ODKRYJ TAJEMNICĘ SKUTECZNEGO CV I ZDOBĄDŹ WYMARZONĄ PRACĘ!

KURS ONLINE

Zmiana pracy
Przymus czy wybór?

 

10 bezbłędnych kroków do trafnych decyzji z doświadczonym
DORADCĄ KARIERY!

może jednak
czas na
zmianę?,
nie odkładaj
tej decyzji!

Zmiana pracy to nieunikniona część kariery zawodowej. Niezależnie od tego, czy jest to dobrowolna decyzja, czy też wynika z przymusu, warto wiedzieć, jak ją przeprowadzić sprawnie i z sukcesem. Z nami nauczysz się, jak wybrać najlepszą ścieżkę i wykorzystać swoje umiejętności, aby osiągnąć sukces w nowym miejscu pracy. Z naszym doświadczonym doradcą kariery na pokładzie, zyskasz pewność siebie i wiedzę, aby odnieść sukces w nowej pracy.

Jak to zrobić, aby nigdy nie żałować tej decyzji?

WIESZ ILE BŁĘDÓW MOŻNA POPEŁNIĆ PO DRODZE?

1

Cele zmiany

Nieumiejętnie lub źle wyznaczone cele zmiany zawodowej, oparte zbyt często na emocjach i nietrafnych  decyzjach,  w najmniej korzystnych momentach w kariery. Nadmienrna skłonność do szybkiej, impulsywnej zmiany pracy.

Z

Proces decyzyjny

Zbyt szybkie, emocjonalne podejmowanie decyzji, prowadzące najczęsciej do wyboru nieodpowiedniej oferty pracy. Działąnie pod wpływem presji, a nawet przymusu prowadzące do powierzchownej oceny.

Analiza ofert pracy

Powierzchowna analiza i ocena wartości ofert pracy. Skupienie się tylko na jednym źródle ofert, brak zróżnicowania w poszukiwaniu ofert pracy. Brak świadomości znaczenia kluczowych informacji zawartych w ofertach pracy.

Znajomość trendów

Brak świadomości długofalowych trendów i zmian w obszarze rynku pracy. Brak uwzglednienia zmian technologicznych, zapotrzebowania na zmieniające się kompetencje, wymagań pracodawców.

Ocena potencjału

Niewystarczająca świadomość własnego potencjału, prowadząca do trudności w ocenie możliwości otrzymania właściwej oferty pracy. Niska samoocena możliwości zawodowych lub ich przecenianie.

Klucz wyboru

Powierzchowne  kryteria wyboru oferty pracy lub przyszłego pracodawcy. Powierzchowność w ocenie oferty pracy i wymagań z niej płynących. Uwaga skupiona na drugorzędnych cechach wartościowej oferty pracy, tworzącej nowe szanse.

l

CV

Liczba potencjalnych  błędów popełnianych w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych istotnych w procesie rekutacji. Brak świadomości procesu analizy dokumentów przez zdalne systemy zarządzania rekrutacją i AI.

Autoprezentacja

Brak dbałości o ekspozycję swojego potencjału w procesie rekrutacyjnym. Brak umiejętności budowania korzystnego wizerunku kandydydata do pracy np. w social mediach, lub w procesie rekrutacji.

Nie dostajesz odpowiedzi na swoje aplikacje? Z naszym kursem online dotyczącym profesjonalnego przygotowania super skutecznego CV, dowiesz się, jak wyróżnić się spośród tysięcy aplikantów i zwiększyć swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy!

teraz zróbmy to inaczej!

GODZINy nagrań video

lekcji

kart pracy

materiałów pdf

 nie możesz popełniać starych błędów!

s

Walkę o wymarzone stanowiska pracy mogą wygrać tylko najlepsi. Przecież nie wszyscy wiedzą, jak to zrobić!

s

Stare strategie zdobywania pracy wymagają bardzo głębokiej zmiany. Brak znajomości nowych zasad eliminuje Cię z rynku pracy.

s

Masz więcej do stracenia niż myślisz, jeśli Twoje decyzje oparte zostaną na błędnych założeniach
i niedopasowanym potencjale.

kurs online

dlatego
proponuję Ci
zupełnie inne podejście do procesu podejmowania
tej decyzji!

