CHCĘ   BYĆ ŚWIADOMY

wiem & decyduję

Co znajdę w Growthletterze?

Prognozy, trendy edukacyjne, kierunki rozwojowe, systematyczną analizę rynku pracy, sugestie do efektywnych działań w rozwoju indywidualnym, zaproszenia do szkoleń, webinarów, e-booków, podcastów, tematycznie związanych z Twoimi potrzebami. Ponadto informacje o promocjach usług dedykowanym studentom i maturzystom i wiele innych.

Jak często będzie się pojawiał na mojej poczcie?

Planowana i optymalna  częstotliwość publikacji Growthlettera co dwa tygodnie, powinna dać Ci szansę na dostęp do systematycznie aktualizowanych i wiarygodnych treści, na których zawsze możesz polegać! Czas na implementację wskazówek zawartych w przesyłanych news’ach to czas dobrze wykorzystany w praktyce Twojego rozwoju i śledzenia trendów, w oparciu o które podejmiesz trafne decyzje rozwojowe.


.

Dlaczego warto subskrybować ten growthsletter?

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w obszarze edukacyjnym i rynku pracy, to jest to wiarygodne źródło dla Ciebie.
Jeśli póbujesz podjąć ważne życiowe i rozwojowe decyzje, jako młody człowiek na progu swojej przyszłości, koniecznie go zasubskrybuj. W komunikacji ze mną możesz sugerować również obszary Twoich zainteresować, o których mogę lub powinnam pisac w Growthletterze.

Komu mogę zarekomendować jeszcze to źródło informacji

Tym, którzy szukają trafnych i precyzyjnych i praktycznych wskazówek, na drodze do przyszłości, pełnej niewiadomych i wątpliwości. Wszystkim, którzy chcą zainwestować w swój przyszły rozwój świadomie i skutecznie. W taki sposób, aby przyniósł im rezultaty, które decydują o wartości tej inwestycji w długofalowym planie ich życia już od startu w nie.

czuję się bezpieczniej, kiedy wiem !

Oni są ze mną nie od dziś

Paula Budzińska

Paula Budzińska

CO Analyst - Customer Care with German at 3M

„…Pani Ania to Mentorka, która nie działa według schematów i nie daje gotowych rozwiązań. To Mentorka, która zachęca do refleksji i odpowiedzi na nie zawsze łatwe pytania, dzięki czemu my jako Mentee otrzymujemy więcej niż moglibyśmy się spodziewać…”

Patryk Wróbel

Patryk Wróbel

Software Enigeer Intel Corporation

„…Pani Ania w bardzo przystępny sposób przekazuje ciekawą wiedzę. Spotkania odbywają się w miłej, pełnej uśmiechu atmosferze. Bardzo cenię sobie otrzymane rady, które wielokrotnie przydały mi się podczas kierowania moją karierą.  Zawsze plusuję u rekruterów, mówiąc o DNA motywacji czy kotwicach Scheina…”

Wiktoria Morawska

Wiktoria Morawska

Prezeska w Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich Uniwersytet Wrocławski

…”Nigdy nie wierzyłam w „diagnostykę potencjału”… Jednak kiedy poznałam Anię: zaczęła działać cuda i pokazała mi jak zgodnie ze sobą i swoimi talentami podjąć najważniejszą decyzję w życiu. Ania zawsze widzi to co jest w nas najlepsze”…

Arkadiusz Kalinowski

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge GP teacher w: Singapore International School - Gamuda Gardens, Hoang Mai, Hanoi

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej. Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i kompas. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

sprawdź  również inne drogi Twojego rozwoju

Niezapomnij również sprawdzić nowości bibliotece         
E-booków