PRZYGOTUJ SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ I ZDOBĄDŹ PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ! 

KURS ONLINE

RESETUJ SWOJĄ KARIERĘ!
– JAK ZMIENIĆ BRANŻĘ I ODNALEŹĆ SWOJE NOWE MIEJSCE NA RYNKU PRACY, ZGODNIE Z TRENDAMI.

– KURS Z DOŚWIADCZONYM DORADCĄ ROZWOJU I KARIERY!

resetuj swoją karierę zanim
zrobi to za Ciebie  Świat zmian wokół!

 

Nie zostawiaj swojej przyszłości przypadkowi! W dzisiejszych czasach technologia zmienia rynek pracy w sposób nieodwracalny. Czy jesteś gotów(-a) na przyszłość? Ten kurs online pomoże Ci zdobyć niezbędne umiejętności, które pozwolą na właściwe decyzje rozwojowe.  Wykorzystaj czas, moją wiedzę i doświadczenie i wyprzedź nieuchronne zmiany na rynku pracy, zanim one zostawią Cię daleko w tyle!

Nie trać czasu na pracę bez przyszłości!

WIESZ ILE BŁĘDÓW MOŻNA POPEŁNIĆ PO DRODZE?

Znajomość trendów

Brak świadomości długofalowych trendów i zmian w obszarze rynku pracy; zmian technologicznych, zapotrzebowania na zmieniające się kompetencje, wymagań pracodawców.

1

Cele zmiany

Nieumiejętnie lub źle wyznaczone cele zmiany zawodowej, oparte zbyt często na emocjach i nietrafnych  decyzjach,  w najmniej korzystnych momentach w kariery. Nadmienrna skłonność do szybkiej zmiany pracy.

Z

Proces decyzyjny

Zbyt szybkie, emocjonalne podejmowanie decyzji lub zbyt powolne podchodzenie do tak ważnych decyzji może prowadzić do wyboru nieodpowiedniego rozwiązania zawodowego, które znów nie spełni celu.

~

Lęki,opór, przekonania,

Boisz się zmian więc je odkładasz. I tu popełniasz zasadniczy błąd. Odbierasz sobie cenny czas na spokojny, świadomy proces zmiany, który pozwoliłby Ci odzyskać równowagę i bezpieczeństwo na rynku pracy.

Ocena potencjału

Niewystarczająca świadomość własnego potencjału, prowadząca do trudności w ocenie możliwości jego wykorzystania w innym obszarze rynku pracy. Niska samoocena możliwości zawodowych lub ich przecenianie.

Klucz wyboru kierunku

Niewłaściwy klucz wyboru adekwatnej do poziomu posiadanego potencjału zakresu zmiany przekwalifikowania, podniesienia kompetencji. Nie wiesz „kim jesteś”, co możesz poza tym co robisz teraz -nie wybierzesz właściwie!

}

Czas i plan

Lubisz działać bez planu, a tu plan i czas jego realizacji ma kolosalne znaczenie. Albo zadziałaś według dobrej strategii ze skutecznym planem osadzonym w czasie, albo utkniesz lub wrócisz na linię startu. Tylko, że eksperes zmian nie będzie na Ciebie czekał, aż się zdecydujesz!

Zosia Samosia

Ty wszystko sam! Szukając oszczędności na wsparciu zewnętrznym, zyskasz być może kilkaset złotych, ale czy uda się wycenić straty, które poniesiesz brnąc w zmianę sam, płacąc cenę braku wiedzy i doświadczenia. Zazwyczaj wolisz przekonać się o tym też sam!

a teraz zróbmy to inaczej ! bo zmieniają się Również reguły gry
NA RYNKU PRACY!

Nie pozwól, by rewolucja technologiczna Cię zepchnęła na margines rynku pracy! Ten kurs online z zakresu 3 strategii przeciwdziałania skutkom wielkiego resetu umiejętnosci jest kluczem do bezpiecznej przyszłości. Opanuj nowe umiejętności i zdobądź przewagę konkurencyjną na rynku pracy, który zmienia się w zastraszającym tempie. Nie trać szansy na swoją nową scieżkę kariery zawodowej

i zacznij już dziś!

