NIE POZWÓL, BY PRZEGAPIĆ SWOJĄ SZANSĘ NA WYMARZONĄ PRACĘ!

KURS ONLINE


ROZMOWA KWALIFIKACYJNA
– 12 SKUTECZNYCH TAKTYK OD ZAWODOWEGO REKRUTERA!

JAK PO MISTRZOWSKU WYGRAĆ Z INNYMI KANDYDATAMI W PROCESIE REKRUTACJI?

ZYSKAJ PEWNOŚĆ
SIEBIE I ZASKOCZ KAŻDEGO REKRUTERA!

Czy czujesz, że zawsze kończysz na drugim miejscu w rekrutacji? Przygotuj się do walki o wymarzoną pracę i wygraj z innymi kandydatami dzięki temu kursowi online z zakresu profesjonalnego przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Poznasz najskuteczniejsze taktyki, zyskasz pewność siebie i przekonasz rekrutera, że jesteś najlepszym kandydatem na stanowisko. Zapisz się już dziś i wygraj walkę o swoją przyszłość!

Masz dość porażek na rozmowach kwalifikacyjnych i nie wiesz, co robisz źle?

WIESZ ILE BŁĘDÓW MOŻNA POPEŁNIĆ PO DRODZE?

Ocena potencjału

Niewystarczająca świadomość własnego potencjału. Prowadzi do trudności w jego docenianiu i świadomej konfrontacji z propozycjami zawodowymi na rynku pracy.   Niska lub zawyżona samoocena sprzyja porażkom.

U

Analiza ofert pracy

Brak umiejętności wychwytywania z ofert pracy słow kluczowych, jako kompasu do skutecznego przygotowania się do procesu rekrutacji. Brak świadomości znaczenia informacji zawartych w ofertach pracy.

l

CV

Wielość błędów popełnianych w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych istotnych w procesie rekutacji. Brak rozumienia wartości narzędzia komunikacji z pracodawcą, jaką jest CV, jako Twój ambasador.

Autoprezentacja

Brak dbałości w przygotowaniu oraz zaprezentowaniu swojego potencjału w procesie rekrutacyjnym. Brak umiejętności budowania wizerunku kandydydata do pracy  w social mediach i podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

zróbmy to inaczej !
Nie marnuj okazji na super szanse NA RYNKU PRACY!

Zajmijmy się tym wspólnie. Jeśli chcesz nauczę Cię, jak krok po kroku uzyskać mistrzowską formę przygotowania się do nawet najtrudniejszych rozmów kwalifikacyjnych. Poczuć się w tym procesie bezpiecznie i nie popełnić dziecinnych i nieodwracalnych błędów, które słono kosztują w praktyce! I co Ty na to?

minut treningu video

taktyk

lekcji

workbook'ów

dlaczego nie możesz popełniać starych błędów w rozmowie kwalifikacyjnej?

s

Walkę o wymarzone stanowiska pracy mogą wygrać tylko najlepsi. Przecież nie wszyscy wiedzą, jak to zrobić!

s

Stare strategie zdobywania pracy wymagają bardzo głębokiej zmiany. Brak znajomości nowych zasad eliminuje Cię z rynku pracy.

s

Masz więcej do stracenia niż myślisz, jeśli Twoje decyzje oparte zostaną na błędnych założeniach
i niedopasowanym potencjale.

kurs online

dlatego
oddaję Ci z radością moją wiedzę 
rekrutera i doradcy kariery!

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a brak przygotowania może wpłynąć na to negatywnie. Jeśli nie jesteśmy dobrze przygotowani, możemy wydawać się niezorganizowani, niepewni siebie, niekompetentni lub niezainteresowani stanowiskiem. To może zniechęcić rekrutera i przekonać go, że nie jesteśmy odpowiednim kandydatem. Błędy popełnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej wynikające z braku dobrego przygotowania mogą kosztować nas szansę na otrzymanie wymarzonej pracy oraz obniżenie samoooceny i blokady na przyszłość. Utracone szanse nigdy nie wracają! Uwierz mi!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ KONKRETÓW?

CZEGO SIĘ DOWIESZ DZIĘKI KURSOWI?

a w kursie znajdziesz m.in:

 

JAK ZROBIĆ WRAŻENIE W ROZMOWIE KWALIFIKACYJNE BEZ WZGLĘDU NA JEJ FORMĘ?

