencjału”… Jednak kiedy poznałam Anię: zaczęła działać cuda i pokazała mi jak zgodnie ze sobą i swoimi talentami podjąć najważniejszą decyzję w życiu. Ania zawsze widzi to co jest w nas najlepsze”…

Arkadiusz Kalinowski

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge GP teacher w: Singapore International School - Gamuda Gardens, Hoang Mai, Hanoi

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej. Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i kompas. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

Julia Fulczyńska

Julia Fulczyńska

Junior Recruitment and Marketing Specialist w NetworkedAssets

Doceniam niezwykły profesjonalizm Pani Anny i widoczne na każdym kroku zaangażowanie w proces mentoringowy: uważnie słucha mentee i dzieli się spostrzeżeniami z perspektywy osoby doświadczonej. Pani Ania ogromną wagę przykłada do komunikacji, jako słuchacz jest uważna i ciekawa innych punktów widzenia, dba o to, aby rozmowa przebiegała w skupieniu, by każdy szczegół miał szansę wybrzmieć. Panią Annę rzeczywiście interesuje, co dzieje się u mentee, jak kształtują się jej/jego dalsze losy.
Imponujące doświadczenie i życiowa mądrość tworzą podstawy pod wartościową relację mistrz-uczeń oraz kontakt wykraczający poza formalne ramy współpracy. Serdeczność i ciepło pani Mentorki w ogromnym stopniu kształtuje przyjazną atmosferę sprzyjającą wzrastaniu. Decyzja o podjęciu współpracy z Panią Anią okazała się strzałem w dziesiątkę z wielu powodów.
Udział w procesie pozwolił mi na dogłębne poznanie samej siebie, własnych predyspozycji i źródeł motywacji. Dzięki szczegółowej analizie cech przy użyciu narzędzi diagnostycznych mogłam skonfrontować się z niektórymi aspektami mojego działania, zrozumieć samą siebie i zdać sobie sprawę z istnienia pewnych cech. Uważam, że mentoring znacznie wzmocnił mnie prywatnie i zawodowo: zaczęłam poświęcać więcej uwagi temu, co robię i dlaczego, jak kształtuje to otoczenie oraz jaki ma wpływ na karierę. Pani Anna jest otwarta na to, nad czym mentee preferuje pracować, chce aby jej wsparcie miało realne zastosowanie. W miarę przebiegu mentoringu analizowałyśmy przeróżne cases, z których wnioski układały się w spójną całość. Sposób pracy mojej Mentorki bardzo mi odpowiadał: pani Anna poprzez prowokowanie do myślenia wspierała samodzielność w znajdowaniu rozwiązania.

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anną Gierasimowicz wszystkim osobom przymierzającym się do udziału w mentoringu! ❤️

Karolina Ptasińska

Karolina Ptasińska

Studentka na Uniwersytecie Wrocławskim | Psychologia biznesu i organizacji

Ania to Mentorka, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb Mentee, dzięki czemu mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość.

Każde spotkanie z Anią to niezwykła inspiracja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się z Tobą jej ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na Twoim rozwoju.

Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwą Mentorką dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Nasza współpraca w ramach Programu Mentoringowego była dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem. Dziękuje za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś.
Rozwój pod Twoimi skrzydłami jest niepowtarzalnym
doświadczeniem.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas, zaufanie oraz otwartość! Jeszcze nie jeden raz będę wracać do mojego raportu oraz słów, które usłyszałam. 

To był wspaniale spędzony czas 😃

ONI JUŻ WIEDZĄ….

ZACZNIJ PRZYGOTOWYWAĆ SIĘ DO PRZYSZŁOŚCI I POBIERZ BONUSY

Jeśli potrzebujesz systematycznej dawki informacji o zmieniających się trendach, tendencjach w kształceniu i rynku pracy. Jeśli potrzebujesz inspiracji rozwojowych, źródeł autorefleksji oraz ciekawych rekomendacji – zapisz się na GROWTHLETTER.

Jeśli chcesz rozpocząć pracę nad kształtowaniem swojej drogi w przyszłość i zainwestować czas w autorefleksję nad miejscem, w kórym właśnie się znajdujesz – pobierz LISTĘ WAŻNYCH PYTAŃ DO SAMEGO SIEBIE. zmierz się z nimi i sprawdź gdzie jesteś!?

