Potrzebujesz przewodnika 
w drodze w przyszłość?

 

mam to czego nie znajdziesz na Tik Toku, serio, serio …

Hej …..wkrótce czekają Cię ważne i trudne wybory co dalej z Twoim życiem, studiami, pierwszą pracą?  Dookoła słyszysz mnóstwo sugestii i dobrych rad.  Wysyp proroctw i przepowiedni na kolejny rok. Kolejni eksperci będą się wypowiadać, co się sprawdzi w przyszłym roku, a co nie. Jakie są trendy i czemu Tik-Tok rządzi. Przyznam fajna rozrywka. Ale zero wartości i informacji, które naprawdę są Ci potrzebne do podjęcia jednych z najważniejszych decyzji życiowych.

realizując proces Twojego rozwoju   >

JESTEŚ JESZCZE KRUCHY!

W świecie, w którym dominuje; zmienność, złożoność, niepewność i niejednoznaczność sytuacji, zdarzeń czy informacji, masz prawo czuć się kruchy. Kruchy czyli zagubiony, przekonany o niedostatecznych umiejętnościach, jakich oczekuje świat zewnętrzny. Możesz mieć poczucie, że Twoja przyszłość jest zbyt niepewna i wątpliwa. To jednak ważne, aby o tą przyszłość zadbać i ją zaprojektować na miarę dostępnych danych.

jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat koniecznie poczytaj tutaj

Zaskoczę Cię! Nikt nie zna przyszłości. Musisz sobie ją zbudować z małych, ale ważnych kroków. Z drobnych, ale jakże istotnych odpowiedzi!  Jak więc się na nią przygotować?
Jest jeden prosty sposób na to żebyś popełnił jak najmniej błędów na tej drodze
i dotarł do celu z sukcesem.

DLATEGO CZAS NA WAŻNE DECYZJE I WYBORY?

A MOŻE PROFESJONALNY KURS ONLINE 
ROZWIĄŻE TWÓJ PROBLEM?!

Nie czekaj z decyzjami zbyt długo! Standardy w rekrutacji ulegają licznym i szybkim zmianom, zarówno pod wpływem postępu technologicznego, jak i ewolucji kulturowej. Automatyzacja procesów aplikowania o pracę nabiera coraz większej dynamiki, niż miało to miejsce w kilkunastu ostatnich latach, ale to niejedyny czynnik wpływający na zachodzące zmiany. Nie popełniaj starych błędów, zmień perspektywę na budowanie relacji z rynkiem pracy już dziś!

JAK NAPISAĆ SKUTECZNE CV
I WYGRAĆ
Z KONKURENCJĄ
NA RYNKU PRACY?

KURS ONLINE, PRZYGOTOWANY
DLA CIEBIE, W OPARCIU
O BOGATE DOŚWIADCZENIE
DORADCY KARIERY
I TRENDWATCHERKI RYNKU PRACY – DOBRY START TO  PODSTAWA!

Umiejętność analizy ofert pracy, posługiwania się słowami kluczowymi czy umiejętność świadomego budowania własnego potencjału zawodowego na linii czasu, z pełną koncentracją na najbardziej pożądanych kompetencjach na rynku pracy, to jedne z wielu elementów tego kursu.

ALBO PRACUJ ZE MNĄ
W INDYWIDUALNYCH
SESJACH ROZWOJOWYCH

JAK WYNIKA Z MOICH WIELOLETNICH DOŚWIADCZEŃ 

%

decyzji o przyszłości jest przypadkowa!

%

wyborów ścieżki kariery kończy się rozczarowaniem

%

moich klientów/Mentee nie zna swojego potencjału

%

tylko tyle błędów w przyszłości, da się poprawić bez dużych kosztów

Wystarczy, że zabierzesz się do pracy ze mną. Znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania o przyszłość. Zbudujemy unikalny plan działania  dla Ciebie.To wszystko. A potem wprowadzisz go w życie i będziesz obserwować, jakie przynosi rezultaty,
najlepsze rezultaty dla Ciebie!

DOŁĄCZ DO MOJEJ WYJĄTKOWEJ DRUŻYNY

Paula Budzińska

Paula Budzińska

CO Analyst - Customer Care with German at 3M

„…Pani Ania to Mentorka, która nie działa według schematów i nie daje gotowych rozwiązań. To Mentorka, która zachęca do refleksji i odpowiedzi na nie zawsze łatwe pytania, dzięki czemu my jako Mentee otrzymujemy więcej niż moglibyśmy się spodziewać…”

Patryk Wróbel

Patryk Wróbel

Software Enigeer Intel Corporation

„…Pani Ania w bardzo przystępny sposób przekazuje ciekawą wiedzę. Spotkania odbywają się w miłej, pełnej uśmiechu atmosferze. Bardzo cenię sobie otrzymane rady, które wielokrotnie przydały mi się podczas kierowania moją karierą.  Zawsze plusuję u rekruterów, mówiąc o DNA motywacji czy kotwicach Scheina…”

Wiktoria Morawska

Wiktoria Morawska

Prezeska w Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich Uniwersytet Wrocławski