Pierwsze dobre wrażenie  to klucz do relacji z Twoim przyszłym pracodawcą. Bez względu na to czy trafiłeś przed oblicze rekrutera wciąż jeszcze w tradycyjny sposób czy  zadecydowały o tym algorytmy sztucznej inteligencji czy zdalnych systemów rekrutacji lub zrekrutował Cię dostawca usług rekrutacjnych przychodzi czas na kontakt człowieka z człowiekiem. Jak świetnie wypaść bez wzgledu na formę tego kontaktu?  Trzeba się do tego bardzo dobrze przygotować! I to jest nasze zadanie w tym module. Dlatego sprawdzimy:

 • Jakie zmiany technologiczne zmienią sposób funkcjonowania rynku pracy i kluczowych etapów procesu rekrutacyjnego i co z tego dla nas wynika w praktyce?
 • W jaki i sposób zmieniają się rozmowy rekrutacyjne, ich zasady, role, forma, przebieg i narzędzia? i dlaczego Ty też musisz zmienić swoje podejście do tego procesu?
 • Jakich błędów możesz uniknąć, profesjonalnie przygotowując się do bezpośredniego lub pośredniego kontaktu z rekruterem? 
 • O czym musisz bezwględnie pamiętać przygotowując się do rozmów kwalifikacyjnych online?
 •  Jakie pułapki czekają na Ciebie w rozmowie kwalifikacyjnej przez telefon/Skype i inne komunikatory?
 • Jak skutecznie rozmawiać o pieniądzach w rozmowie kwalifikacyjnej?
 • Co warto wytrenować przed lustrem, zanim pojawisz się na rozmowie kwalifikacyjnej?
 • Czego nikt Ci nie powie czyli, jak nie wpaść głupio we własne sieci ignorancji na rozmowie kwalifikacyjnej?
 • Co zabrać ze sobą na rozmowę kawlifikacyjną, aby czuć się bezpiecznie i odnieść sukces?
 • Jakie zachowania kandydat podczas rozmowy kwalifikacyjnej naprawdę mają znaczenie?
 • Dlaczego zmiana nastawienia do procesu rekrutacyjnego pozwala Ci wygrać z innymi kandydatami?

14 LEKCJI VIDEO + MATERIAŁY DODATKOWE PDF

Przejdź przez zmianę pracy,jak nigdy wcześniej! 

wielki reset umiejętności zawodowych

Brak przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej może oznaczać, że kandydat nie zrozumiał wymagań stanowiska i nie jest w stanie przedstawić swoich umiejętności i doświadczenia w sposób, który byłby adekwatny do wymagań pracy. To może spowodować, że pracodawca uzna, że kandydat nie jest odpowiednią osobą do zatrudnienia na to stanowisko. A kandydat zostanie postrzegany, jako osoba nieodpowiedzialna, niezorganizowana i niekompetentna.

dla kogo jest ten kurs?

DLA OSÓB BEZ DOŚWIADCZENIA W PRZEBIEGU ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH.

Osoby, które nie mają doświadczenia w przeprowadzaniu rozmów kwalifikacyjnych: dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej i potrzebują wskazówek oraz wiedzy, jak skutecznie przygotować się do takiej rozmowy i osiągnąć sukces w znalezieniu pracy. Np. absolwenci uczelni: dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową i chcą zdobyć umiejętności potrzebne do skutecznego przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej oraz zwiększenia swoich szans na znalezienie pracy.

DLA OSÓB Z NISKĄ SAMOOCENĄ I OBAWAMI PRZED PROCESEM REKRUTACJI.

Osoby z niską samooceną: dla tych, którzy czują się niepewni swoich umiejętności i potrzebują pewności siebie, aby skutecznie przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną i pokazać swoje umiejętności. Potrzebujący ustrukturyzowania procesu rekrutacyjnego i jasnych wskazówek i życzliwych porad doświadczonego rekrutera w drodze do swoich nowych celów zawodowych.

DLA OSÓB, ZE ZŁYMI DOŚWIADCZENIAMI W ROZMOWACH KWALIFIKACYJNYCH.

Osoby zmieniające pracę lub przechodzą na wyższy szczebel kariery, a ich ostatnia rozmowa kwalifikacyjna miała miejsce dawno temu  lub nie pozostała w ich pamięciu, jako satysfakcjonujące doświadczenie. Odraczający również swoje zmiany zawodowe z powodu obaw przed procesem rekrutacyjnym.

DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH NA RYNEK PRACY PO OKRESIE NIEOBECNOŚCI.

Osoba, która przerwała pracę, aby zajmować się przez kilka lat swoimi dziećmi lub chorymi bliskimi, ale teraz chce powrócić na rynek pracy lub zmienić swoją obecną sytuację zawodową na bardziej satysfakcjonującą. Chce to zrobić świadomie, dobrze się do tego przygotowując. Poszukuje kluczowych informacji do tej zmiany.  Chce podjąć właściwe decyzje, oparte na jasności zmian, jakie zachodzą na rynku pracy i potrafić się zmierzyć ze wszystkim, co ją może na tym rynku obecnie zaskoczyć. 

DLA OSÓB W WIEKU OKOŁO EMERYTALNYM, Z POTRZEBĄ NOWEGO ZATRUDNIENIA.

Każda osoba w wieku 50+, która z różnych powodów utraciła pracę lub sama rozwiązała umowę o pracę i posiada trudności w powrocie na rynek pracy. Odczuwa niepewność po dłuższym nieskutecznym poszukiwaniu pracy i chce zmienić swoją strategię uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych. Dla której rozmowa rekrutacyjna może być niekomfortowym doświadczeniem.

CO ZYSKASZ DZIĘKI KURSOWI?

korzyści z kursu

masz pytania?

Rzuć okiem na krótkie FAQ.
Może znajdziesz tu odpowiedź:

KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Dostęp do kursu online Skuteczny copywriting otrzymujesz chwilę po opłaceniu zamówienia (zazwyczaj trwa do maksymalnie kilkanaście minut). Jeśli kurs online Skuteczny Copywriting został opłacony, a nie masz dostępu, skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@careers-compass.pl 

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Po opłaceniu kursu, dane do logowania prześlę Ci od razu automatycznie mailem. Dostęp do Twojego konta będzie natychmiastowy.

CZY KURS MOGĘ ZGRAĆ SOBIE NA KOMPUTER?

Kurs dostępny jest wyłącznie przez platformę kursową.

JAK DŁUGO BĘDĘ MIEĆ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW Z KURSU ONLINE?

Kupując kurs Skuteczny copywriting otrzymujesz roczny dostęp do zawartych w nim materiałów.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH?

Aktualnie nie ma takiej możliwości.

CZY KURS UWZGLĘDNIA INDYWIDUALNE KONSULTACJE?

Kurs nie obejmuje konsultacji, w tym indywidualnych rozmów np. przez telefon, mail lub Skype itp.

POTRZEBUJESZ INNEJ FORMY PŁATNOŚCI?

Napisz do mnie kontakt@careers-compass.pl Postaram się znaleźć rozwiązanie. Możesz zapłacić np. tradycyjnym przelewem na podstawie faktury lub faktury pro-forma.

POTRZEBUJESZ INNEJ FORMY PŁATNOŚCI?

Napisz do mnie kontakt@careers-compass.pl Postaram się znaleźć rozwiązanie. Możesz zapłacić np. tradycyjnym przelewem na podstawie faktury lub faktury pro-forma.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ?

Tak, oczywiście. Pamiętaj tylko, aby podać dane przy zakupie kursu.Zakup kursu możesz wpisac w koszty, dzięki temu będzie on dla Ciebie dużo tańszy.

Dlaczego, właśnie ja proponuję Ci wspólną podróż rozwojową i jestem gotowa przeprowadzić Cię przez skuteczną zmianę w niepewnych czasach?

Robię to zawodowo od ponad 25 lat! Znam ten proces od podszewki. Rekrutuję i przygotowuję skutecznie do procesu rekrutacji moich klientów. Znam też Twoje wyzwania i bariery wewnętrzne i dobrze je rozumiem. Wiem, że z ich powodu możesz sam sobie zaszkodzić. A teraz kiedy wszystko się zmienia na rynku pracy, jak nigdy dotąd, lepiej zrobić to z doświadczonym przewodnikiem niż bez niego. To czysta przyjemność widzieć, jak człowiek nabiera pewności siebie i sięga po swoje na rynku pracy! I Ty też możesz, dzięki mojemu doświadczeniu, które znajdziesz w zawartości tego kursu online. Już nigdy nie będziesz taki sam po jego ukończeniu. Jestem tego pewna! Zatem nie wahaj się, ruszaj po zmianę!

dlaczego kurs online jest ok!?