Zajmijmy się tym wspólnie. Jeśli chcesz nauczę Cię, jak krok po kroku przejść przez tę głeboką zmianę pracy. Poczuć się w tym procesie bezpiecznie i nie popełnić nieodwracalnych błędów, na które już nikt z nas nie ma czasu!

GODZINy nagrań video

Moduły

lekcji

case study

Dlaczego nie możesz popełnić starych błędów ?

s

Walkę o wymarzone stanowiska pracy mogą wygrać tylko najlepsi. Przecież nie wszyscy wiedzą, jak to zrobić!

s

Stare strategie zdobywania pracy wymagają bardzo głębokiej zmiany. Brak znajomości nowych zasad eliminuje Cię z rynku pracy.

s

Masz więcej do stracenia niż myślisz, jeśli Twoje decyzje oparte zostaną na błędnych założeniach
i niedopasowanym potencjale.

RESKILLLING

dlatego
proponuję Ci w tym kursie,
świadome podejście do zmian na pracy!

Nie trać czasu i pieniędzy na niepotrzebne działania rozowjowe! W dzisiejszych czasach technologia rozwija się w zawrotnym tempie, a rynek pracy zmienia się równie szybko. Dlatego potrzebujesz kursu online z zakresu reskillingu i innych strategii dopasowania się do rynku pracy. który jest dostosowany do Twoich potrzeb. Pozwoli Ci zdobyć konkretne umiejętności, które są najbardziej pożądane na rynku pracy. Nie trać czasu na szkolenia, które nie przyniosą Ci wymiernych efektów – wybierz ten kurs online i zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ KONKRETÓW?

CZEGO SIĘ DOWIESZ DZIĘKI KURSOWI?

MODUŁ 1

REWOLUCYJNE TRENDY RYNKU PRACY, KTÓRE ZMIENIAJĄ WSZYSTKO!

Jeszcze nigdy tak wiele zmian jednocześnie nie było dla Ciebie wyzwaniem. Im szybciej je poznasz i zrozumiesz tym Twoja przyszłość zawodowa będzie bardziej przewidywalna i bezpieczna. Zmierzymy się wspólnie z najważniejszymi elementami tej zmiany, a w niej:

 • Jakie trendy społeczne i technologiczne zmieniające rynek pracy nie do poznania!
 • Wielki reset umiejętności, który zmienia mapę zawodów i wymagania na rynku pracy!
 • Reskilling, upskilling i cross-skilling – czym są strategie utrzymania się na rynku pracy!
 • Kompetencje przyszłości – żelazna lista Twoich wyzwań rozwojowych!
 • Jaka przyszłość na rynku pracy czeka tych, którzy zlekceważą postępujące zmiany?

15 case study – praktycznych przykładów zmiany!

6 LEKCJI VIDEO + MATERIAŁY PDF

MODUŁ 2

ZMIANA PRACY, JAKO ŚWIADOMA INWESTYCJA WE WŁASNY ROZWÓJ!

Zmiana, a szczególnie zmiana pracy zazwyczaj nie należała do łatwych momentów kariery zawodowej. Teraz może być jeszcze trudniej.Chyba, że oprzemy ją na właściwych decyzjach i zaprojektujemy świadomie. To co możesz odkryć po drodze do tego celu, to odpowiedzi na kluczowe pytania:

 • Jak działają pułapki rozwojowe i jak ich skutecznie unikać, aby zarządzać swoją karierą zawodową?
 • Czym jest opór przed zmianą pracy i jak go pokonać?
 • Jak sprytnie potrafi Cię ograć Twój własny system przekonań?
 • Czy pozostawanie w strefie tzw. „zawodowego komfortu”, naprawdę jest OK?
 • Co zamieni zwykłą zmianę pracy w najlepszą inwestycję w przyszłość zawodową?
 • Co jest największą barierą w podejmowaniu skutecznych decyzji zawodowych?