Niezależnie od tego, czy jest to dobrowolna decyzja, czy też wynika z przymusu, zmiana pracy jest jednym z największych wyzwań, przed którymi staje większość ludzi. Jednak z tym kursem i z doświadczonym doradcą kariery nauczysz się, jak przeprowadzić zmianę sprawnie i z sukcesem. Nauczę Cię, jak rozpoznać ten moment, który jest najlepszy do zmiany pracy, by ograniczyć niepotrzebne ryzyka. Pokażę Ci gdzie mieszka opór w Tobie i jak sobie z nim poradzić. Przejdziemy razem przez najtrudniejszą ze ścieżek podejmowania decyzji w zmianie pracy.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ KONKRETÓW?

CZEGO SIĘ DOWIESZ DZIĘKI KURSOWI?

MODUŁ 1

ZMIANA PRACY, JAKO ŚWIADOMA INWESTYCJA WE WŁASNY ROZWÓJ!

Zmiana, a szczególnie zmiana pracy zazwyczaj nie należała do łatwych momentów kariery zawodowej. Teraz może być jeszcze trudniej.Chyba, że oprzemy ją na właściwych decyzjach i zaprojektujemy świadomie. To co możesz odkryć po drodze do tego celu, to odpowiedzi na kluczowe pytania:

 • Jak działają pułapki rozwojowe i jak ich skutecznie unikać, aby zarządzać swoją karierą zawodową?
 • Czym jest opór przed zmianą pracy i jak go pokonać?
 • Jak sprytnie potrafi Cię ograć Twój własny system przekonań?
 • Czy pozostawanie w strefie tzw. „zawodowego komfortu”, naprawdę jest OK?
 • Co zamieni zwykłą zmianę pracy w najlepszą inwestycję w przyszłość zawodową?
 • Co jest największą barierą w podejmowaniu skutecznych decyzji zawodowych?

7 LEKCJI VIDEO + MATERIAŁY PDF + KARTY PRACY

MODUŁ 2

ZMIANA PRACY, PRZYMUS CZY WYBÓR?

Zmiana pracy – to co do zasady zawsze Twoja szansa na nowe wyzwania i rozwój zawodowy nie przymus. Jednak zbyt często odkładasz swoje decyzje tak długo, aż zmiana staje się przymusem lub sytuacją bez wyjścia. Jak tego uniknąć? Co może zmienić Twoją postawę? Na te i inne  pytania, na które poszukamy odpowiedzi w tym module.

 • Czy jesteś autosabotażystą z wyboru, na ścieżce zawodowego rozwoju?
 • Jak skutecznie rozpoznać korzystne uwarunkowania do zmianą pracy i je właściwie  wykorzystać?
 • Po czym poznasz, że jesteś gotowy  do zmiany pracy?
 • Czym jest szansa zawodowa, która na Ciebie nie poczeka?
 • Jakie warunki zewnętrzne podpowiadają Ci, że powinieneś zmienić pracę?
 • Czym się kończą dla twojej kariery, niewłaściwe decyzje w niewłaściwym czasie na rynku pracy? 

6 LEKCJI VIDEO + MATERIAŁY PDF + KARTY PRACY

Jesteś gotów na nowe możliwości rozwoju?

wielki reset umiejętności zawodowych

Nie czekaj, aż przymus spowoduje, że będziesz musiał zmieniać pracę w pośpiechu. Nie rób błędów w trakcie zmiany pracy! Przyłącz się do mojego kursu i naucz się, jak uniknąć najczęstszych pułapek związanych z przesiadką zawodową. Ze mną zdobędziesz umiejętności, które pomogą Ci w wyborze najlepszej drogi dla Twojej kariery. A potem ruszysz szybciej przed siebie niż kiedykolwiek sobie to wyobrażałeś!

dla kogo jest ten kurs?

DLA OSÓB, GOTOWYCH DO ZMIANY PRACY, JAKO FORMY WZROSTU ZAWODOWEGO.

