Potrzebujesz przewodnika 
w drodze w przyszłość?

 

…każdy z nas potrzebuje na pewnych etapach życia przewodników, którzy przeprowadzą ich przez skomplikowane procesy decyzyjne…
Ja mogę być Twoim – zapraszam do wspólnej pracy nad Twoją przyszłością.

mam to czego nie znajdziesz na Tik Toku, serio, serio …

Hej …..wkrótce czekają Cię ważne i trudne wybory co dalej z Twoim życiem, studiami, pierwszą pracą?  Dookoła słyszysz mnóstwo sugestii i dobrych rad.  Wysyp proroctw i przepowiedni na kolejny rok. Kolejni eksperci będą się wypowiadać, co się sprawdzi w przyszłym roku, a co nie. Jakie są trendy i czemu Tik-Tok rządzi. Przyznam fajna rozrywka. Ale zero wartości i informacji, które naprawdę są Ci potrzebne do podjęcia jednych z najważniejszych decyzji życiowych.

realizując proces Twojego rozwoju   >

ODKRYJESZ MAPĘ SWOICH MOCNYCH STRON I TALENTÓW

To dzięki niej, stanie się jasne jaką drogą powinieneś pójść w przyszłość. Jakie wybrać ścieżki edukacji i doskonalenia umiejętności społecznych i zawodowych. Przestanie być już tajemnicą to, co jest dla Ciebie nasilniejszym motywatorem, a co z oczywistych powodów Cię zniechęca do działania i relacji społecznych. Ta mapa nie przypomina niczego, co do tej pory było  podstawą Twoich decyzji o przyszłości. Bez tej mapy nawigacyjnej błądzenie będzie naturalną konsekwencją Twojego wyboru. Oprzyj decyzje na właściwych danych!

NAUCZYSZ SIĘ DEFINIOWAĆ SWOJE DLACZEGO?

Jeśli nawet potrafisz określić CO chcesz robić, a nawet JAK chcesz to zrobić, to rzadko potrafisz określić DLACZEGO chcesz to zrobić. Właśnie zadajesz sobie pewnie pytanie czy to ważne? Właściwie najważniejsze i od tego musisz zacząć pracę nad swoimi planami na przyszłość. Twoje DLACZEGO musi być tak silne i świadome, aby przeprowadziło Cię zarówno przez pasmo szans, jak i rysyk i ograniczeń, jakie mogą stanąć na Twojej  drodze do celów. Takiego DLACZEGO możesz poszukać razem ze mną?, zanim zainwestujesz w swoje marzenia!

WYRUSZYSZ W DROGĘ DO OSOBISTEJ ANTYKRUCHOŚCI

Nie oglądaj się za siebie! Stare strategie rozwoju przechodzą do przeszłości! Jeśli nie podejdziesz do tego w nowy, świadomy sposób będziesz bez końca inwestował w nieskuteczne narzędzia rozwoju, nieaktualne na rynku pracy umiejętności, skazane na zapomnienie kierunki kształcenia, niemożliwe do spełnienia marzenia i cele. Stawaj się antykruchy, czyli odporny na wstrzasy i zmiany, kt.orych będzie w Twoim życiu coraz więcej.

Stawiam na praktykę! Powiem Ci dokładnie jak to zrobić i poprowadzę Cię do antykruchości najkrótszą drogą!

ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA NAJWAŻNIEJSZE TWOJE PYTANIA

Nie odnosisz wrażenia, że kiedy Ty idziesz szukać odpowiedzi na Twoje najważniejsze pytanie o przyszłość, nie tylko nie znajdujesz odpowiedzi, ale w tym samym czasie zmienia się nawet Twoje pytanie?! Dlaczego? Dlatego, że takie są wyzwania rzeczywistości, w której chcesz się rozwijać i realizować swoje plany.  Do swojego rozwoju musisz podejść inaczej niż dotychczas. Im więcej czasu zmarnujesz na trzymanie się starych przekonań i schematów działania tym później znajdziesz odpowiedź na swoje pytania.

JESTEŚ JESZCZE KRUCHY!

