Wakacje z mentorem

Uniwersytetu Wrocławskiego

 

 

dla
maturzystów

 

 

4 warsztaty rozwojowe
-online-

Chcesz wylegując się na plaży lub podróżując przeżyć super przygodę rozwojową. To naprawdę możliwe! 4 dynamiczne i warsztaty rozwoju kluczowych kompetencji społecznych  maturzysty, które mogą otworzyć Ci szeroko drzwi do świata pierwszych akademickich doświadczeń. Na każdym z nich lista wskazówek, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku.

wielowymiarowa analiza Twojego potencjału

Ile ważnych rzeczy wiesz o sobie, które mogą mieć kluczowe znaczenie? Z mojego doświadczenia wynika, że niewiele! I jestem pewna, że kiedy się o nich dowiesz podczas pracy z mentorem, nie tylko będziesz zaskoczony, ale będziesz gotowy do zupełnie innych, nowych i ciekawych wyzwań życiowych.

Private & Group Events

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra. Quisque a vehicula magna. Mauris semper odio sit amet est blandit, quis pellentesque erat finibus. Duis aliquet rhoncus risus vitae porta.

czy wiesz,
kim jest
Twój mentor?

chcesz slkorzystać z doświadczenia kogoś, kto wspiera w rozwoju młodych ludzi od wielu lat.  Kto doskonale zna Twoje potrzeby i z laserową dokładnością potrafi Ci wskazać najkrótszą drogę do wymarzonych celów?

.

Private & Group Events

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra. Quisque a vehicula magna. Mauris semper odio sit amet est blandit, quis pellentesque erat finibus. Duis aliquet rhoncus risus vitae porta.

DOŁĄCZ DO MOJEJ WYJĄTKOWEJ DRUŻYNY

MAŁGORZATA BĘDZIŃSKA

MAŁGORZATA BĘDZIŃSKA

Product Owner | PSPO | PSM | Alteryx Innovator NN Group Rotterdam i Haga

„…Praca z Anią, jako Mentorem to niesamowite doświadczenie. Ania jest osoba otwarta, serdeczna, a przy tym bardzo szczera. Słucha (nie ocenia!) i świetnie zadaje pytania…”

Mateusz Morawski

Mateusz Morawski

Lider zespołu SEO w Agencja SEO/SEM Artefakt - Wrocław

Bardzo się cieszę, że kończąc studia miałem przyjemność być podopiecznym Pani Ani. Nasza współpraca zaprowadziła mnie na totalnie inne wody kariery niż przypuszczałem. Te spotkania dodały mi odwagi oraz pomogły w określeniu i rozwijaniu predyspozycji. Poznałem siebie, zacząłem walczyć o marzenia i dziś osiągam sukcesy zawodowe. Uwaga! Ta współpraca może odmienić Twoje życie. Chcesz być spełniony zawodowo? Masz mętlik w głowie? Nie czekaj. Zaufaj najlepszej Poławiaczce pereł.

Anna Kostrzewa

Anna Kostrzewa

Assistant Research Scientist w University of Maryland

„…Pani Ania Gierasimowicz, jako mentor nie tylko doradza, pozwala odkrywać możliwości, ale sprawia, że spotkania z nią stają się transformujące, unikatowe i inspirujące. Z zaangażowaniem przysłuchuje się refleksjom rozmówcy oraz dokonuje strategicznych analiz.  Elementem charakterystycznym dla jej pracy jest to, że w chwilach zwątpienia Mentee, nie pozwala mu zapomnieć, w czym drzemie jego potencjał. Chętnie wspiera do realizacji nowych przedsięwzięć i motywuje do działania…”

PO PROSTU ZACZNIJ JAK ONI:

skontaktuj się

skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy na stronie www

zadzwoń

(+48) 600 217 774

napisz

kontakt@careers-compass.pl
kontakt@annagierasimowicz.pl