Jeżeli chcesz przebywać w grupie uprzywilejowanych osób, które mają wpływ na to czego będą się ze mną uczyć i jak rozwijać skuteczniej i efektywniej ze mną, jako Twoim przewodnikiem zapisz się do ZAMKNIĘTEJ GRUPY GROWTH.

umów się na rozmowę wstępną i zróbmy to razem ^

masz wrażenie, że nie wiesz dokąd płynąć dalej?
Twoje marzenia i cele rozpływają się we mgle rzeczywistości?
podejmij decyzję, potem już nic nie będzie mgliste!

LUB
ZAPLANUJ  PRACĘ NAD SWOIM ROZWOJEM Z SUPER KORZYSTNYM PAKIETEM!

PROGRAM ROZWOJOWY PRO
DLA STUDENTA I MATURZYSTY

POPULARNY PROGRAM  SUPER'PRO
DLA STUDENTA I MATURZYSTY

NA CZYM TO POLEGA?

30PPROGRAM ROZWOJOWY PRO DLA STUDENTA
I MATURZYSTY TO:

Podstawą pracy rozwojowej zazwyczaj w mojej praktyce jest wielowymiarowa diagnoza potencjału mojego klienta, tym bardziej młodego człowieka, który stoi na progu swoich ważnych życiowych decyzji. W tym programie się nią nie posłużymy. Będziemy opierać się na bardzo pogłębionym wywiadzie, który stanie się dla nas źródłem wielu rozwojowych decyzji.

tym samym rozpoczynamy od :

-  Pogłębionej analizy Twojego przypadku - proces wart 1000 zł.

by następnie zrealizować:
-  3 sesje mentoringowe ( 3x 1,5 h) - łączny koszt - 750 zł.
- 3 indywidualne wyzwania rozwojowe, szyte na miarę potrzeb Twojego rozwoju, powiązane tematycznie z każdą sesją z omówieniem rezultatu - (dodatkowe 3 x 45 min.) - warte co najmniej 2300 zł.
-  stworzyć indywidualną mapę szans i ograniczeń rozwojowych, opartą na Twoich aktualnych zasobach oraz zakładanych celach na przyszłość w konfrontacji z czynnikami otoczenia edukacyjnego lub/i rynku pracy - koszt rynkowy opracowania Twojej mapy 2200 zł.

by w rezultacie powstał:
-  Twój dynamiczny, efektywny, atrakcyjny i skuteczny, indywidualny plan rozwojowy FUTURE ( edukacja/pierwsza praca) - to kolejne 1700 zł.

Czas realizacji pakietu rozłożony w czasie nie dłuższym niż 3 m- cy

To oznacza,
że cena rynkowa Twojego pakietu
mogła by wynieść 7 950 zł,
a przecież wiesz sam/a
ile zapłacisz dzisiaj za ten pakiet!


CO TY NA TO? ... SKONSULTUJ SIĘ ZE MNĄ JEŚLI JESZCZE MASZ WĄTPLIWOŚCI poprzez formularz kontaktowy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

KIEDY DOKONASZ ZAKUPU:

 • - ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji                      usługi/programu,
 • - planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem                Twojego przypadku,
 • - układamy kalendarz naszej pracy na kolejne etapy - czas                 realizacji
 • - realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
 • - wypracowane w programie dokumenty, diagnozy, na wskazany   adres email lub inną, wybraną i skuteczną formą transferu           danych cyfrowych.

  CO ZYSKASZ?

  przede wszystkim...

  - rozwiązany skutecznie problem, z którym do mnie przychodzisz, dzięki rzetelnej analizie i najskuteczniejszym narzędziom prototypowania ścieżek Twojego rozwoju

  - szybki  dostęp do najcelniejszych decyzji w zakresie wyboru ścieżek kształcenia lub pierwszej pracy, dzięki wspólnej pracy i doświadczeniu.

  -solidny, trwały i realny plan rozwojowy oparty na zidentyfikowanych możliwościach i ograniczeniach oraz szansach i ryzykach zawartych w otoczeniu zewnętrznym.

  - samoświadomość drogi rozwojowej i jej kluczowych kamieni milowych.