…”Nigdy nie wierzyłam w „diagnostykę potencjału”… Jednak kiedy poznałam Anię: zaczęła działać cuda i pokazała mi jak zgodnie ze sobą i swoimi talentami podjąć najważniejszą decyzję w życiu. Ania zawsze widzi to co jest w nas najlepsze”…

Arkadiusz Kalinowski

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge GP teacher w: Singapore International School - Gamuda Gardens, Hoang Mai, Hanoi

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej. Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i kompas. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

Julia Fulczyńska

Julia Fulczyńska

Junior Recruitment and Marketing Specialist w NetworkedAssets

Doceniam niezwykły profesjonalizm Pani Anny i widoczne na każdym kroku zaangażowanie w proces mentoringowy: uważnie słucha mentee i dzieli się spostrzeżeniami z perspektywy osoby doświadczonej. Pani Ania ogromną wagę przykłada do komunikacji, jako słuchacz jest uważna i ciekawa innych punktów widzenia, dba o to, aby rozmowa przebiegała w skupieniu, by każdy szczegół miał szansę wybrzmieć. Panią Annę rzeczywiście interesuje, co dzieje się u mentee, jak kształtują się jej/jego dalsze losy.
Imponujące doświadczenie i życiowa mądrość tworzą podstawy pod wartościową relację mistrz-uczeń oraz kontakt wykraczający poza formalne ramy współpracy. Serdeczność i ciepło pani Mentorki w ogromnym stopniu kształtuje przyjazną atmosferę sprzyjającą wzrastaniu. Decyzja o podjęciu współpracy z Panią Anią okazała się strzałem w dziesiątkę z wielu powodów.
Udział w procesie pozwolił mi na dogłębne poznanie samej siebie, własnych predyspozycji i źródeł motywacji. Dzięki szczegółowej analizie cech przy użyciu narzędzi diagnostycznych mogłam skonfrontować się z niektórymi aspektami mojego działania, zrozumieć samą siebie i zdać sobie sprawę z istnienia pewnych cech. Uważam, że mentoring znacznie wzmocnił mnie prywatnie i zawodowo: zaczęłam poświęcać więcej uwagi temu, co robię i dlaczego, jak kształtuje to otoczenie oraz jaki ma wpływ na karierę. Pani Anna jest otwarta na to, nad czym mentee preferuje pracować, chce aby jej wsparcie miało realne zastosowanie. W miarę przebiegu mentoringu analizowałyśmy przeróżne cases, z których wnioski układały się w spójną całość. Sposób pracy mojej Mentorki bardzo mi odpowiadał: pani Anna poprzez prowokowanie do myślenia wspierała samodzielność w znajdowaniu rozwiązania.

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anną Gierasimowicz wszystkim osobom przymierzającym się do udziału w mentoringu! ❤️

Karolina Ptasińska

Karolina Ptasińska

Studentka na Uniwersytecie Wrocławskim | Psychologia biznesu i organizacji

Ania to Mentorka, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb Mentee, dzięki czemu mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość.

Każde spotkanie z Anią to niezwykła inspiracja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się z Tobą jej ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na Twoim rozwoju.

Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwą Mentorką dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Nasza współpraca w ramach Programu Mentoringowego była dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem. Dziękuje za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś.
Rozwój pod Twoimi skrzydłami jest niepowtarzalnym
doświadczeniem.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas, zaufanie oraz otwartość! Jeszcze nie jeden raz będę wracać do mojego raportu oraz słów, które usłyszałam. 

To był wspaniale spędzony czas 😃

ONI JUŻ WIEDZĄ….

SPRAWDŹ DLACZEGO  MOŻESZ  MI  ZAUFAĆ  ?!

I ZACZNIJ PRZYGOTOWYWAĆ SIĘ DO PRZYSZŁOŚCI – BONUSY

Jeśli potrzebujesz systematycznej dawki informacji o zmieniających się trendach, tendencjach w kształceniu i rynku pracy. Jeśli potrzebujesz inspiracji rozwojowych, źródeł autorefleksji oraz ciekawych rekomendacji – zapisz się na GROWTHLETTER.

Jeśli chcesz rozpocząć pracę nad kształtowaniem swojej drogi w przyszłość i zainwestować czas w autorefleksję nad miejscem, w kórym właśnie się znajdujesz – pobierz LISTĘ WAŻNYCH PYTAŃ DO SAMEGO SIEBIE. zmierz się z nimi i sprawdź gdzie jesteś!?

Masz wrażenie, że nie wiesz dokąd płynąć dalej?
Twoje marzenia i cele rozpływają się we mgle rzeczywistości?
podejmij decyzję, potem już nic nie będzie mgliste!

WYKUP INDYWIDUALNĄ SESJĘ MENTORINGOWĄ

SŁUCHAJ MOICH PODCASTÓW

NAPISZ DO MNIE

nie odkładaj ważnych spraw na potem

+48 600 217 774

kontakt@careers-compass.pl

kontakt@annagierasimowicz.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.