NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ, NA REWOLUCYJNIE ZMIENIAJĄCYM SIĘ RYNKU PRACY!

KURS ONLINE

 

PRACA PRZYSZŁOŚCI
– 10 NAJWAŻNIEJSZYCH LEKCJI, PRZYGOTOWUJĄCYCH DO ZMIAN
NA RYNKU PRACY

ustaw
swoją karierę
już “dziś” a nic Cię  “jutro” nie zaskoczy!

 

Nie daj się wyrzucić z gry! Wraz ze zmianami technologicznymi rynku pracy, wiele tradycyjnych zawodów zanika, a nowe pojawiają się na horyzoncie. Nie trać czasu na szukanie pracy w niszy, która już nie istnieje. Zainwestuj w siebie i swoją przyszłość

Nie trać czasu na pracę bez przyszłości!

WIESZ ILE BŁĘDÓW MOŻNA POPEŁNIĆ PO DRODZE?

1

Twoje cele zawodowe

Nieumiejętnie lub źle wyznaczone cele zawodowe, oparte zbyt często na nieaktualnych i nietrafnych  założeniach.   Twoje nadmierne i ślepe przywiązanie do staus quo, to Twoja pułapka! Rozejrzyj się wokół!

Przywiązanie do "starego"

Zbyt mocno przywiązałeś się do starych rozwiązań. wiem to Twoja strefa komfortu. Jednak tam nic się nie zmieni. Stamtąd nie dostrzegasz zmian wokół. Tam nie zapadną właściwe decyzje. Porzuć to!

l

Brak dobrego planu

Tobry plan to podstawa! Żeby powstał musisz mieć dobrą analizę sytuacji. Najczęściej jej nie posiadasz. Uważasz, że to strata czasu. Odkładasz na tzw. “potem”, ważne działania. Ufasz rutynie i chodzisz po śladach!

Nieznajomość trendów

Brak świadomości długofalowych trendów i zmian w obszarze rynku pracy; zmian technologicznych, zapotrzebowania na zmieniające się kompetencje, wymagań pracodawców.

Ocena potencjału

Niewystarczająca świadomość własnego potencjału, prowadząca do trudności w ocenie możliwości dokonania głebszej zmiany. Niska samoocena możliwości zawodowych lub ich przecenianie. Sprawdź “kim jesteś” – określ swoje potencjały!

r

Lęk przed decyzją

Boisz się nowego! Boisz się nieznanego! To normalne, ale czasem niebezpieczne, bo nie pozwala sie otworzyć na nowe! Podjęcie radykalnych decyzji sprawia ci trudność. Nie wiesz co czego doprowadzą! Zwiększaj swoją elastyczność!

Mgliste współrzędne

Wiesz, jak to jest nie mieć dobrego kompasu lub nawigacji w podróży? W życiu zawodowym bywa dokładnie tak samo. Nie wyznaczysz dobrych współrzędnych, mapa zaprowadzi Cię tam gdzie nie chcesz! Nawiguj już teraz do przyszłości!

Świadomość "mocy"

Wykonujesz asekuracyjne ruchy! Tkwisz w rutynie! Boisz się nowych wyzwań! To nie dowiedziałes się, co tak naprawdę potrafisz. Nie ufasz sobie i swojej mocy do zmiany! Pokochaj zmiany, bo to Twój najlepszy coach!

zmieniaj się ze mną, tak jak zmieniają się trendy, konsekwentnie i świadomie!

Zajmijmy się tym wspólnie. Jeśli chcesz nauczę Cię, jak przygotować się do zmian na dynamicznym rynku pracy. Poczuć się  bezpieczniej i nie popełnić nieodwracalnych błędów w planowaniu swojej zawodowej przyszłości lub zmianach w Twojej karierze!