W świecie, w którym dominuje; zmienność, złożoność, niepewność i niejednoznaczność sytuacji, zdarzeń czy informacji, masz prawo czuć się kruchy. Kruchy czyli zagubiony, przekonany o niedostatecznych umiejętnościach, jakich oczekuje świat zewnętrzny. Możesz mieć poczucie, że Twoja przyszłość jest zbyt niepewna i wątpliwa. To jednak ważne, aby o tą przyszłość zadbać i ją zaprojektować na miarę dostępnych danych.

jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat koniecznie poczytaj tutaj

Zaskoczę Cię! Nikt nie zna przyszłości. Musisz sobie ją zbudować z małych, ale ważnych kroków. Z drobnych, ale jakże istotnych odpowiedzi!  Jak więc się na nią przygotować?
Jest jeden prosty sposób na to żebyś popełnił jak najmniej błędów na tej drodze
i dotarł do celu z sukcesem.

DLATEGO CZAS NA WAŻNE DECYZJE I WYBORY?

JAK WYNIKA Z MOICH WIELOLETNICH DOŚWIADCZEŃ 

%

decyzji o przyszłości jest przypadkowa!

%

wyborów ścieżki kariery kończy się rozczarowaniem

%

moich klientów/Mentee nie zna swojego potencjału

%

tylko tyle błędów w przyszłości, da się poprawić bez dużych kosztów

Wystarczy, że zabierzesz się do pracy ze mną. Znajdziemy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania o przyszłość. Zbudujemy unikalny plan działania  dla Ciebie.To wszystko. A potem wprowadzisz go w życie i będziesz obserwować, jakie przynosi rezultaty,
najlepsze rezultaty dla Ciebie!

DOŁĄCZ DO MOJEJ WYJĄTKOWEJ DRUŻYNY

Paula Budzińska

Paula Budzińska

CO Analyst - Customer Care with German at 3M

„…Pani Ania to Mentorka, która nie działa według schematów i nie daje gotowych rozwiązań. To Mentorka, która zachęca do refleksji i odpowiedzi na nie zawsze łatwe pytania, dzięki czemu my jako Mentee otrzymujemy więcej niż moglibyśmy się spodziewać…”

Patryk Wróbel

Patryk Wróbel

Software Enigeer Intel Corporation

„…Pani Ania w bardzo przystępny sposób przekazuje ciekawą wiedzę. Spotkania odbywają się w miłej, pełnej uśmiechu atmosferze. Bardzo cenię sobie otrzymane rady, które wielokrotnie przydały mi się podczas kierowania moją karierą.  Zawsze plusuję u rekruterów, mówiąc o DNA motywacji czy kotwicach Scheina…”

Wiktoria Morawska

Wiktoria Morawska

Prezeska w Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich Uniwersytet Wrocławski

…”Nigdy nie wierzyłam w „diagnostykę potencjału”… Jednak kiedy poznałam Anię: zaczęła działać cuda i pokazała mi jak zgodnie ze sobą i swoimi talentami podjąć najważniejszą decyzję w życiu. Ania zawsze widzi to co jest w nas najlepsze”…

Arkadiusz Kalinowski

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge GP teacher w: Singapore International School - Gamuda Gardens, Hoang Mai, Hanoi

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej. Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i kompas. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

ONI JUŻ WIEDZĄ….

ZACZNIJ PRZYGOTOWYWAĆ SIĘ DO PRZYSZŁOŚCI I POBIERZ BONUSY

Jeśli potrzebujesz systematycznej dawki informacji o zmieniających się trendach, tendencjach w kształceniu i rynku pracy. Jeśli potrzebujesz inspiracji rozwojowych, źródeł autorefleksji oraz ciekawych rekomendacji – zapisz się na GROWTHLETTER.

Jeśli chcesz rozpocząć pracę nad kształtowaniem swojej drogi w przyszłość i zainwestować czas w autorefleksję nad miejscem, w kórym właśnie się znajdujesz – pobierz LISTĘ WAŻNYCH PYTAŃ DO SAMEGO SIEBIE. zmierz się z nimi i sprawdź gdzie jesteś!?

Jeżeli chcesz przebywać w grupie uprzywilejowanych osób, które mają wpływ na to czego będą się ze mną uczyć i jak rozwijać skuteczniej i efektywniej ze mną, jako Twoim przewodnikiem zapisz się do ZAMKNIĘTEJ GRUPY GROWTH.