  - wiarę i motywację do dalszej pracy nad sobą i mocny zastrzyk autorefleksji rozwojowych.

  - gotowość do samodoskonalenia w oparciu o wyznaczone kierunki rozwoju.

  ponadto:

  10 % zniżki na dowolnie wybrany kurs online, który znajduje się w mojej ofercie dla maturzystów i studentów ze specjalnym kodem rabatowym. Do realizacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia procesu rozwojowego, obejmującego zakres pakietu PRO.

  10% zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyncze usługi
  (diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym , gdy jeżeli zechcesz dalej rozwijać się ze mną.

  ILE W SIEBIE INWESTUJESZ

  1997 zł.
  tzn., że ok 75 % dostajesz w prezencie ode mnie gdy kupujesz rozwój w pakiecie PRO!!!

  Co Ty na to? Fajnie co? Zatem decyzja należy do Ciebie.

  NA CZYM TO POLEGA?

  PROGRAM ROZWOJOWY SUPER'PRO DLA STUDENTA
  I MATURZYSTY WYRÓŻNIA

  *** WIELOWYMIAROWA DIAGNOZA TWOJEGO POTENCJAŁU - raport diagnostyczny z omówieniem szczegółowym, każdego z obszarów diagnostycznych - wartość - 1500 zł

  dlatego zaczynamy  wspólną pracę od niej  właśnie, by pojawił się Twój bogaty INDYWIDUALNY RAPORT POTENCJAŁU - który bardzo wnikliwie omówimy i stworzymy ramy rozwojowe Twojego Programu SUPER'PRO

   diagnozę Twojej sytuacji poszerzy nam...

  Pogłębiona analiza Twojego przypadku - proces wart 1000 zł.

  by następnie zrealizować:
  -  6 sesji mentoringowych ( 6x 1,5 h) - łączny koszt - 1500 zł.
  - 3 indywidualne wyzwania rozwojowe, szyte na miarę potrzeb Twojego rozwoju, powiązane tematycznie z każdą sesją z omówieniem
  rezultatu - (dodatkowe 3 x 45 min.) - warte co najmniej 2300 zł.
  -  stworzyć indywidualna mapę szans i ograniczeń rozwojowych, opartą na Twoich aktualnych zasobach oraz zakładanych celach na przyszłość w konfrontacji z czynnikami otoczenia edukacyjnego lub/i rynku pracy - koszt rynkowy opracowania Twojej mapy 2200 zł.

  by w rezultacie powstał:
  -  Twój dynamiczny, efektywny, atrakcyjny i skuteczny indywidualny plan rozwojowy FUTURE ( edukacja/pierwsza praca) - to kolejne 1700 zł.

   

  Czas realizacji pakietu rozłożony w czasie nie dłuższym niż 3 m- cy


  To oznacza,

  że cena rynkowa Twojego pakietu
  mogłaby wynieść 10 200 zł, a przecież wiesz sam/a   ile zapłacisz dzisiaj za ten pakiet!

  CO TY NA TO? ... SKONSULTUJ SIĘ ZE MNĄ JEŚLI JESZCZE MASZ WĄTPLIWOŚCI poprzez formularz kontaktowy.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------

  KIEDY DOKONASZ ZAKUPU:

  • - ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji                      usługi/programu,
  • - planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem                Twojego przypadku,
  • - układamy kalendarz naszej pracy na kolejne etapy - czas                realizacji
  • - realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
  • - wypracowane w programie dokumenty, diagnozy, na wskazany   adres email lub inną, wybraną i skuteczną formą transferu              danych cyfrowych.

   CO ZYSKASZ?

   przede wszystkim...

   - rozwiązany skutecznie problem, z którym do mnie przychodzisz, dzięki rzetelnej analizie i najskuteczniejszym narzędziom prototypowania ścieżek Twojego rozwoju

   - szybki  dostęp do najcelniejszych decyzji w zakresie wyboru ścieżek kształcenia lub pierwszej pracy, dzięki wspólnej pracy i doświadczeniu.

   -solidny, trwały i realny plan rozwojowy oparty na zidentyfikowanych możliwościach i ograniczeniach oraz szansach i ryzykach zawartych w otoczeniu zewnętrznym.