7 LEKCJI VIDEO + MATERIAŁY PDF + KARTY PRACY

MODUŁ 3

ROBOTY, HUMANOIDY I BEZWZGLĘDNE ALGORYTMY – TWOJE REKRUTACYJNE WYZWANIA

Jeśli nadal myślisz, że rekrutacja, to zazwyczaj stresujące, ale jednak miłe spotkanie z rekruterem-człowiekiem, to muszę Cię zaskoczyć, a być może zaniepokoić. Wszystko wokół się zmienia i proces pozyskiwania pracowników również. Do gry weszła technologia. Zimna i nieprzejednana. Przetestuje Cię szybko i skutecznie. Pozostawi do dalszego kontaktu z pracodawcą tylko tego, kto spełni wymogi algorytmów. To co Ty nadal nazywasz rekrutacją, już rekrutacją nie jest. Lepiej sprawdź zakres zmian i dobrze się do nich przygotuj ze mną. Razem poszukajmy odpowiedzi na te pytania:

 • Czym jest ATS (applicant tracking system) i dlaczego chyba się nie zaprzyjaźnicie?
 • W jaki sposób zdalne systemy zarządzania aplikacjami potraktują Twoje CV?
 • O czym powinieneś pamiętać w rekrutacji zarządzanej przez roboty społeczne i algorytmy sztucznej inteligencji?
 • Dlaczego musisz polubić testy?- czyli o tym jak platformy rekrutacyjne selekcjonują najlepszych kandydatów na rynku pracy.
 • Jak zmienają się role w procesie rekrutacyjnym zarządzanym technologicznie.
 • Czy i kiedy masz szansę spotkać rekrutera w procesie poszukiwania pracy?

4 LEKCJe VIDEO + MATERIAŁY DODATKOWE PDF

ODKRYJ, JAK OSWOIĆ TRENDY RYNKU PRACY, ZANIM ZOSTANIESZ PRZEZ NIE BOLEŚNIE I NAGLE ZASKOCZONY!

wielki reset umiejętności zawodowych

Nie daj się zwolnić z powodu braku umiejętności! Zmiany na rynku pracy są nieuniknione, a brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może oznaczać dla Ciebie utratę pracy. Dlatego warto inwestować w siebie i swoją przyszłość, a nasz kurs online z reskillingu pozwoli Ci na szybkie i skuteczne dostosowanie się do zmieniających się warunków na rynku pracy.

reskilling anna gierasimowicz

dla kogo jest ten kurs?

DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZADBAĆ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO ZAWODOWE

Każdy kto chce odpowiednio wcześnie i bardzo świadomie, wyjść naprzeciw nadchodzącym szybkimi krokami zmianom na rynku pracy, wywoływanym rosnącym zasięgiem digitalizacji, cyfryzacji i robotyzacji miejsc pracy.  

DLA OSÓB, KTÓRE ROZPOZNAJĄ SYGNAŁY ZAGROŻEŃ UTRATY PRACY.

Każda osoba, która staje przed zagrożeniem utraty pracy zawodowej, wynikającej z procesów digitalizacji, cyfryzacji, robotyzacji czy wykorzystania sztucznej inteligencji. Osoba, która posiada wątpliwości, jakie decyzje zawodowe podjąć w obliczu zachodzących przemian w obszarze przydatności jej kompetetncji na rynku pracy z wyżej wymienionych powodów. Zwłaszcza wtedy, kiedy  wykonywany zawwód nie należy do specjalizacji na które rośnie zapotrzebowanie na rynku pracy. zachodzi potrzeba reskillingu (natychmiastowego przebranżowienia) czy upskillingu/cross-skillingu, w celu zmiany pozycji na rynku pracy na bardziej bezpieczną.

DLA OSÓB, KTÓRE SĄ ZAGROŻONE RESKILLINGIEM (PRZEBRANŻOWIENIEM)

Każda osoba, u której zachodzi potrzeba szybkiego reskillingu (natychmiastowego przebranżowienia) czy upskillingu/cross-skillingu, w celu zmiany pozycji na rynku pracy na bardziej bezpieczną. Osoba, która czuje się zdezorientowana w swojej sytuacji zawodowej i potrzebuje merytorycznego wsparcia, jak poradzić sobie samodzielnie, bardzo zmiennym otoczeniu rynku pracy, zwiększając swoje szanse zawodowe.

DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ ZAPROJEKTOWAĆ NOWĄ KARIERĘ POPRZEZ RESKILLING.