WYBIERZ OFERTĘ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE I ZACZNIJMY OD ZARAZ

masz wrażenie, że nie wiesz dokąd płynąć dalej?
Twoje marzenia i cele rozpływają się we mgle rzeczywistości?
podejmij decyzję, potem już nic nie będzie mgliste!

LUB
ZAPLANUJ  PRACĘ NAD SWOIM ROZWOJEM Z SUPER KORZYSTNYM PAKIETEM!

PROGRAM ROZWOJOWY PRO
DLA STUDENTA I MATURZYSTY

POPULARNY PROGRAM  SUPER'PRO
DLA STUDENTA I MATURZYSTY

NA CZYM TO POLEGA?

30PPROGRAM ROZWOJOWY PRO DLA STUDENTA
I MATURZYSTY TO:

Podstawą pracy rozwojowej zazwyczaj w mojej praktyce jest wielowymiarowa diagnoza potencjału mojego klienta, tym bardziej młodego człowieka, który stoi na progu swoich ważnych życiowych decyzji. W tym programie się nią nie posłużymy. Będziemy opierać się na bardzo pogłębionym wywiadzie, który stanie się dla nas źródłem wielu rozwojowych decyzji.

tym samym rozpoczynamy od :

-  Pogłębionej analizy Twojego przypadku - proces wart 1000 zł.

by następnie zrealizować:
-  3 sesje mentoringowe ( 3x 1,5 h) - łączny koszt - 750 zł.
- 3 indywidualne wyzwania rozwojowe, szyte na miarę potrzeb Twojego rozwoju, powiązane tematycznie z każdą sesją z omówieniem rezultatu - (dodatkowe 3 x 45 min.) - warte co najmniej 2300 zł.
-  stworzyć indywidualną mapę szans i ograniczeń rozwojowych, opartą na Twoich aktualnych zasobach oraz zakładanych celach na przyszłość w konfrontacji z czynnikami otoczenia edukacyjnego lub/i rynku pracy - koszt rynkowy opracowania Twojej mapy 2200 zł.

by w rezultacie powstał:
-  Twój dynamiczny, efektywny, atrakcyjny i skuteczny, indywidualny plan rozwojowy FUTURE ( edukacja/pierwsza praca) - to kolejne 1700 zł.

Czas realizacji pakietu rozłożony w czasie nie dłuższym niż 3 m- cy

To oznacza,
że cena rynkowa Twojego pakietu
mogła by wynieść 7 950 zł,
a przecież wiesz sam/a
ile zapłacisz dzisiaj za ten pakiet!


CO TY NA TO? ... SKONSULTUJ SIĘ ZE MNĄ JEŚLI JESZCZE MASZ WĄTPLIWOŚCI poprzez formularz kontaktowy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

KIEDY DOKONASZ ZAKUPU:

 • - ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji                      usługi/programu,
 • - planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem                Twojego przypadku,
 • - układamy kalendarz naszej pracy na kolejne etapy - czas                 realizacji
 • - realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
 • - wypracowane w programie dokumenty, diagnozy, na wskazany   adres email lub inną, wybraną i skuteczną formą transferu           danych cyfrowych.

  CO ZYSKASZ?

  przede wszystkim...

  - rozwiązany skutecznie problem, z którym do mnie przychodzisz, dzięki rzetelnej analizie i najskuteczniejszym narzędziom prototypowania ścieżek Twojego rozwoju

  - szybki  dostęp do najcelniejszych decyzji w zakresie wyboru ścieżek kształcenia lub pierwszej pracy, dzięki wspólnej pracy i doświadczeniu.

  -solidny, trwały i realny plan rozwojowy oparty na zidentyfikowanych możliwościach i ograniczeniach oraz szansach i ryzykach zawartych w otoczeniu zewnętrznym.

  - samoświadomość drogi rozwojowej i jej kluczowych kamieni milowych.

  - wiarę i motywację do dalszej pracy nad sobą i mocny zastrzyk autorefleksji rozwojowych.

  - gotowość do samodoskonalenia w oparciu o wyznaczone kierunki rozwoju.

  ponadto:

  10 % zniżki na dowolnie wybrany kurs online, który znajduje się w mojej ofercie dla maturzystów i studentów ze specjalnym kodem rabatowym. Do realizacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia procesu rozwojowego, obejmującego zakres pakietu PRO.

