PROGRAM DLA STUDENTÓW

TWÓJ KOMPAS KARIERY

JAK ODNALEŹĆ DROGĘ DO PORTU ZAWODOWEJ SATYSFAKCJI?

MASZ W GŁOWIE WIELE TRUDNYCH PYTAŃ ?…

 

to wspaniale, ich brak byłby złym sygnałem!

JAK ocenić mój potencjał? 

Określanie swoich mocnych stron potrafi być czasochłonne, niełatwe i czasem frustrujące, ale jakże odkrywcze! Bez świadomości kim jesteś i co daje Ci przewagę w danej dyscyplinie wiedzy lub zawodowej specjalizacji, nie podejmiesz trafnej decyzji o swojej przyszłości.

CO zrobić, gdy zbyt wiele rzeczy mi się podoba?

To typowe w czasach kiedy rodzą się nowe, innowacyjne technologie, a do wyboru mamy bardzo wiele ciekawych ścieżek rozwoju!

CO MI MOŻE POMÓC W DOKONANIU NAJLEPSZEGO WYBORU MOJEJ DROGI ROZWOJU?

To bardzo ważne pytanie, a odpowiedź na nie zawsze jest indywidualna. Już nie wystarczy Ci tylko wyobrażenie przyszłości w oparciu o powierzchowne kryteria subiektywnej oceny!

Jakie zastosować kryteria wyboru najlepszej drogi mojego rozwoju?

Lista takich kryteriów jest tylko pozornie krótka! To właśnie dobrze określone kryteria wyboru, pozwolą Ci nie tylko dokonać trafnej, początkowej decyzji, ale wielokrotnie weryfikować jej rezultaty w przyszłości!

A co jeżeli stracę czas, inwestując w specjalizację, która się nie sprawdzi w przyszłości?

Spokojnie, źle wybrana specjalizacja, to oczywiście wyzwanie, ale nie takie, które determinuje Twoje życie. W takiej sytuacji trzeba się dobrze zastanowić nad kolejnym krokiem. Nie rzucać się w dowolną, modną dziedzinę z nadzieję, że teraz to dobry wybór. Jeśli poznałeś już większość odpowiedzi tutaj, to wiesz co trzeba zrobić. Ale przede wszystkim należy usunąć z Twoich planów kolejne ryzyko błędu!

PASJONUJE MNIE WIELE RZECZY, JAK WYBRAĆ TĄ JEDNĄ?

Nie ma w tym nic dziwnego, kiedy interesujemy się wieloma rzeczami w swoim życiu. Ważne jest to, które z nich zadecydują w największym stopniu o naszej przyszłości zawodowej. Które sprawią, że będziesz miał najwięcej szans na realizację swoich aspiracji, a co najważniejsze, które z nich opierają się na Twoich talentach.

Jak podjąć właściwą decyzję o przyszłości?

Istotnie, źle wybrana droga może kosztować Cię wiele falstartów i rozczarowań. Raz podjęta decyzja może wywołać wiele skutków, których możesz po prostu żałować.

Jak wybrać studia?

Na tą niezwykle ważną decyzję składa się wiele kluczowych odpowiedzi na pytanie – kim jesteś?, jakie są Twoje indywidualne motywacje i aspiracje? Do czego dążysz w rozwoju i dlaczego? Koniecznie musisz również skonfrontować swoje plany z realiami rynku pracy i ofertą kierunków studiów. To wszystko jednak nie kończy procesu poszukiwania odpowiedzi na Twoje pytanie.

Jakie błędy mogę popełnić w planowaniu swojego rozwoju?

To bardzo dojrzałe pytanie! Odpowiedź na nie jest długą listą potencjalnych ryzyk, jakie mogą się pojawić w procesie podejmowania decyzji o Twojej przyszłości. Od bardzo powierzchownego podejścia do niej, poprzez oparcie jej na cudzych oczekiwaniach, aż po wgórowane ambicje i aspiracje, którym trudno sprostać!

O czym muszę pamiętać, planując swój rozwój?

Kolejne ważne pytanie, na które podstawowa odpowiedź zawarta jest w zaskakującej Cię być może odpowiedzi – pamiętaj, że to jest Twój rozwój, Twoja droga w przyszłość, Twoje cele i aspiracje. Twoje marzenia i Twój wysiłek, który musisz podjąć, aby to zrealizować!

CZAS NA ZMIANĘ PERSPEKTYWY, NA TO CZYM JEST ROZWÓJ?

I ON ...

I ONA...

I ONA TEŻ....