   - samoświadomość drogi rozwojowej i jej kluczowych kamieni milowych.

   - wiarę i motywację do dalszej pracy nad sobą i mocny zastrzyk autorefleksji rozwojowych.

   - gotowość do samodoskonalenia w oparciu o wyznaczone kierunki rozwoju.

   • z diagnozą potencjału:
    1. Możliwość trafnego wyboru drogi edukacyjnej bądź zawodowej, w tym min.
   • a. wybór kierunku studiów licencjackich,
    b. wybór kierunku studiów magisterskich, 
   • c. wybór atrakcyjnego stażu zawodowego, 
   • d. wybór programów edukacyjnych i rozwojowych,
    e. zgodny z Twoim potencjałem wybór pierwszej pracy.
   • 2. Mapę diagnostyczną Twojego potencjału, która pozwoli Ci rozpoznawać właściwe i efektywne drogi wykorzystania  Twoich mocnych i wzmacniania słabych stron.3. Zdolność samodzielnego poruszania się w przestrzeni własnego rozwoju z umiejętnością, trafnych wyborów oraz rozwoju swoich kompetencji.

   ponadto:

   15 % zniżki na dowolnie wybrany kurs online, który znajduje się w mojej ofercie dla maturzysty i studenta, ze specjalnym kodem rabatowym. Do realizacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia procesu rozwojowego, obejmującego zakres pakietu SUPER'PRO.

   10% zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyncze usługi ( diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zechcesz dalej rozwijać się ze mną.

   10% kolejnej sumującej się zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyncze usługi ( diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zakupu na pakiety; PRO i SUPERPRO oraz DIAGNOZĘ POTENCJAŁU zakupi ktoś z Twojego polecenia. Zniżka uruchamia się po zakończeniu transakcji osoby polecanej.

   ILE W SIEBIE INWESTUJESZ

   4666 zł. 
   tzn., że ok 50 % dostajesz w prezencie ode mnie  jeśli kupujesz rozwój w pakiecie SUPER'PRO!!!

   Co Ty na to? Fajnie co? Zatem decyzja należy do Ciebie.

   MOŻESZ RÓWNIEŻ POSTAWIĆ WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ
   i wybrać najszybszą drogę!

   PROGRAM ROZWOJOWY TURBO
    
   DLA STUDENTA I MATURZYSTY

   NA CZYM TO POLEGA ?

     PROGRAM ROZWOJU  TURBO DLA STUDENTA I MATURZYSTY TO:

   Pogłębiona analiza Twojego przypadku w metodyce skutecznej zmiany w oparciu o Antykruchy wymiar kompetencji przyszłości - proces wart co najmniej 4500 zł. 
   - Wielowymiarowa analiza Potencjału Rozwojowego - proces diagnostyczny o wartości co najmniej 2000 zł
   -  8 INDYWIDUALNYCH sesji mentoringowych ONKINE ( 8 x 1,5 h) - łączny koszt - 2000 zł.
   -  8 INDYWIDUALNYCH zadań rozwojowych, powiązane tematycznie z każdą sesją
      z omówieniem
   rezultatu, korektą działań, rekomendacjami do zmian w praktyce - (dodatkowe 8 x 30 min.) - warte co najmniej 6400 zł.
   - INDYWIDUALNA mapa szans i ograniczeń rozwojowych oparta na aktualnych zasobach oraz zakładanych celach na przyszłość, w konfrontacji z       czynnikami otoczenia edukacyjnego lub/i rynku pracy - koszt rynkowy opracowania Twojej mapy 2500 zł.
   -  indywidualny plan rozwojowy TURBO z omówieniem  ( edukacja/pierwsza praca) - w oparciu o uzyskane rezultaty pracy z mentorem z omówieniem to kolejne 3000 zł.

   Czas realizacji pakietu rozłożony w czasie, zgodnie z kalendarzem uzgodnionym przez klienta - nie dłuższym niż 6 m- cy

   To oznacza, że cena rynkowa Twojego pakietu mogłaby wynieść 20.400 zł, a przecież wiesz sam/a   ile zapłacisz za ten pakiet!

   Zyskujesz pełną koncentrację mentora na Twojej przyszłości, bo ona jest najważniejsza!!