  10% zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyncze usługi
  (diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym , gdy jeżeli zechcesz dalej rozwijać się ze mną.

  ILE W SIEBIE INWESTUJESZ

  1997 zł.
  tzn., że ok 75 % dostajesz w prezencie ode mnie gdy kupujesz rozwój w pakiecie PRO!!!

  Co Ty na to? Fajnie co? Zatem decyzja należy do Ciebie.

  NA CZYM TO POLEGA?

  PROGRAM ROZWOJOWY SUPER'PRO DLA STUDENTA
  I MATURZYSTY WYRÓŻNIA

  *** WIELOWYMIAROWA DIAGNOZA TWOJEGO POTENCJAŁU - raport diagnostyczny z omówieniem szczegółowym, każdego z obszarów diagnostycznych - wartość - 1500 zł

  dlatego zaczynamy  wspólną pracę od niej  właśnie, by pojawił się Twój bogaty INDYWIDUALNY RAPORT POTENCJAŁU - który bardzo wnikliwie omówimy i stworzymy ramy rozwojowe Twojego Programu SUPER'PRO

   diagnozę Twojej sytuacji poszerzy nam...

  Pogłębiona analiza Twojego przypadku - proces wart 1000 zł.

  by następnie zrealizować:
  -  6 sesji mentoringowych ( 6x 1,5 h) - łączny koszt - 1500 zł.
  - 3 indywidualne wyzwania rozwojowe, szyte na miarę potrzeb Twojego rozwoju, powiązane tematycznie z każdą sesją z omówieniem
  rezultatu - (dodatkowe 3 x 45 min.) - warte co najmniej 2300 zł.
  -  stworzyć indywidualna mapę szans i ograniczeń rozwojowych, opartą na Twoich aktualnych zasobach oraz zakładanych celach na przyszłość w konfrontacji z czynnikami otoczenia edukacyjnego lub/i rynku pracy - koszt rynkowy opracowania Twojej mapy 2200 zł.

  by w rezultacie powstał:
  -  Twój dynamiczny, efektywny, atrakcyjny i skuteczny indywidualny plan rozwojowy FUTURE ( edukacja/pierwsza praca) - to kolejne 1700 zł.

   

  Czas realizacji pakietu rozłożony w czasie nie dłuższym niż 3 m- cy


  To oznacza,

  że cena rynkowa Twojego pakietu
  mogłaby wynieść 10 200 zł, a przecież wiesz sam/a   ile zapłacisz dzisiaj za ten pakiet!

  CO TY NA TO? ... SKONSULTUJ SIĘ ZE MNĄ JEŚLI JESZCZE MASZ WĄTPLIWOŚCI poprzez formularz kontaktowy.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------

  KIEDY DOKONASZ ZAKUPU:

  • - ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji                      usługi/programu,
  • - planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem                Twojego przypadku,
  • - układamy kalendarz naszej pracy na kolejne etapy - czas                realizacji
  • - realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
  • - wypracowane w programie dokumenty, diagnozy, na wskazany   adres email lub inną, wybraną i skuteczną formą transferu              danych cyfrowych.

   CO ZYSKASZ?

   przede wszystkim...

   - rozwiązany skutecznie problem, z którym do mnie przychodzisz, dzięki rzetelnej analizie i najskuteczniejszym narzędziom prototypowania ścieżek Twojego rozwoju

   - szybki  dostęp do najcelniejszych decyzji w zakresie wyboru ścieżek kształcenia lub pierwszej pracy, dzięki wspólnej pracy i doświadczeniu.

   -solidny, trwały i realny plan rozwojowy oparty na zidentyfikowanych możliwościach i ograniczeniach oraz szansach i ryzykach zawartych w otoczeniu zewnętrznym.

   - samoświadomość drogi rozwojowej i jej kluczowych kamieni milowych.

   - wiarę i motywację do dalszej pracy nad sobą i mocny zastrzyk autorefleksji rozwojowych.

   - gotowość do samodoskonalenia w oparciu o wyznaczone kierunki rozwoju.