Każda osoba, która podjęła  decyzję o zmianie pracy, jako naturalnej szansie na rozwój zawodowy w innej, dynamiczniej rozwijającej się  organizacji, na innym ciekawszym satnowisku, etc.  Chce przejść samodzielnie przez skuteczną i satysfakcjonującą zmianę pracy  i rozpocząć z sukcesem nowy etap rozwoju w nowej organizacji, dokonując tego wyboru we właściwym czasie i we właściwy sposób, nie popełniając przy tym typowych błędów. Chce działać z uwzględnieniem nowych trendów na rynku pracy, celnie rozpoznać najlepsze dla siebie oferty na rynku pracy  i zainwestować świadomie we własny rozwój.

DLA OSÓB, WYPALONYCH ZAWODOWO, GOTOWYCH DO ZMIANY PRACY.

Każda osoba, która odczuwa efekty wypalenia zawodowego w swoim aktualnym miejscu pracy i musi podjąć decyzje o zmianie pracy, jako metodzie na uchronienie swojego potencjału przed degradacją i utratą jego wartości na rynku pracy. Chce przejść samodzielnie przez skuteczną i satysfakcjonującą zmianę pracy pomimo lęków, przekonań oraz obaw i rozpocząć z sukcesem nowy etap rozwoju w nowej organizacji, dokonując tego wyboru we właściwym czasie i we właściwy sposób, nie popełniając przy tym typowych błędów. Chce nauczyć się rozpoznawać celnie wartościowe oferty pracy i komunikować skutecznie  się z pracodawcami.

DLA OSÓB, KTÓRE DOSTRZEGAJĄ GŁĘBOKIE RYZYKA ZMIAN W SWOJEJ BRANŻY.

Każdy pracownik, który przeżywa spowolnienie w swojej branży i obawia się o swoje dotychczasowe miejsce pracy.  Chce wyprzedzić nadchodzące zmiany i zadbać o swoją przyszłośc zawodową. przebranżowić się lub podjąć inne zmiany podnoszące jego wartość na rynku pracy, zapewniajace mu zawodowe bezpieczeństwo. Chce  zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i przetrwać trudne czasy, świadomie się do tego przygotowując.

DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH NA RYNEK PRACY PO OKRESIE NIEOBECNOŚCI.

Osoba, która przerwała pracę, aby zajmować się przez kilka lat swoimi dziećmi lub chorymi bliskimi, ale teraz chce powrócić na rynek pracy lub zmienić swoją obecną sytuację zawodową na bardziej satysfakcjonującą. Chce to zrobić świadomie, dobrze się do tego przygotowując. Poszukuje kluczowych informacji do tej zmiany.  Chce podjąć właściwe decyzje, oparte na jasności zmian, jakie zachodzą na rynku pracy i potrafić się zmierzyć ze wszystkim, co ją może na tym rynku obecnie zaskoczyć. Chce nauczyć się rozpoznawać i oceniać najlepsze dla niej oferty pracy i uczestniczyć w złożonych procesach rekrutacyjnych.

DLA OSÓB W WIEKU OKOŁO EMERYTALNYM, Z POTRZEBĄ NOWEGO ZATRUDNIENIA.

Każda osoba w wieku 50+, która z różnych powodów utraciła pracę lub sama rozwiązała umowę o pracę i posiada trudności w powrocie na rynek pracy. Odczuwa niepewność po dłuższym nieskutecznym poszukiwaniu pracy i chce zmienić swoją strategię poszukiwań ofert pracy. Dostrzega złożoność rynku pracy, chce jednak skutecznie zaadoptować się w nich i podjąć działania prowadzące poprzez różne formy podniesienia swojego potencjału i zyskać szansę na kolejny etap zawodowej satysfakcji. Chce nauczyć się rozpoznawać i oceniać najlepsze dla niej oferty pracy i uczestniczyć w złożonych procesach rekrutacyjnych.

DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZMIENIĆ KIERUNEK SWOJEJ KARIERY.