Z

Nie ogranicza Cię czas i miejsce

Pracujesz w swoim tempie

l

Możesz powtarzać lekcje

Nikt Ci nie przeszakadza

Oni już wiedzą co zyskali

Zmiana pracy nie musi być przerażająca.
Odkryj jak przejść na nowy etap w swojej karierze!

Anna, to ekspert zarądzania karierą, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb. Mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość. Każde spotkanie  to niezwykła motywacja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na rozwoju. Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwym specjalistą dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Paula Mihajlev

CO Analyst - Customer Care with German at 3M, 3M Wrocław

Pani Ania to ekspert w swojej dziedzinie. Doskonale zna panujące na rynku trendy.
Inspiruje do działania nie tylko słowem, ale także swoimi działaniami. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i adaptuje do rzeczywistości. Nie skłamię, jeśli powiem, że antykruchość do Jej drugie imię.

Anna Kostrzewa

Recruitment Assistant for Capability Network , Accenture Warszawa

Jako osoba nastawiona na rozwój zawodowy w tych niełatwych czasach, postanowiłam zaczerpnąć wiedzy i wsparcia fachowca. Dzięki poleceniom, trafiłam „pod skrzydła” Pani Anny Gierasimowicz. Pani Ania jest energiczną, konkretną ale przy tym sympatyczną i życzliwą osobą. Stawia na samodzielną pracę oraz samodzielnie myślenie swoich klientów, nie narzuca swojego zdania ale czuwa i zachęca do dalszej pracy nad sobą. Pani Anna jest bardzo wnikliwa, wyciąga trafne wnioski „w punkt” wie, jak nakierunkować swojego klienta, by „popłynął we właściwym kierunku”. Dzięki szczegółowym testom predyspozycji zawodowych i osobowości, które przeprowadziła u mnie Pani Anna (oraz wnioskom), mogłam zdefiniować swój profil zawodowy, który jest istotną wskazówką przy wyborze ścieżki kariery. Polecam współpracę z Panią Anną wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy poszukują swojej drogi zawodowej, zgodnie ze swoją osobowością i predyspozycjami.

Magdalena Wiśniewska

Senior Analyst/data analitycs/project management, 3M Wrocław

Bardzo się cieszę, że kończąc studia miałem przyjemność być podopiecznym Pani Ani. Nasza współpraca zaprowadziła mnie na totalnie inne wody kariery niż przypuszczałem. Te spotkania dodały mi odwagi oraz pomogły w określeniu i rozwijaniu predyspozycji. Poznałem siebie, zacząłem walczyć o marzenia i dziś osiągam sukcesy zawodowe. Pani Ania to połączenie wiedzy eksperckiej, klasy i zaangażowania 🙂
Uwaga! Ta współpraca może odmienić Twoje życie. Chcesz być spełniony zawodowo? Nie czekaj. Zaufaj najlepszej Poławiaczce pereł.

Mateusz Morawski

Lider zespołu SEO w Agencja SEO/SEM, Artefakt Wrocław

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących rozwoju zawodowego i zarządzania karierą, które były prowadzone przez Panią Anię. Uważam, że jest ona świetnym ekspertem w doradztwie kariery. Podczas warsztatów miałem okazję zapoznać się z przydatnymi narzędziami, które niejednokrotnie pomogły mi w podejmowaniu kluczowych decyzji i wyborze ścieżki kariery. Oprócz świetnego zaplecza dydaktycznego, Pani Ania reprezentuje  wiedzę opartą na najnowszych trendach rynku pracy.

Patryk Wróbel

GPU Software Development Engineer, Elegant Themes

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej.  Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i niezawodny kompas zmiany. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge Global Pespectives teacher, Cambridge Global

Jeśli zgubisz trajektorię, Ania jest ekspertem, z którym poczujesz się bezpiecznie. Nie tylko dlatego, że jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale dlatego że świetnie odnajduje się w Twojej sytuacji i wie co należy zrobić, żeby wrócić na swoje tory i żeby właściwie się obsługiwać własnym kompasem, w dodatku zna trendy rynkowe dzięki którym będziesz na bieżąco ze swoją firmą. Anna Gierasimowicz to jest Twój i mój najlepszy wybór – wlaściwa osoba na właściwym miejscu.

Kordian Lubiewski

Menadżer projektu i sprzedaży/Project and sales manager, Calmtec Steel Opole

skontaktuj się

skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy na stronie www

zadzwoń

(+48) 600 217 774

napisz

kontakt@careers-compass.pl