GODZINy nagrań video

lekcji

case study

strategie zmiany

praktycznych wskazówek

dlaczego nie możesz tkwić w starych schematach?

s

Walkę o wymarzone stanowiska pracy mogą wygrać tylko najlepsi. Przecież nie wszyscy wiedzą, jak to zrobić!

s

Stare strategie zdobywania pracy wymagają bardzo głębokiej zmiany. Brak znajomości nowych zasad eliminuje Cię z rynku pracy.

s

Masz więcej do stracenia niż myślisz, jeśli Twoje decyzje oparte zostaną na błędnych założeniach
i niedopasowanym potencjale.

kurs online

dlatego
proponuję Ci
zmianę perspektywy w tym kursie!

Czy jesteś gotów na zmiany, jakie niesie ze sobą rozwój technologiczny? Jeśli nie, możesz być pozostawiony daleko w tyle. Rynek pracy ulega zmianom, a te zmiany są coraz bardziej związane z technologią. Dlatego właśnie nasz kurs online jest tak ważny. Umożliwia on zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zaistnienia w branży i odniesienia sukcesu.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ KONKRETÓW?

CZEGO SIĘ DOWIESZ DZIĘKI KURSOWI?

UWAGA: Jeżeli już teraz, aktywnie szukasz pracy, to lepszym wyborem będzie mój inny kurs “RESETUJ SWOJĄ KARIERĘ-czyli jak zmienić branżę i odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy” ,który zawiera oba poniższe moduły i szereg praktycznych lekcji prowadzących Cię do zmiany zawodowej!

MODUŁ 1

REWOLUCYJNE TRENDY RYNKU PRACY, KTÓRE ZMIENIAJĄ WSZYSTKO!

Jeszcze nigdy tak wiele zmian jednocześnie nie było dla Ciebie wyzwaniem. Im szybciej je poznasz i zrozumiesz, tym Twoja przyszłość zawodowa będzie bardziej przewidywalna i bezpieczna. Zmierzymy się wspólnie z najważniejszymi elementami tej zmiany, a w niej:

 • Jakie trendy społeczne i technologiczne zmieniające rynek pracy nie do poznania?
 • Wielki reset umiejętności, który zmienia mapę zawodów i wymagania na rynku pracy!
 • Reskilling, upskilling i cross-skilling – czym są strategie utrzymania się na rynku pracy, pomimo dynamicznych zmian!
 • Kompetencje przyszłości – żelazna lista Twoich wyzwań rozwojowych!
 • Jaka przyszłość na rynku pracy czeka tych, którzy zlekceważą postępujące zmiany?

15 case study – praktycznych przykładów zmiany!

6 LEKCJI VIDEO + MATERIAŁY PDF

MODUŁ 2

ROBOTY, HUMANOIDY I BEZWZGLĘDNE ALGORYTMY – TWOJE REKRUTACYJNE WYZWANIA

Jeśli nadal myślisz, że rekrutacja, to zazwyczaj stresujące, ale jednak miłe spotkanie z rekruterem-człowiekiem, to muszę Cię zaskoczyć, a być może zaniepokoić. Wszystko wokół się zmienia i proces pozyskiwania pracowników również. Do gry weszła technologia. Zimna i nieprzejednana. Przetestuje Cię szybko i skutecznie. Pozostawi do dalszego kontaktu z pracodawcą tylko tego, kto spełni wymogi algorytmów. To co Ty nadal nazywasz rekrutacją, już rekrutacją nie jest. Lepiej sprawdź zakres zmian i dobrze się do nich przygotuj ze mną. Razem poszukajmy odpowiedzi na te pytania:

 • Czym jest ATS (applicant tracking system) i dlaczego chyba się nie zaprzyjaźnicie?
 • W jaki sposób zdalne systemy zarządzania aplikacjami potraktują Twoje CV?
 • O czym powinieneś pamiętać w rekrutacji zarządzanej przez roboty społeczne i algorytmy sztucznej inteligencji?
 • Dlaczego musisz polubić testy?- czyli o tym jak platformy rekrutacyjne selekcjonują najlepszych kandydatów na rynku pracy.
 • Jak zmienają się role w procesie rekrutacyjnym zarządzanym technologicznie.
 • Czy i kiedy masz szansę spotkać rekrutera w procesie poszukiwania pracy?