   Po zakupie pakietu TURBO kontaktuję się z Tobą na podany adres email

   1. ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji usługi/pakietu,
   2. w pierwszej bezpłatnej rozmowie opisujesz mi swoją bieżącą sytuację,
   3. planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem Twojego przypadku, jakim już dysponujemy,
   4. układamy kalendarz naszej pracy na kolejne 3 kluczowe sesje mentoringowe,
   5. realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
   6. wypracowany plan rozwojowy ANTYKRUCHY TURBO FUTURE, otrzymujesz w formie dokumentu pdf, na wskazany  adres email, jako kluczowe rekomendacje
        na przyszłość, rozpisane w dedykowanych Tobie obszarach zależnie od punktu wyjściowego Twojego przypadku

   CO ZYSKUjESZ ?

   I. Zrewidujemy wspólnie wszystkie dotychczasowe Twoje plany, pod kątem ich realności i zgodności z obecnymi trendami, aby przygotpować się do ustalenia kluczowych kryteriów diagnozy Twojego potencjału. 

   II. Sprawdzimy Twoje przekonania na własny temat, mające bezpośredni związek z Twoim rozwojem. Ustawimy nowy klucz przekonań rozwojowych.

   III. Rozgrzejemy Twoje źródła motywacji i zaangażowania poprzez poczucie sukcesów, które ze mną w programie odniesiesz, pracując nad swoim rozwojem.

   ponadto zyskasz:

   • 1. Możliwość trafnego wyboru drogi edukacyjnej bądź zawodowej, w tym min.
   • a. wybór kierunku studiów licencjackich,
    b. wybór kierunku studiów magisterskich, 
   • c. wybór atrakcyjnego stażu zawodowego, 
   • d. wybór programów edukacyjnych i rozwojowych,
    e. zgodny z Twoim potencjałem wybór pierwszej pracy.
   • 2. Mapę diagnostyczną Twojego potencjału, która pozwoli Ci rozpoznawać właściwe i efektywne drogi wykorzystania  Twoich mocnych i wzmacniania słabych stron.3. Zdolność samodzielnego poruszania się w przestrzeni własnego rozwoju z umiejętnością, trafnych wyborów oraz rozwoju swoich kompetencji.poza tym:
   • przede wszystkim...

    - rozwiązany skutecznie problem, z którym do mnie przychodzisz, dzięki rzetelnej analizie i najskuteczniejszym narzędziom prototypowania ścieżek Twojego rozwoju

    - szybki  dostęp do najcelniejszych decyzji w zakresie wyboru ścieżek kształcenia lub pierwszej pracy, dzięki wspólnej pracy i doświadczeniu.

    - solidny, trwały i realny plan rozwojowy oparty na zidentyfikowanych możliwościach i ograniczeniach oraz szansach i ryzykach zawartych w otoczeniu zewnętrznym.

    - samoświadomość drogi rozwojowej i jej kluczowych kamieni milowych.

    - wiarę i motywację do dalszej pracy nad sobą i mocny zastrzyk autorefleksji rozwojowych.

    - gotowość do samodoskonalenia w oparciu o wyznaczone kierunki rozwoju.

    • ponadto:

   20 % zniżki na dowolnie wybrany kurs online, który znajduje się w mojej ofercie ze specjalnym kodem rabatowym. Do realizacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia procesu rozwojowego obejmującego zakres pakietu TURBO.

   15% zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyńcze usługi ( diagnoza poencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zechcesz dalej rozwijać się ze mną.

   10% kolejnej sumującej się zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyńcze usługi ( diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zakupu na pakiety;  SUPERPRO  i TURBO oraz DIAGNOZĘ POTENCJAŁU zakupi ktoś z Twojego polecenia. Zniżka uruchamia się po zakończeniu transakcji osoby polecanej.

   ILE W SIEBIE INWESTUJESZ ?

   8997 zł.
   tzn., że ok 40% dostajesz w prezencie ode mnie gdybyś nie kupił tego w pakiecie TURBO!

   Co Ty na to? Fajnie co?

   SŁUCHAJ MOICH PODCASTÓW

   NAPISZ DO MNIE

   nie odkładaj ważnych spraw na potem

   +48 600 217 774

   kontakt@careers-compass.pl

   kontakt@annagierasimowicz.pl

   WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

   Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.