   • z diagnozą potencjału:
    1. Możliwość trafnego wyboru drogi edukacyjnej bądź zawodowej, w tym min.
   • a. wybór kierunku studiów licencjackich,
    b. wybór kierunku studiów magisterskich, 
   • c. wybór atrakcyjnego stażu zawodowego, 
   • d. wybór programów edukacyjnych i rozwojowych,
    e. zgodny z Twoim potencjałem wybór pierwszej pracy.
   • 2. Mapę diagnostyczną Twojego potencjału, która pozwoli Ci rozpoznawać właściwe i efektywne drogi wykorzystania  Twoich mocnych i wzmacniania słabych stron.3. Zdolność samodzielnego poruszania się w przestrzeni własnego rozwoju z umiejętnością, trafnych wyborów oraz rozwoju swoich kompetencji.

   ponadto:

   15 % zniżki na dowolnie wybrany kurs online, który znajduje się w mojej ofercie dla maturzysty i studenta, ze specjalnym kodem rabatowym. Do realizacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia procesu rozwojowego, obejmującego zakres pakietu SUPER'PRO.

   10% zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyncze usługi ( diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zechcesz dalej rozwijać się ze mną.

   10% kolejnej sumującej się zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyncze usługi ( diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zakupu na pakiety; PRO i SUPERPRO oraz DIAGNOZĘ POTENCJAŁU zakupi ktoś z Twojego polecenia. Zniżka uruchamia się po zakończeniu transakcji osoby polecanej.

   ILE W SIEBIE INWESTUJESZ

   4666 zł. 
   tzn., że ok 50 % dostajesz w prezencie ode mnie  jeśli kupujesz rozwój w pakiecie SUPER'PRO!!!

   Co Ty na to? Fajnie co? Zatem decyzja należy do Ciebie.

   MOŻESZ RÓWNIEŻ POSTAWIĆ WSZYSTKO NA JEDNĄ KARTĘ
   i wybrać najszybszą drogę!

   PROGRAM ROZWOJOWY TURBO
    
   DLA STUDENTA I MATURZYSTY

   NA CZYM TO POLEGA ?

     PROGRAM ROZWOJU  TURBO DLA STUDENTA I MATURZYSTY TO:

   Pogłębiona analiza Twojego przypadku w metodyce skutecznej zmiany w oparciu o Antykruchy wymiar kompetencji przyszłości - proces wart co najmniej 4500 zł. 
   - Wielowymiarowa analiza Potencjału Rozwojowego - proces diagnostyczny o wartości co najmniej 2000 zł
   -  8 INDYWIDUALNYCH sesji mentoringowych ONKINE ( 8 x 1,5 h) - łączny koszt - 2000 zł.
   -  8 INDYWIDUALNYCH zadań rozwojowych, powiązane tematycznie z każdą sesją
      z omówieniem
   rezultatu, korektą działań, rekomendacjami do zmian w praktyce - (dodatkowe 8 x 30 min.) - warte co najmniej 6400 zł.
   - INDYWIDUALNA mapa szans i ograniczeń rozwojowych oparta na aktualnych zasobach oraz zakładanych celach na przyszłość, w konfrontacji z       czynnikami otoczenia edukacyjnego lub/i rynku pracy - koszt rynkowy opracowania Twojej mapy 2500 zł.
   -  indywidualny plan rozwojowy TURBO z omówieniem  ( edukacja/pierwsza praca) - w oparciu o uzyskane rezultaty pracy z mentorem z omówieniem to kolejne 3000 zł.

   Czas realizacji pakietu rozłożony w czasie, zgodnie z kalendarzem uzgodnionym przez klienta - nie dłuższym niż 6 m- cy

   To oznacza, że cena rynkowa Twojego pakietu mogłaby wynieść 20.400 zł, a przecież wiesz sam/a   ile zapłacisz za ten pakiet!

   Zyskujesz pełną koncentrację mentora na Twojej przyszłości, bo ona jest najważniejsza!!

   Po zakupie pakietu TURBO kontaktuję się z Tobą na podany adres email

   1. ustalamy sposoby wzajemnej komunikacji w realizacji usługi/pakietu,
   2. w pierwszej bezpłatnej rozmowie opisujesz mi swoją bieżącą sytuację,
   3. planujemy kolejne kroki postępowania zgodnie z opisem Twojego przypadku, jakim już dysponujemy,
   4. układamy kalendarz naszej pracy na kolejne 3 kluczowe sesje mentoringowe,
   5. realizujemy plan rozwojowy zgodnie z naszym kalendarzem,
   6. wypracowany plan rozwojowy ANTYKRUCHY TURBO FUTURE, otrzymujesz w formie dokumentu pdf, na wskazany  adres email, jako kluczowe rekomendacje
        na przyszłość, rozpisane w dedykowanych Tobie obszarach zależnie od punktu wyjściowego Twojego przypadku

   CO ZYSKUjESZ ?