2 case study – przykłady systemów rekrutacji zdalnej

4 LEKCJe VIDEO + MATERIAŁY DODATKOWE PDF

Czy jesteś gotowy na zmiany na rynku pracy? Jeśli nie, ten kurs  jest dla Ciebie!

wielki reset umiejętności zawodowych

dla kogo jest ten kurs?

DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ SIĘ LEPIEJ PRZYGOTOWAĆ DO ZAWODOWEJ PRZYSZŁOŚCI.

Każda osoba, która nadal studiuje i może jeszcze dokonać zmiany kierunku studiów np. II poziomu (studia magisterskie) na kierunek bezpieczniejszy z uwagi na zmiany na rynku pracy i wybrać program kształcenia zwiększający jej szanse na rynku pracy po ich ukończeniu. Która szuka odpowiedzi na pytania na czym oprzeć decyzję takiej zmiany. Osoba poszukująca jasnych wskazówek, na czym powinna opierać swój plan rozwoju kompetencji w toku swoich dalszych studiów, aby jego rezultaty zagwarantowały jej bezpieczny transfer na rynek pracy po zakończeniu studiów.

DLA OSÓB, KTÓRE KOŃCZĄ WKRÓTCE STUDIÓW I CHCĄ WEJŚĆ NA RYNEK PRACY

Każda osoba, która kończy studia i przygotowuje się do wejścia na rynek pracy, jednak posiada wątpliwości, jakie decyzje zawodowe podjąć. Zwłaszcza wtedy, kiedy ukończony kierunek jej studiów nie należy do specjalizacji na które rośnie zapotrzebowanie na rynku pracy. Poziom jej kompetencji uzyskanych w toku studiów wydaje się nie gwarantować jej ciekawych ofert pracy lub zachodzi potrzeba reskillingu (natychmiastowego przebranżowienia) czy upskillingu/cross-skillingu, w celu zmiany pozycji na rynku pracy na bardziej bezpieczną.

DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ SIĘ BEZPIECZNIE I SKUTECZNIE PRZEBRANŻOWIĆ.

Każda osoba, która dostrzega zagrożenia w stabilności swojej branży. Chce znaleźć pracę w innej branży, ale nie wie, jakie umiejętności będą wymagane w przyszłości. Kurs online pomógłby jej zidentyfikować trendy i prognozy na rynku pracy oraz określić, jakie umiejętności będzie musiała nabyć, aby odnieść sukces w tej dziedzinie. Pozwoliłby jej przedefiniować swoje założenia zawodowe i określić nowy plan działań rozwojowych. Potrzebuje mapy kompetencji przyszłości, które pozwolą jej celnie inwestować w siebie.

DLA OSÓB, KTÓRE SĄ PROGU POWAŻNYCH DECYZJI O ZMIANACH ZAWODOWYCH.

Każda osoba, która znajduje się na progu głębokich zmian zawodowych. Staje przed decyzjami o zmianie ścieżki kariery. Chce podjąć właściwe decyzje i  dostrzega konretne zmiany w rozwoju rynku pracy, zdeterminowane wyzwaniami technologicznymi.  Kurs online pomógłby jej zidentyfikować trendy i prognozy na rynku pracy oraz określić, jak zbudować strategie zmiany. Przedefiniować założenia zawodowe i określić nowy plan działań na rynku pracy. Potrzebuje mapy kompetencji przyszłości i celnych wskazówek , które pozwolą jej celnie inwestować w swoją przyszłość zawodową, uwzgledniając trendy.