Każda osoba, która chce zmienić ścieżkę swojej dotychczasowej kariery zawodowej, ale nie jest pewna, jakie kroki należy podjąć. Jak przejść skutecznie  przez proces zmiany zawodowej i prawidłowo rozpoznać korzystne dla siebie oferty pracy. Czuje niepewność przed zmianą, zwłaszcza kiedy obserwuje aktualne przeobrażenia rynku pracy i nie jest pewna, jakie powinna podjąć decyzje zawodowe. Chce nauczyć się rozpoznawać i oceniać najlepsze dla niej oferty pracy i uczestniczyć w złożonych procesach rekrutacyjnych.

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI?

korzyści z kursu

masz pytania?

Rzuć okiem na krótkie FAQ.
Może znajdziesz tu odpowiedź:

KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Dostęp do kursu online Skuteczny copywriting otrzymujesz chwilę po opłaceniu zamówienia (zazwyczaj trwa do maksymalnie kilkanaście minut). Jeśli kurs online Skuteczny Copywriting został opłacony, a nie masz dostępu, skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@careers-compass.pl 

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Po opłaceniu kursu, dane do logowania prześlę Ci od razu automatycznie mailem. Dostęp do Twojego konta będzie natychmiastowy.

CZY KURS MOGĘ ZGRAĆ SOBIE NA KOMPUTER?

Kurs dostępny jest wyłącznie przez platformę kursową.

JAK DŁUGO BĘDĘ MIEĆ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW Z KURSU ONLINE?

Kupując kurs Skuteczny copywriting otrzymujesz roczny dostęp do zawartych w nim materiałów.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH?

Aktualnie nie ma takiej możliwości.

CZY KURS UWZGLĘDNIA INDYWIDUALNE KONSULTACJE?

Kurs nie obejmuje konsultacji, w tym indywidualnych rozmów np. przez telefon, mail lub Skype itp.

POTRZEBUJESZ INNEJ FORMY PŁATNOŚCI?

Napisz do mnie kontakt@careers-compass.pl Postaram się znaleźć rozwiązanie. Możesz zapłacić np. tradycyjnym przelewem na podstawie faktury lub faktury pro-forma.

POTRZEBUJESZ INNEJ FORMY PŁATNOŚCI?

Napisz do mnie kontakt@careers-compass.pl Postaram się znaleźć rozwiązanie. Możesz zapłacić np. tradycyjnym przelewem na podstawie faktury lub faktury pro-forma.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ?

Tak, oczywiście. Pamiętaj tylko, aby podać dane przy zakupie kursu.Zakup kursu możesz wpisac w koszty, dzięki temu będzie on dla Ciebie dużo tańszy.

Dlaczego, właśnie ja proponuję Ci wspólną podróż rozwojową i jestem gotowa przeprowadzić Cię przez skuteczną zmianę w niepewnych czasach?

Robię to zawodowo od ponad 25 lat! Znam ten proces od podszewki. Rekrutuję i przygotowuję skutecznie do procesu rekrutacji moich klientów. Znam też Twoje wyzwania i bariery wewnętrzne i dobrze je rozumiem. Wiem, że z ich powodu możesz sam sobie zaszkodzić. A teraz kiedy wszystko się zmienia na rynku pracy, jak nigdy dotąd, lepiej zrobić to z doświadczonym przewodnikiem niż bez niego. To czysta przyjemność widzieć, jak człowiek nabiera pewności siebie i sięga po swoje na rynku pracy! I Ty też możesz, dzięki mojemu doświadczeniu, które znajdziesz w zawartości tego kursu online. Już nigdy nie będziesz taki sam po jego ukończeniu. Jestem tego pewna! Zatem nie wahaj się, ruszaj po zmianę!

dlaczego kurs online jest ok!?

Z

Nie ogranicza Cię czas i miejsce

Pracujesz w swoim tempie

l

Możesz powtarzać lekcje

Nikt Ci nie przeszakadza

Oni już wiedzą co zyskali

Zmiana pracy nie musi być przerażająca.
Odkryj jak przejść na nowy etap w swojej karierze!