Ty i każdy z nich posiadacie wizję swojej przyszłości!
pytanie – na czym została zbudowana?
którędy i dokąd Cię prowadzi?

PRZYSZŁOŚĆ ?!…
PRZECIEŻ JA MAM JESZCZE CZAS, ŻEBY O TYM POMYŚLEĆ!

Jesteś studentem  i myślisz sobie – na ważne decyzje mam jeszcze czas?  Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów zawodowych i jasnej wizji tego, co chcesz w życiu robić?
Masz wrażenie, że do żadnej z modnych ścieżek kariery nie pasujesz?
Porównujesz się z innymi i zgubiłes drogę do samego siebie i swoich zasobów i talentów?

…staję obok Ciebie,
kiedy wyruszasz
w NOWĄ drogę…

 

…każdy z nas potrzebuje na pewnych etapach życia przewodników, którzy przeprowadzą ich przez skomplikowane procesy decyzyjne…

NAWIGUJEMY RAZEM DO PORTÓW PRZYSZŁOŚCI

czy Ja mam jakieś talenty?

Talenty, czym są, jak do nich dotrzeć? Masz ich mnóstwo, najczęściej nikt dotychczas ich jednoznacznie nie rozpoznał i nie nazwał, a Ty myślisz o swoich talentach tylko jako o szkolnych rezultatach w nauce?! To jak precyzyjnie zostaną one rozpoznane i określona zostanie ich wartość dla Twojej przyszłości, zależy cały sens pracy nad planem Twojego rozwoju. Nie obawiaj się, że mogą okazać zupełnie odmienne od dotychczas Ci znanych.

 

jeśli studia...to jakie?

Warto abyś poznał jedną podstawową zasadę rozwoju – studia, to tylko jedno z jego narzędzi!  Tym bardziej powinieneś je starannie wybrać, aby wszystko co będziesz robił w tym samym czasie, budowało silne fundamenty pod Twoją przyszłość. Jeśli tylko ustalisz kim jesteś, jakie są Twoje największe priorytety rozwojowe, wybór drogi kształcenia będzie łatwy. Odpowiedź na pytanie, jakie studia wybrać, będzie przyjemnością dla Ciebie w tej decyzji.

czym są Moje przekonania?

Twoje przekonania na swój własny temat, mogą być poważną barierą w wyznaczaniu nowych celów kształcenia i rozwoju. Zależą one od tego jak m.in. zostałeś wychowany? W jaki sposób doceniano Twój wysiłek rozwojowy? W co inwestowałeś swój czas? W jakim środowisku kształtował się Twój obraz świata i samego siebie. Bywa, że należy je „odciąć” skutecznie w Twojej głowie, aby zastąpić je nowym spojrzeniem na siebie.

 

dlaczego ważne są trendy?

Wszystko wokół nas dynamicznie się zmienia, zmieniają się również trendy rozwojowe i zawodowe specjalizacje, których przyszłość jest dla Ciebie bardzo ważną informacją! Zmianie podlegają również wymagania i oczekiwania rynku pracy, który być może w tej chwili Cię realnie nie interesuje, ale już teraz musisz umieć go śledzić i uwzględniać w swoich planach. Wiele może Cię zaskoczyć. Warto na to się przygotowywać jak najwcześniej i wykorzystać siłę trendów.

Czasem trzeba sporo przejść, przejechać albo przepłynąć,
żeby dotrzeć do czegoś w środku nas, ale warto!

uwierz mi tymczasem na słowo…, ale szybko zrozumiesz pracując ze mną, że to piękna, ciekawa i wyjątkowa podróż

 

masz pytania?

Rzuć okiem na krótkie FAQ.
Może znajdziesz tu odpowiedź:

KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO PROGRAMU?

Dostęp do przestrzeni programu rozwojowego  otrzymujesz chwilę po opłaceniu zamówienia (zazwyczaj trwa do maksymalnie kilka minut). Jeśli Twoja subskrybcja została opłacona, a Ty nadal nie masz dostępu, skontaktuj się ze mną pod adresem kontakt@careers-compass.pl

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM DOSTĘP DO PROGRAMU?

Po opłaceniu SUBSKRYBCJI, dane do logowania SYSTEM prześlę Ci od razu automatycznie na Twoj e-mail. Dostęp do Twojego konta będzie natychmiastowy.

W JAKI SPOSÓB BĘDĘ LOGOWAĆ SIĘ DO PROGRAMU?

Twój adres email, który podałeś w procesie zakupu subskrypcji będzie jednocześnie Twoim bezpośrednim kodem dostępu do programu rozwojowego.