Nie daj się zaskoczyć zmianom na rynku pracy! Wszyscy wiemy, że rozwój technologii zmienia sposób, w jaki działa biznes. Ten kurs online o zmianach na rynku pracy przyszłości pokaże Ci, jak wykorzystać te zmiany na swoją korzyść. Poznaj najnowsze trendy technologiczne i naucz się, jak w pełni wykorzystać ich potencjał, aby osiągnąć sukces w swojej karierze.

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI?

korzyści z kursu

masz pytania?

Rzuć okiem na krótkie FAQ.
Może znajdziesz tu odpowiedź:

KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Dostęp do kursu online Skuteczny copywriting otrzymujesz chwilę po opłaceniu zamówienia (zazwyczaj trwa do maksymalnie kilkanaście minut). Jeśli kurs online Skuteczny Copywriting został opłacony, a nie masz dostępu, skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@careers-compass.pl 

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Po opłaceniu kursu, dane do logowania prześlę Ci od razu automatycznie mailem. Dostęp do Twojego konta będzie natychmiastowy.

CZY KURS MOGĘ ZGRAĆ SOBIE NA KOMPUTER?

Kurs dostępny jest wyłącznie przez platformę kursową.

JAK DŁUGO BĘDĘ MIEĆ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW Z KURSU ONLINE?

Kupując kurs Skuteczny copywriting otrzymujesz roczny dostęp do zawartych w nim materiałów.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH?

Aktualnie nie ma takiej możliwości.

CZY KURS UWZGLĘDNIA INDYWIDUALNE KONSULTACJE?

Kurs nie obejmuje konsultacji, w tym indywidualnych rozmów np. przez telefon, mail lub Skype itp.

POTRZEBUJESZ INNEJ FORMY PŁATNOŚCI?

Napisz do mnie kontakt@careers-compass.pl Postaram się znaleźć rozwiązanie. Możesz zapłacić np. tradycyjnym przelewem na podstawie faktury lub faktury pro-forma.

POTRZEBUJESZ INNEJ FORMY PŁATNOŚCI?

Napisz do mnie kontakt@careers-compass.pl Postaram się znaleźć rozwiązanie. Możesz zapłacić np. tradycyjnym przelewem na podstawie faktury lub faktury pro-forma.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ?

Tak, oczywiście. Pamiętaj tylko, aby podać dane przy zakupie kursu.Zakup kursu możesz wpisac w koszty, dzięki temu będzie on dla Ciebie dużo tańszy.

Dlaczego, właśnie ja proponuję Ci wspólną podróż rozwojową i jestem gotowa przeprowadzić Cię przez skuteczną zmianę w niepewnych czasach?

Robię to zawodowo od ponad 25 lat! Znam ten proces od podszewki. Rekrutuję i przygotowuję skutecznie do procesu rekrutacji moich klientów. Znam też Twoje wyzwania i bariery wewnętrzne i dobrze je rozumiem. Wiem, że z ich powodu możesz sam sobie zaszkodzić. A teraz kiedy wszystko się zmienia na rynku pracy, jak nigdy dotąd, lepiej zrobić to z doświadczonym przewodnikiem niż bez niego. To czysta przyjemność widzieć, jak człowiek nabiera pewności siebie i sięga po swoje na rynku pracy! I Ty też możesz, dzięki mojemu doświadczeniu, które znajdziesz w zawartości tego kursu online. Już nigdy nie będziesz taki sam po jego ukończeniu. Jestem tego pewna! Zatem nie wahaj się, ruszaj po zmianę!

dlaczego kurs online jest ok!?

Z

Nie ogranicza Cię czas i miejsce

Pracujesz w swoim tempie

l

Możesz powtarzać lekcje

Nikt Ci nie przeszakadza

Oni już wiedzą co zyskali

Zmiana pracy nie musi być przerażająca.
Odkryj jak przejść na nowy etap w swojej karierze!