   I. Zrewidujemy wspólnie wszystkie dotychczasowe Twoje plany, pod kątem ich realności i zgodności z obecnymi trendami, aby przygotpować się do ustalenia kluczowych kryteriów diagnozy Twojego potencjału. 

   II. Sprawdzimy Twoje przekonania na własny temat, mające bezpośredni związek z Twoim rozwojem. Ustawimy nowy klucz przekonań rozwojowych.

   III. Rozgrzejemy Twoje źródła motywacji i zaangażowania poprzez poczucie sukcesów, które ze mną w programie odniesiesz, pracując nad swoim rozwojem.

   ponadto zyskasz:

   • 1. Możliwość trafnego wyboru drogi edukacyjnej bądź zawodowej, w tym min.
   • a. wybór kierunku studiów licencjackich,
    b. wybór kierunku studiów magisterskich, 
   • c. wybór atrakcyjnego stażu zawodowego, 
   • d. wybór programów edukacyjnych i rozwojowych,
    e. zgodny z Twoim potencjałem wybór pierwszej pracy.
   • 2. Mapę diagnostyczną Twojego potencjału, która pozwoli Ci rozpoznawać właściwe i efektywne drogi wykorzystania  Twoich mocnych i wzmacniania słabych stron.3. Zdolność samodzielnego poruszania się w przestrzeni własnego rozwoju z umiejętnością, trafnych wyborów oraz rozwoju swoich kompetencji.poza tym:
   • przede wszystkim...

    - rozwiązany skutecznie problem, z którym do mnie przychodzisz, dzięki rzetelnej analizie i najskuteczniejszym narzędziom prototypowania ścieżek Twojego rozwoju

    - szybki  dostęp do najcelniejszych decyzji w zakresie wyboru ścieżek kształcenia lub pierwszej pracy, dzięki wspólnej pracy i doświadczeniu.

    - solidny, trwały i realny plan rozwojowy oparty na zidentyfikowanych możliwościach i ograniczeniach oraz szansach i ryzykach zawartych w otoczeniu zewnętrznym.

    - samoświadomość drogi rozwojowej i jej kluczowych kamieni milowych.

    - wiarę i motywację do dalszej pracy nad sobą i mocny zastrzyk autorefleksji rozwojowych.

    - gotowość do samodoskonalenia w oparciu o wyznaczone kierunki rozwoju.

    • ponadto:

   20 % zniżki na dowolnie wybrany kurs online, który znajduje się w mojej ofercie ze specjalnym kodem rabatowym. Do realizacji w ciągu 12 miesięcy od zakończenia procesu rozwojowego obejmującego zakres pakietu TURBO.

   15% zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyńcze usługi ( diagnoza poencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zechcesz dalej rozwijać się ze mną.

   10% kolejnej sumującej się zniżki na każdy kolejny pakiet rozwojowy i pojedyńcze usługi ( diagnoza potencjału, indywidualna sesja mentoringowa) dedykowane studentom i maturzystom ze specjalnym kodem rabatowym,  jeżeli zakupu na pakiety;  SUPERPRO  i TURBO oraz DIAGNOZĘ POTENCJAŁU zakupi ktoś z Twojego polecenia. Zniżka uruchamia się po zakończeniu transakcji osoby polecanej.

   ILE W SIEBIE INWESTUJESZ ?

   8997 zł.
   tzn., że ok 40% dostajesz w prezencie ode mnie gdybyś nie kupił tego w pakiecie TURBO!

   Co Ty na to? Fajnie co?

   SŁUCHAJ MOICH PODCASTÓW

   NAPISZ DO MNIE

   nie odkładaj ważnych spraw na potem

   +48 600 217 774

   kontakt@careers-compass.pl

   kontakt@annagierasimowicz.pl

   WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

   Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę na zasadach określonych w polityce prywatności.