Anna, to ekspert zarądzania karierą, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb. Mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość. Każde spotkanie  to niezwykła motywacja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na rozwoju. Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwym specjalistą dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Paula Mihajlev

CO Analyst - Customer Care with German at 3M, 3M Wrocław

Pani Ania to ekspert w swojej dziedzinie. Doskonale zna panujące na rynku trendy.
Inspiruje do działania nie tylko słowem, ale także swoimi działaniami. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i adaptuje do rzeczywistości. Nie skłamię, jeśli powiem, że antykruchość do Jej drugie imię.

Anna Kostrzewa

Recruitment Assistant for Capability Network , Accenture Warszawa

Jako osoba nastawiona na rozwój zawodowy w tych niełatwych czasach, postanowiłam zaczerpnąć wiedzy i wsparcia fachowca. Dzięki poleceniom, trafiłam „pod skrzydła” Pani Anny Gierasimowicz. Pani Ania jest energiczną, konkretną ale przy tym sympatyczną i życzliwą osobą. Stawia na samodzielną pracę oraz samodzielnie myślenie swoich klientów, nie narzuca swojego zdania ale czuwa i zachęca do dalszej pracy nad sobą. Pani Anna jest bardzo wnikliwa, wyciąga trafne wnioski „w punkt” wie, jak nakierunkować swojego klienta, by „popłynął we właściwym kierunku”. Dzięki szczegółowym testom predyspozycji zawodowych i osobowości, które przeprowadziła u mnie Pani Anna (oraz wnioskom), mogłam zdefiniować swój profil zawodowy, który jest istotną wskazówką przy wyborze ścieżki kariery. Polecam współpracę z Panią Anną wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy poszukują swojej drogi zawodowej, zgodnie ze swoją osobowością i predyspozycjami.

Magdalena Wiśniewska

Senior Analyst/data analitycs/project management, 3M Wrocław

Bardzo się cieszę, że kończąc studia miałem przyjemność być podopiecznym Pani Ani. Nasza współpraca zaprowadziła mnie na totalnie inne wody kariery niż przypuszczałem. Te spotkania dodały mi odwagi oraz pomogły w określeniu i rozwijaniu predyspozycji. Poznałem siebie, zacząłem walczyć o marzenia i dziś osiągam sukcesy zawodowe. Pani Ania to połączenie wiedzy eksperckiej, klasy i zaangażowania 🙂
Uwaga! Ta współpraca może odmienić Twoje życie. Chcesz być spełniony zawodowo? Nie czekaj. Zaufaj najlepszej Poławiaczce pereł.

Mateusz Morawski

Lider zespołu SEO w Agencja SEO/SEM, Artefakt Wrocław

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących rozwoju zawodowego i zarządzania karierą, które były prowadzone przez Panią Anię. Uważam, że jest ona świetnym ekspertem w doradztwie kariery. Podczas warsztatów miałem okazję zapoznać się z przydatnymi narzędziami, które niejednokrotnie pomogły mi w podejmowaniu kluczowych decyzji i wyborze ścieżki kariery. Oprócz świetnego zaplecza dydaktycznego, Pani Ania reprezentuje  wiedzę opartą na najnowszych trendach rynku pracy.

Patryk Wróbel

GPU Software Development Engineer, Elegant Themes

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej.  Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i niezawodny kompas zmiany. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge Global Pespectives teacher, Cambridge Global

Jeśli zgubisz trajektorię, Ania jest ekspertem, z którym poczujesz się bezpiecznie. Nie tylko dlatego, że jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale dlatego że świetnie odnajduje się w Twojej sytuacji i wie co należy zrobić, żeby wrócić na swoje tory i żeby właściwie się obsługiwać własnym kompasem, w dodatku zna trendy rynkowe dzięki którym będziesz na bieżąco ze swoją firmą. Anna Gierasimowicz to jest Twój i mój najlepszy wybór – wlaściwa osoba na właściwym miejscu.

Kordian Lubiewski

Menadżer projektu i sprzedaży/Project and sales manager, Calmtec Steel Opole

skontaktuj się

skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy na stronie www

zadzwoń

(+48) 600 217 774

napisz

kontakt@careers-compass.pl