Dziękuję, że jesteś

Dziękuję za zaufanie i gotowość do poszukiwania swojego przewodnika w ważnych życiowych sprawach.

Jeśli jeszcze wciąż brakuje Ci informacji na temat mojego doświadczenia

poszukaj go co najmniej tutaj 

moje specjalizacje

wiele lat zawodowych i osobistych doświadczeń pozwala mi z satysfakcją pomagać innym

konsultant
psychoterapii pozytywnej

Nie jesteśmy w stanie rozdzielić w naszym życiu warstwy emocjonalnej od warstwy społecznej i zawodowej. Dlatego często szukamy wsparcia w problemach zawodowych, ale to skutki emocjonalne popychają nas do tego. Lub odwrotnie cierpimy na skutki wypalenia zawodowego i emocjonalnego,pozostające w ścisłym związku ze sobą, a one nie pozwalają nam na wyjście poza strefę zawodowego staus quo. Rozwój to niezwykle interesujący, ale też zawiły temat. Warto szukać wsparcia holistycznego.

konsultant & mentor kariery

Tak wiele powierzonych historii moich klientów, sprawia że rozwiązania, do których dochodzimy wspólnie, przynoszą oczekiwane zmiany i otwierają szeroko nowe możliwości, bez względu na ich złożoność. W czasach turbulentnych zmian, zamiast podejmować kolejne chybione decyzje warto je skonsultować.

diagnosta & przewodnik w rozwoju

To, że nie wiesz czasem dokąd warto pojść i co zrobić w swoim życiu, wynika najczęściej z braku wiedzy na swój własny temat. Kiedy już odkryjemy Twój kluczowy potencjał, nagle otworzą się dla Ciebie zupełnie inne przestrzenie możliwości osobistych i zawodowych. Nagle zmienią się radykalnie źródła Twoch decyzji.  Warto przede wszystkim poznać siebie! wszystko, co nastąpi potem będzie miało zupełnie inną jakość w postrzeganiu siebie i własnych możliwości.

osoby, które wcześniej przejdą przez proces konsultacji wstępnej i decydują się na pakiet 4-konsultacji, otrzymują  ode mnie stały rabat na wszystkie kolejne usługi konsultacji indywidualnych, poza promocjami.

15%

Jeżeli jesteś taką, osobą  zgłoś się do mnie po kod rabatowy drogą mailową lub telefonicznie. Dokonasz swojej płatności już z należnym Ci rabatem. 

w oczekiwaniu

na nasze spotkanie

może zechcesz przejść do mojej strony www i znaleźć coś ciekawego dla siebie … zapraszam