Anna, to ekspert zarądzania karierą, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb. Mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość. Każde spotkanie  to niezwykła motywacja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na rozwoju. Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwym specjalistą dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Paula Mihajlev

CO Analyst - Customer Care with German at 3M, 3M Wrocław

Pani Ania to ekspert w swojej dziedzinie. Doskonale zna panujące na rynku trendy.
Inspiruje do działania nie tylko słowem, ale także swoimi działaniami. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i adaptuje do rzeczywistości. Nie skłamię, jeśli powiem, że antykruchość do Jej drugie imię.

Anna Kostrzewa

Recruitment Assistant for Capability Network , Accenture Warszawa

Jako osoba nastawiona na rozwój zawodowy w tych niełatwych czasach, postanowiłam zaczerpnąć wiedzy i wsparcia fachowca. Dzięki poleceniom, trafiłam „pod skrzydła” Pani Anny Gierasimowicz. Pani Ania jest energiczną, konkretną ale przy tym sympatyczną i życzliwą osobą. Stawia na samodzielną pracę oraz samodzielnie myślenie swoich klientów, nie narzuca swojego zdania ale czuwa i zachęca do dalszej pracy nad sobą. Pani Anna jest bardzo wnikliwa, wyciąga trafne wnioski „w punkt” wie, jak nakierunkować swojego klienta, by „popłynął we właściwym kierunku”. Dzięki szczegółowym testom predyspozycji zawodowych i osobowości, które przeprowadziła u mnie Pani Anna (oraz wnioskom), mogłam zdefiniować swój profil zawodowy, który jest istotną wskazówką przy wyborze ścieżki kariery. Polecam współpracę z Panią Anną wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy poszukują swojej drogi zawodowej, zgodnie ze swoją osobowością i predyspozycjami.

Magdalena Wiśniewska

Senior Analyst/data analitycs/project management, 3M Wrocław

Bardzo się cieszę, że kończąc studia miałem przyjemność być podopiecznym Pani Ani. Nasza współpraca zaprowadziła mnie na totalnie inne wody kariery niż przypuszczałem. Te spotkania dodały mi odwagi oraz pomogły w określeniu i rozwijaniu predyspozycji. Poznałem siebie, zacząłem walczyć o marzenia i dziś osiągam sukcesy zawodowe. Pani Ania to połączenie wiedzy eksperckiej, klasy i zaangażowania 🙂
Uwaga! Ta współpraca może odmienić Twoje życie. Chcesz być spełniony zawodowo? Nie czekaj. Zaufaj najlepszej Poławiaczce pereł.

Mateusz Morawski

Lider zespołu SEO w Agencja SEO/SEM, Artefakt Wrocław

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących rozwoju zawodowego i zarządzania karierą, które były prowadzone przez Panią Anię. Uważam, że jest ona świetnym ekspertem w doradztwie kariery. Podczas warsztatów miałem okazję zapoznać się z przydatnymi narzędziami, które niejednokrotnie pomogły mi w podejmowaniu kluczowych decyzji i wyborze ścieżki kariery. Oprócz świetnego zaplecza dydaktycznego, Pani Ania reprezentuje  wiedzę opartą na najnowszych trendach rynku pracy.

Patryk Wróbel

GPU Software Development Engineer, Elegant Themes

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej.  Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i niezawodny kompas zmiany. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge Global Pespectives teacher, Cambridge Global

Jeśli zgubisz trajektorię, Ania jest ekspertem, z którym poczujesz się bezpiecznie. Nie tylko dlatego, że jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale dlatego że świetnie odnajduje się w Twojej sytuacji i wie co należy zrobić, żeby wrócić na swoje tory i żeby właściwie się obsługiwać własnym kompasem, w dodatku zna trendy rynkowe dzięki którym będziesz na bieżąco ze swoją firmą. Anna Gierasimowicz to jest Twój i mój najlepszy wybór – wlaściwa osoba na właściwym miejscu.

Kordian Lubiewski

Menadżer projektu i sprzedaży/Project and sales manager, Calmtec Steel Opole

skontaktuj się

skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy na stronie www

zadzwoń

(+48) 600 217 774

napisz

kontakt@careers-compass.pl