CZY MATERIAŁY MOGĘ ZGRAĆ SOBIE NA KOMPUTER?

Materiały zawarte i tworzone wraz z rozwojem programu, zgodnie z oczekiwaniami jego uczestników dostępne są wyłącznie przez platformie programu.

JAK DŁUGO BĘDĘ MIEĆ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW ?

Materiały związane z programem „kompas Twojej kariery ” sa dostępne dla Ciebie tak długo, , jak długo zechcesz z nami pozostać, subskrybując ten program.

CZY PROGRAM UWZGLĘDNIA INDYWIDUALNE KONSULTACJE?

TAK, ten program rozwojowy obejmuje 60 min bezpłatnej konsultacji dla każdego uczestnika w dowolnym momencie jego trwania, w formie indywidualnych rozmów np. przez telefon, pokój do spotkań Video lub Skype itp. narzędzia komunikacji zdalnej.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ?

Tak, oczywiście. Pamiętaj tylko, aby podać włażciwe dane przy zakupie subskrybcji. Faktura pojawi się automatycznie na Twoim mailu,

CZY OTRZYMAM PRZYPOMNIENIE O PŁATNOŚCI?

Tak, oczywiście. Tuż przed terminem kolejnej miesięcznej płatności za subskrybcję programu otrzymasz informację w Twojej skrzynce mailowej , a kolejna faktura pojawi się automatycznie na Twoim mailu po potwierdzeniu przez system  Twojej płatności.

Oni już wiedzą co zyskali

Przygotowanie się do  rynku pracy i poważnych wyzwań dorosłości, nie musisz być samotną i trudną drogą, warto mieć obok siebie kogoś z doświadczeniem życiowym i zawodowym.

Anna, to ekspert zarądzania karierą, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb. Mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość. Każde spotkanie  to niezwykła motywacja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na rozwoju. Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwym specjalistą dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Paula Mihajlev

CO Analyst - Customer Care with German at 3M, 3M Wrocław

Pani Ania to ekspert w swojej dziedzinie. Doskonale zna panujące na rynku trendy.
Inspiruje do działania nie tylko słowem, ale także swoimi działaniami. Nieustannie podnosi swoje kompetencje i adaptuje do rzeczywistości. Nie skłamię, jeśli powiem, że antykruchość do Jej drugie imię.

Anna Kostrzewa

Recruitment Assistant for Capability Network , Accenture Warszawa

Jako osoba nastawiona na rozwój zawodowy w tych niełatwych czasach, postanowiłam zaczerpnąć wiedzy i wsparcia fachowca. Dzięki poleceniom, trafiłam „pod skrzydła” Pani Anny Gierasimowicz. Pani Ania jest energiczną, konkretną ale przy tym sympatyczną i życzliwą osobą. Stawia na samodzielną pracę oraz samodzielnie myślenie swoich klientów, nie narzuca swojego zdania ale czuwa i zachęca do dalszej pracy nad sobą. Pani Anna jest bardzo wnikliwa, wyciąga trafne wnioski „w punkt” wie, jak nakierunkować swojego klienta, by „popłynął we właściwym kierunku”. Dzięki szczegółowym testom predyspozycji zawodowych i osobowości, które przeprowadziła u mnie Pani Anna (oraz wnioskom), mogłam zdefiniować swój profil zawodowy, który jest istotną wskazówką przy wyborze ścieżki kariery. Polecam współpracę z Panią Anną wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy poszukują swojej drogi zawodowej, zgodnie ze swoją osobowością i predyspozycjami.

Magdalena Wiśniewska

Senior Analyst/data analitycs/project management, 3M Wrocław

Bardzo się cieszę, że kończąc studia miałem przyjemność być podopiecznym Pani Ani. Nasza współpraca zaprowadziła mnie na totalnie inne wody kariery niż przypuszczałem. Te spotkania dodały mi odwagi oraz pomogły w określeniu i rozwijaniu predyspozycji. Poznałem siebie, zacząłem walczyć o marzenia i dziś osiągam sukcesy zawodowe. Pani Ania to połączenie wiedzy eksperckiej, klasy i zaangażowania 🙂
Uwaga! Ta współpraca może odmienić Twoje życie. Chcesz być spełniony zawodowo? Nie czekaj. Zaufaj najlepszej Poławiaczce pereł.