Każda osoba, która jest zainteresowana podjęciem trafnych decyzji w zakresie zaprojektowania swojej nowej kariery w związku z np. ( wyczerpaniem się możliwości specjalizacji zawodowej z powodu wieku lub dezaktualizacji swoich umiejętności), (ukończeniem kierunku studiów, który nie gwarantuje zatrudnienia na bardzo kurczącym się rynku pracy), (rozpoczęciem nowej drogi zawodowej, jako reakcji na nowo powstałe specjalizacje, które są wynikiem digitalizacji, cyfryzacji , robotyzacji oraz rozwoju sztucznej inteligencji)

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI?

korzyści z kursu

masz pytania?

Rzuć okiem na krótkie FAQ.
Może znajdziesz tu odpowiedź:

KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Dostęp do kursu online Skuteczny copywriting otrzymujesz chwilę po opłaceniu zamówienia (zazwyczaj trwa do maksymalnie kilkanaście minut). Jeśli kurs online Skuteczny Copywriting został opłacony, a nie masz dostępu, skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@careers-compass.pl 

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Po opłaceniu kursu, dane do logowania prześlę Ci od razu automatycznie mailem. Dostęp do Twojego konta będzie natychmiastowy.

CZY KURS MOGĘ ZGRAĆ SOBIE NA KOMPUTER?

Kurs dostępny jest wyłącznie przez platformę kursową.

JAK DŁUGO BĘDĘ MIEĆ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW Z KURSU ONLINE?

Kupując kurs Skuteczny copywriting otrzymujesz roczny dostęp do zawartych w nim materiałów.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH?

Aktualnie nie ma takiej możliwości.

CZY KURS UWZGLĘDNIA INDYWIDUALNE KONSULTACJE?

Kurs nie obejmuje konsultacji, w tym indywidualnych rozmów np. przez telefon, mail lub Skype itp.

POTRZEBUJESZ INNEJ FORMY PŁATNOŚCI?

Napisz do mnie kontakt@careers-compass.pl Postaram się znaleźć rozwiązanie. Możesz zapłacić np. tradycyjnym przelewem na podstawie faktury lub faktury pro-forma.

POTRZEBUJESZ INNEJ FORMY PŁATNOŚCI?

Napisz do mnie kontakt@careers-compass.pl Postaram się znaleźć rozwiązanie. Możesz zapłacić np. tradycyjnym przelewem na podstawie faktury lub faktury pro-forma.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ?

Tak, oczywiście. Pamiętaj tylko, aby podać dane przy zakupie kursu.Zakup kursu możesz wpisac w koszty, dzięki temu będzie on dla Ciebie dużo tańszy.

Dlaczego, właśnie ja proponuję Ci wspólną podróż rozwojową i jestem gotowa przeprowadzić Cię przez skuteczną zmianę w niepewnych czasach?

Robię to zawodowo od ponad 25 lat! Znam ten proces od podszewki. Rekrutuję i przygotowuję skutecznie do procesu rekrutacji moich klientów. Znam też Twoje wyzwania i bariery wewnętrzne i dobrze je rozumiem. Wiem, że z ich powodu możesz sam sobie zaszkodzić. A teraz kiedy wszystko się zmienia na rynku pracy, jak nigdy dotąd, lepiej zrobić to z doświadczonym przewodnikiem niż bez niego. To czysta przyjemność widzieć, jak człowiek nabiera pewności siebie i sięga po swoje na rynku pracy! I Ty też możesz, dzięki mojemu doświadczeniu, które znajdziesz w zawartości tego kursu online. Już nigdy nie będziesz taki sam po jego ukończeniu. Jestem tego pewna! Zatem nie wahaj się, ruszaj po zmianę!

dlaczego kurs online jest ok!?

Z

Nie ogranicza Cię czas i miejsce

Pracujesz w swoim tempie

l

Możesz powtarzać lekcje

Nikt Ci nie przeszakadza

Oni już wiedzą co zyskali

Zmiana pracy nie musi być przerażająca.
Odkryj jak przejść na nowy etap w swojej karierze ze mną!

