zaplanuj swoją przyszłość

Słyszałeś o historiach ludzi, którzy żyjąc w przekonaniu, że ich życie może być jedynie podobne do innych i oparte na wielu falszywych założeniach utknęli w jakiejś pułapce wyborów …..

Biblioteka
E-book 

To miejsce, gdzie zawsze znajdziesz coś praktycznego, skutecznego, wychodzacego naprzeciw wyzwaniom rzeczywistości, kluczowym trendom i sprawdzone w praktyce.

Czy wiesz kim jesteś? Czyli ukryta moc Twojego potencjału!

Nadchodzące tytuły!

Czy jesteś gotowa/a na to, aby zmierzyć się z faktami, które mogą wywrócić do góry nogami Twoje dotychczasowe spojrzenie na osobistą drogę rozwojową i plan zawodowy? Mogą z jednej strony zweryfikować Twoje spojrzenie na siebie i Twoje możliwości oraz ograniczenia, ale również dać Ci do ręki kilka ważnych argumentów na przyszłość.

Jakich argumentów? – myślisz i już pewnie pojawia się w Twojej głowie ciekawość, pomieszana z niedowierzaniem. Znam to! Zawsze tak jest kiedy przychodzi nam wyjrzeć choćby na chwilę z naszej strefy komfortu.

Zatem jeśli jesteś ciekawy, ten e-book jest dla Ciebie!
I już teraz zapraszam Cię do zarezerwowania sobie  możliwości pracy ze wskazówkami w nim zawartymi!

do przeczytania zaprasza autor: Anna Gierasimowicz

Ważne decyzje 

Jak dokonać najlepszych wyborów w świecie pełnym niepewności, zmienności i złożoności… wybrać najlepsze studia lub pierwszą pracę?

Jak nie zgubić się w chaosie informacji, które wskazują na zupełnie odmienne współrzędne tych wyborów? Na czym oprzeć swoje decyzje? Jak upewnić się już w procesie  wyboru nowej drogi edukacyjnej lub zawodowej, że to właśnie ta droga? Na te i inne kluczowe pytania znajdziesz odpowiedzi w tych e-bookach . I niezależnie  od tego przed jakim wyborem stoisz zawarte w nich wskazówki, sugestie i działania będą ustawiać Twoje współrzędne w bezpieczny sposób.

Ważne  przełomy

Jak wywrócić świat do góry nogami i spaść na cztery stabilne i silne łapy :)? No jak, kiedy głowa pełna obaw i lęków, a świat ogarnęła niepewność otoczenia, niejednoznaczność trendów, złożoność uwarunkowań i zmienność szans i zagrożeń?

Nie przesadzajmy! Nie szukajmy wymówek. zawsze był jakiś czas…w którym nie wszystko było jasne, znane i pewne. Nie jesteśmy skazani na blokadę naszych celów. Ten czas to najlepszy czas na zmiany! Nie zawsze można odkładać w nieskończoność ważne decyzje. Zatem jak to zrobić? 

Krok po kroku postepować zgodnie  ze wskazówkami. Są jak inteligentnie ustawiony GPS, który wybiera najbardziej optymalną drogę do celu.
Postępuj jedynie zgodnie z tym co Ci rekomenduję.
Znajdziesz tu zarówno plan precyzyjny plan na  zmianę pracy w Workbooku o tajemniczym tytule „GDZIEŚ INDZIEJ”

jak i 4 KLUCZOWE WSPÓŁRZĘDNE DO ANTYKRUCHOŚCI w karierze i rozwoju zawodowym w e-booku „ANTYKRUCHY PLAN”