Mateusz Morawski

Lider zespołu SEO w Agencja SEO/SEM, Artefakt Wrocław

Miałem okazję uczestniczyć w zajęciach dotyczących rozwoju zawodowego i zarządzania karierą, które były prowadzone przez Panią Anię. Uważam, że jest ona świetnym ekspertem w doradztwie kariery. Podczas warsztatów miałem okazję zapoznać się z przydatnymi narzędziami, które niejednokrotnie pomogły mi w podejmowaniu kluczowych decyzji i wyborze ścieżki kariery. Oprócz świetnego zaplecza dydaktycznego, Pani Ania reprezentuje  wiedzę opartą na najnowszych trendach rynku pracy.

Patryk Wróbel

GPU Software Development Engineer, Elegant Themes

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej.  Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i niezawodny kompas zmiany. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge Global Pespectives teacher, Cambridge Global

Jeśli zgubisz trajektorię, Ania jest ekspertem, z którym poczujesz się bezpiecznie. Nie tylko dlatego, że jest fachowcem w swojej dziedzinie, ale dlatego że świetnie odnajduje się w Twojej sytuacji i wie co należy zrobić, żeby wrócić na swoje tory i żeby właściwie się obsługiwać własnym kompasem, w dodatku zna trendy rynkowe dzięki którym będziesz na bieżąco ze swoją firmą. Anna Gierasimowicz to jest Twój i mój najlepszy wybór – wlaściwa osoba na właściwym miejscu.

Kordian Lubiewski

Menadżer projektu i sprzedaży/Project and sales manager, Calmtec Steel Opole

DOŁĄCZ DO MOJEJ WYJĄTKOWEJ DRUŻYNY

MAŁGORZATA BĘDZIŃSKA

MAŁGORZATA BĘDZIŃSKA

Product Owner | PSPO | PSM | Alteryx Innovator NN Group Rotterdam i Haga

„…Praca z Anią, jako Mentorem to niesamowite doświadczenie. Ania jest osoba otwarta, serdeczna, a przy tym bardzo szczera. Słucha (nie ocenia!) i świetnie zadaje pytania…”

Mateusz Morawski

Mateusz Morawski

Lider zespołu SEO w Agencja SEO/SEM Artefakt - Wrocław

Bardzo się cieszę, że kończąc studia miałem przyjemność być podopiecznym Pani Ani. Nasza współpraca zaprowadziła mnie na totalnie inne wody kariery niż przypuszczałem. Te spotkania dodały mi odwagi oraz pomogły w określeniu i rozwijaniu predyspozycji. Poznałem siebie, zacząłem walczyć o marzenia i dziś osiągam sukcesy zawodowe. Uwaga! Ta współpraca może odmienić Twoje życie. Chcesz być spełniony zawodowo? Masz mętlik w głowie? Nie czekaj. Zaufaj najlepszej Poławiaczce pereł.

Anna Kostrzewa

Anna Kostrzewa

Assistant Research Scientist w University of Maryland

„…Pani Ania Gierasimowicz, jako mentor nie tylko doradza, pozwala odkrywać możliwości, ale sprawia, że spotkania z nią stają się transformujące, unikatowe i inspirujące. Z zaangażowaniem przysłuchuje się refleksjom rozmówcy oraz dokonuje strategicznych analiz.  Elementem charakterystycznym dla jej pracy jest to, że w chwilach zwątpienia Mentee, nie pozwala mu zapomnieć, w czym drzemie jego potencjał. Chętnie wspiera do realizacji nowych przedsięwzięć i motywuje do działania…”

Julia Fulczyńska

Julia Fulczyńska

Junior Recruitment and Marketing Specialist w NetworkedAssets

Doceniam niezwykły profesjonalizm Pani Anny i widoczne na każdym kroku zaangażowanie w proces mentoringowy: uważnie słucha mentee i dzieli się spostrzeżeniami z perspektywy osoby doświadczonej. Pani Ania ogromną wagę przykłada do komunikacji, jako słuchacz jest uważna i ciekawa innych punktów widzenia, dba o to, aby rozmowa przebiegała w skupieniu, by każdy szczegół miał szansę wybrzmieć. Panią Annę rzeczywiście interesuje, co dzieje się u mentee, jak kształtują się jej/jego dalsze losy.
Imponujące doświadczenie i życiowa mądrość tworzą podstawy pod wartościową relację mistrz-uczeń oraz kontakt wykraczający poza formalne ramy współpracy. Serdeczność i ciepło pani Mentorki w ogromnym stopniu kształtuje przyjazną atmosferę sprzyjającą wzrastaniu. Decyzja o podjęciu współpracy z Panią Anią okazała się strzałem w dziesiątkę z wielu powodów.
Udział w procesie pozwolił mi na dogłębne poznanie samej siebie, własnych predyspozycji i źródeł motywacji. Dzięki szczegółowej analizie cech przy użyciu narzędzi diagnostycznych mogłam skonfrontować się z niektórymi aspektami mojego działania, zrozumieć samą siebie i zdać sobie sprawę z istnienia pewnych cech. Uważam, że mentoring znacznie wzmocnił mnie prywatnie i zawodowo: zaczęłam poświęcać więcej uwagi temu, co robię i dlaczego, jak kształtuje to otoczenie oraz jaki ma wpływ na karierę. Pani Anna jest otwarta na to, nad czym mentee preferuje pracować, chce aby jej wsparcie miało realne zastosowanie. W miarę przebiegu mentoringu analizowałyśmy przeróżne cases, z których wnioski układały się w spójną całość. Sposób pracy mojej Mentorki bardzo mi odpowiadał: pani Anna poprzez prowokowanie do myślenia wspierała samodzielność w znajdowaniu rozwiązania.