Anna, to ekspert zarądzania karierą, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb. Mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość. Każde spotkanie  to niezwykła motywacja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na rozwoju. Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwym specjalistą dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Paula Mihajlev

CO Analyst - Customer Care with German at 3M, 3M Wrocław

Pani Ania to ekspert w swojej dziedzinie. Doskonale zna panujące na rynku trendy.
Inspiruje do działania nie tylko słowem, ale także swoimi działaniami. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i adaptuje do rzeczywistości. Nie skłamię, jeśli powiem, że antykruchość do Jej drugie imię.

Anna Kostrzewa

Recruitment Assistant for Capability Network , Accenture Warszawa

Jako osoba nastawiona na rozwój zawodowy w tych niełatwych czasach, postanowiłam zaczerpnąć wiedzy i wsparcia fachowca. Dzięki poleceniom, trafiłam „pod skrzydła” Pani Anny Gierasimowicz. Pani Ania jest energiczną, konkretną ale przy tym sympatyczną i życzliwą osobą. Stawia na samodzielną pracę oraz samodzielnie myślenie swoich klientów, nie narzuca swojego zdania ale czuwa i zachęca do dalszej pracy nad sobą. Pani Anna jest bardzo wnikliwa, wyciąga trafne wnioski „w punkt” wie, jak nakierunkować swojego klienta, by „popłynął we właściwym kierunku”. Dzięki szczegółowym testom predyspozycji zawodowych i osobowości, które przeprowadziła u mnie Pani Anna (oraz wnioskom), mogłam zdefiniować swój profil zawodowy, który jest istotną wskazówką przy wyborze ścieżki kariery. Polecam współpracę z Panią Anną wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy poszukują swojej drogi zawodowej, zgodnie ze swoją osobowością i predyspozycjami.

Magdalena Wiśniewska

Senior Analyst/data analitycs/project management, 3M Wrocław

Bardzo się cieszę, że kończąc studia miałem przyjemność być podopiecznym Pani Ani. Nasza współpraca zaprowadziła mnie na totalnie inne wody kariery niż przypuszczałem. Te spotkania dodały mi odwagi oraz pomogły w określeniu i rozwijaniu predyspozycji. Poznałem siebie, zacząłem walczyć o marzenia i dziś osiągam sukcesy zawodowe. Pani Ania to połączenie wiedzy eksperckiej, klasy i zaangażowania 🙂
Uwaga! Ta współpraca może odmienić Twoje życie. Chcesz być spełniony zawodowo? Nie czekaj. Zaufaj najlepszej Poławiaczce pereł.

Mateusz Morawski

Lider zespołu SEO w Agencja SEO/SEM, Artefakt Wrocław

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących rozwoju zawodowego i zarządzania karierą, które były prowadzone przez Panią Anię. Uważam, że jest ona świetnym ekspertem w doradztwie kariery. Podczas warsztatów miałem okazję zapoznać się z przydatnymi narzędziami, które niejednokrotnie pomogły mi w podejmowaniu kluczowych decyzji i wyborze ścieżki kariery. Oprócz świetnego zaplecza dydaktycznego, Pani Ania reprezentuje  wiedzę opartą na najnowszych trendach rynku pracy.

Patryk Wróbel

GPU Software Development Engineer, Elegant Themes

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej.  Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i niezawodny kompas zmiany. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge Global Pespectives teacher, Cambridge Global

Jeśli zgubisz trajektorię, Ania jest ekspertem, z którym poczujesz się bezpiecznie. Nie tylko dlatego, że jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale dlatego że świetnie odnajduje się w Twojej sytuacji i wie co należy zrobić, żeby wrócić na swoje tory i żeby właściwie się obsługiwać własnym kompasem, w dodatku zna trendy rynkowe dzięki którym będziesz na bieżąco ze swoją firmą. Anna Gierasimowicz to jest Twój i mój najlepszy wybór – wlaściwa osoba na właściwym miejscu.

Kordian Lubiewski

Menadżer projektu i sprzedaży/Project and sales manager, Calmtec Steel Opole

skontaktuj się

skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy na stronie www

zadzwoń

(+48) 600 217 774

napisz

kontakt@careers-compass.pl