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anną Gierasimowicz wszystkim osobom przymierzającym się do udziału w mentoringu! ❤️

Karolina Ptasińska

Karolina Ptasińska

Studentka na Uniwersytecie Wrocławskim | Psychologia biznesu i organizacji

Ania to Mentorka, która wspiera w rozwijaniu skrzydeł. Proces rozwojowy dostosowywany jest do potrzeb Mentee, dzięki czemu mogłam lepiej poznać swoje kompetencje i udoskonalić te, które są zbieżne z moim planem na przyszłość.

Każde spotkanie z Anią to niezwykła inspiracja do działania, okazja do poznania siebie lepiej, dzielenie się z Tobą jej ogromnym doświadczeniem i wiedzą oraz czas skoncentrowany na Twoim rozwoju.

Jeśli wahasz się, czy Ania jest właściwą Mentorką dla Ciebie, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, jestem pewna, że się nie zawiedziesz.

Nasza współpraca w ramach Programu Mentoringowego była dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem. Dziękuje za zaufanie jakim mnie obdarzyłaś.
Rozwój pod Twoimi skrzydłami jest niepowtarzalnym
doświadczeniem.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas, zaufanie oraz otwartość! Jeszcze nie jeden raz będę wracać do mojego raportu oraz słów, które usłyszałam. 

To był wspaniale spędzony czas 😃
Paula Budzińska

Paula Budzińska

CO Analyst - Customer Care with German at 3M

„…Pani Ania to Mentorka, która nie działa według schematów i nie daje gotowych rozwiązań. To Mentorka, która zachęca do refleksji i odpowiedzi na nie zawsze łatwe pytania, dzięki czemu my jako Mentee otrzymujemy więcej niż moglibyśmy się spodziewać…”

Patryk Wróbel

Patryk Wróbel

Software Enigeer Intel Corporation

„…Pani Ania w bardzo przystępny sposób przekazuje ciekawą wiedzę. Spotkania odbywają się w miłej, pełnej uśmiechu atmosferze. Bardzo cenię sobie otrzymane rady, które wielokrotnie przydały mi się podczas kierowania moją karierą.  Zawsze plusuję u rekruterów, mówiąc o DNA motywacji czy kotwicach Scheina…”

Wiktoria Morawska

Wiktoria Morawska

Prezeska w Koło Naukowe Interdyscyplinarnych Działań Europejskich Uniwersytet Wrocławski

…”Nigdy nie wierzyłam w „diagnostykę potencjału”… Jednak kiedy poznałam Anię: zaczęła działać cuda i pokazała mi jak zgodnie ze sobą i swoimi talentami podjąć najważniejszą decyzję w życiu. Ania zawsze widzi to co jest w nas najlepsze”…

Arkadiusz Kalinowski

Arkadiusz Kalinowski

Cambridge GP teacher w: Singapore International School - Gamuda Gardens, Hoang Mai, Hanoi

Poznaliśmy się przez program mentoringowy Politechniki Wrocławskiej. Było to świetne doświadczenie, otwierające perspektywy kariery, ale też świadomość rzeczy i przestrzeni. Mnie wiodło z Polski, przez Czechy, Danie, Niemcy, aż po Wietnam. W trakcie tej podróży czasem wracam do Pani Ani po kierunek i kompas. I tak już nam pewnie zostanie. Dziękuję za mapy, są prawdziwe i pomocne.

PO PROSTU ZACZNIJ JAK ONI:

NAPISZ DO MNIE

jeśli masz wątpliwości!

+48 600 217 774

kontakt@careers-compass.pl

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